Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad podpalił wieś
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 22:14



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Quad podpalił wieś 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
PostWysłany: 23.07.2010 18:43 
Quad podpalił wieś
Bardzo chciałem dać linka,ale niestety nie ma takowego,skan też chwilowo mi wysiadł.Ale-w Peweli Wielkiej (koło żywca) 22 latek ze śląska,ujeżdżał jakiegoś quada,nagle quad stanął w płomieniach,gość chyba nie miał go jak ratować i się quad spalił,ale nie tylko,zapaliły się też dwa pobliskie zabudowania,chyba gospodarcze i też się coś tam spaliły.Ogólnie nie chciałbym być w skórze tego młodzieńca,no chyba że jest synem ministra.Morał z tego taki,że już mam zamocowaną na quadzie gaśnice,a już wcześniej o tym myślałem,jak i nie wybieram się w najbliższym czasie do Peweli Wielkiej,bo może tam być nieciekawie.Może ma ktoś bliższe informacje,bo ta kronika beskidzka dla mnie to trochę taki szmatławiec.Kupować i montować gaśnice.


 
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.02.2008 16:54
Posty: 1006
Miejscowość: Beskid Makowski
Quad: RYDWAN
PostWysłany: 23.07.2010 21:07 
Re: Quad podpalił wieś
http://beskidzywiecki.bloog.pl/id,61877 ... caid=6a936


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 18:35
Posty: 447
Miejscowość: Bernau / Zgorzelec
Quad: noo, taki niczego sobie
PostWysłany: 23.07.2010 21:11 
Re: Quad podpalił wieś
Czyli teraz w Pweli Wielkiej prawdopodobnie wizerunek quadowca zostal już "spalony na stosie" :wizi:

_________________
odi profanum vulgus


 
Profil
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.02.2008 16:54
Posty: 1006
Miejscowość: Beskid Makowski
Quad: RYDWAN
PostWysłany: 24.07.2010 14:50 
Re: Quad podpalił wieś
Mógł to być przecież jakikolwiek pojazd, np. auto terenowe. Bład polegał chyba na zostawieniu pojazdu obok zabudowań no i pewnie brak gaśnicy.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2008 17:52
Posty: 79
Miejscowość: Lublin
Quad: Honda ATV-Lublin
PostWysłany: 24.07.2010 15:53 
Re: Quad podpalił wieś
Ja właśnie zakupiłem gaśnicę do maszyn, myślę że powinniśmy wprowadzić dobry obyczaj posiadania gaśnicy przynajmniej przez jedną maszynę w grupie :!:

Teraz są ogromne upały i bardzo łatwo żeby się coś zapaliło od maszyny i czym wtedy gasić :?:

Jednemu z moich kolegów zrobiło się zwarcie na wyciągarce i przewody zaczęły się fajczyć, takich wypadków nie przewidzimy :!: :idea:

_________________
ATV-Lublin


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
PostWysłany: 24.07.2010 17:47 
Re: Quad podpalił wieś
W pełni popieram.Quad+gaśnica+olej w silniku i głowie.Taki standard i już.Zapaliło mi się kiedyś auto i powiem tak-nic się tak dobrze nie pali,i przedewszystkim szybko a nawet błyskawicznie.Gasząc pożar( zwarcie przy akumulatorze) wypsikałem całą gaśnice,a było tych psiknięć bodaj pięć,czy cztery,i tak się szczęśliwie złożyło że ostatnim psiknięciem zakończyłem pożar.Te gaśnice to też jest taka masówka że trzeba uważać na termin ważności i inne,a właściwie to mieć szczęście.


 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.