Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kolejny wypadek tym razem u mnie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 00:50



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Kolejny wypadek tym razem u mnie 
Autor Wiadomość
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 04.08.2010 14:24 
Kolejny wypadek tym razem u mnie
Witam.

To co wiedziałem nie oficjalnie od niedzieli niestety stało się faktem. :zalamka:

:strzałka: http://www.stopquadom.pl/incydenty/szcz ... m-bukowno/

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.03.2009 13:37
Posty: 412
Miejscowość: trójmiasto
Quad: renia - ale odeszła :(
PostWysłany: 04.08.2010 14:58 
Re: Kolejny wypadek tym razem u mnie
Piro
to już drugi w krótkim czasie incydent który zagościł na stopquadom. Mam wrażenie że nie przyczynia się to do dobrej atmosfery na quadowanie w Twoim rejonie. Skąd to się bierze? jacyś nowi dorwali się do quadów, przecież bukowno to nie metropolia i chyba wiecie kto robi taki chlew. Może warto zaintersować się kto orze w lesie po uprawach .... oczywiście dla waszego dobra?

_________________
---------------------------------------
Kaszubas


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 04.08.2010 15:04 
Re: Kolejny wypadek tym razem u mnie
Kaszubas tutejszych znam co do jednego , a nie jest ich wielu i rzadko są widoczni. Coraz więcej jest przyjezdnych . Przywożą quady i crossy na lawetach. Przekrój rejestracji jakie widziałem to całe woj. śląskie. A tego nie upilnujesz choć byś nie wiem co robił. Od tego miejsca i ulubionych miejsc w Bukownie gdzie w/w przyjeżdżają się bawić mieszkam zaledwie 5 minut czasu jazdy quadem. Od czasu do czasu jadę popatrzeć co się u Nas w terenie dzieje ale tego nie upilnujesz. Musiałbym całymi godzinami latać po tych terenach.

Po ostatnim rajdzie 4x4 pod nazwą motointegrator zorganizowanym na terenie Bukowna coraz więcej pojawiło się przyjezdnych . I to dzięki nim jest obecnie tak jak jest. W niedzielę czasami obserwuję jak obok mojego domu po bocznej uliczce zapiernicza kilka quadów nie patrząc co się dzieje na drodze. I to mnie zaczyna delikatnie mówiąc wkurzać.

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.