Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quadem wjechał pod pociąg
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 12:34



Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Quadem wjechał pod pociąg 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.01.2010 18:21
Posty: 348
Miejscowość: ZST
Quad: Scrambler 1000
PostWysłany: 11.12.2010 15:49 
Quadem wjechał pod pociąg
Komentarze coraz lepsze o naszej społeczności :płacz:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8803177,Wjechal_quadem_pod_pociag__Nie_zyje.html
Szkoda chłopaka

_________________
https://www.facebook.com/scrambler850?ref=tn_tnmn


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2009 22:11
Posty: 117
Quad: KQ 750
PostWysłany: 11.12.2010 16:11 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
tede napisał(a):


Komentarze coraz lepsze o naszej społeczności


O co Ci chodzi? Mówi się "głupi jak komentarze w necie". Nigdy jeszcze mądrego komentarza nie przeczytalem, więc... nie ma co rozmyślać.


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 11.12.2010 16:50 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
ogrood napisał(a):
Nigdy jeszcze mądrego komentarza nie przeczytalem
wręcz przeciwnie,w komentarzach (wszelkich tematów) jest to co ludzie głęboko skrywają,czego normalnie nie powiedzą,kto publicznie powiedział by nad ciałem-<dobrze mu tak>? Czyli chociaż od początku nikt mnie nie zrugał to ci sami ludzie zasiadają za kompem i piszą-debil,bezmózg,a żeby go tak... Potencjalni przestępcy,trzeba im tylko okazji i sprzyjających okoliczności.Co do komentarzy pod tematami (przeróżnymi),większość piszą wesołki,potem flustraci a na szarym końcu,w ułamku procenta są to ludzie zorientowani w temacie,często biorący udział w opisywanym temacie,piszą oni o aspektach sprawy które nigdy nie ujrzą światła.Komentarze trzeba dobrze przecedzić.


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 11.12.2010 18:54 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
szkoda chłopa
myślę ,że do ostatniej chwili walczył aby zjechać z torów przed pociągiem , jeżeli to była ''ośka'' to tym bardziej trudno przejechać tory w poprzek dla ''świerzaka'' .
A tak poza tym j..[EDIT]ć komentarze .

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 11.12.2010 19:10 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
odważni są i wypisują te bzdury bo są anonimowi..... żal mi takich ludzi...

no szkoda chłopaka zapewne tak było jak mówi dudek

Cytuj:
myślę ,że do ostatniej chwili walczył aby zjechać z torów przed pociągiem


każdy walczy o swoją maszynę : ) nie chciał spowodować wypadku zostawiajac quada samego i nie chciał go stracić.. tyle.


 
Profil
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.06.2008 18:36
Posty: 1227
Miejscowość: Warszawa
Quad: 680FA
PostWysłany: 12.12.2010 08:29 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
to po kiego grzyba wjeżdża na nasyp? brak wyobraźni i myślenia nie usprawiedliwia pospolitej głupoty.

_________________
Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie nie różnią, tylko nazwą - Chińczyk i Japończyk. Chyba tylko jak Chińczyk jest chłopcem a Japończyk dziewczynką to się różnią - płcią. Ale to już tak jak u ludzi.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 12.12.2010 12:49 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
miałem okazje przejeżdżać raz czy 2 przez taki naysyp.. poprostu nie było innej możliwości bo przejazdów nie widu ni słychu a same pola dokoła ale byliśmy w grupie 2 quady i 3 crossy wiec jak cos się przyblokowało komuś to można było liczyć na pomoc.. ale samemu to... już lipa.


 
Profil
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 14.04.2008 16:59
Posty: 953
Quad: (Panzerkampfwagen VI Tiger ( SdKfz 181)
PostWysłany: 12.12.2010 15:55 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
Na pewno się zawiesił na torach,ale nie był przecież przyklejony do quada.Pamiętam kiedyś zjeżdzaliśmy z bardzo stromego nasypu,jeden z kolegów powiedział,zapamiętałem jego słowa''byle maszynie nic się nie stało".Temu kolesiowi chyba było żal quada a nie życia. Zdrowia nikt nam nie przywróci,gada da się jeszcze naprawić,zarobić na inny.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 12.12.2010 16:07 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
Jest zima i wszyscy jezdzimy opatuleni jak Amundsen,przez to ruchy jak i widzialność znacznie spada,do tego parujące gogle,kaski.Pewnie zerknął w jedną i drugą strone ale przez w/w mógł dobrze nie zobaczyć i stało się.


 
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 13.12.2010 17:43 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
opera_aperta Napisał/a w komentarzu:
Brawo! Popieram! Super! Niech reszta quadziarzy zamiast dewastować polskie lasy, bierze z tego jegomościa przykład. Pociągów w PKP dostatek.

maryshaa Napisał/a w komentarzu:
Biedny maszynista... do końca życia będzie miał przed oczami kolesia na quadzie. Powinni absolutnie zakazać jazdy na quadach oprócz wyznaczonych do tego miejc.

tenare Napisał/a w komentarzu:
Leśniczy powinni mieć zezwolenie na strzelanie do quadów w lesie.
Maszyniście współczujemy, ale niech pamięta, że facio quadem niszczył nasyp kolejowy, co mogłoby w przyszłości doprowadzić do katastrofy kolejowej.

ajent.007 Napisał/a w komentarzu:
Kiedy wreszcie te quady zostana w Polsce zakazane?

To tylko wybrane komentarze ale czytając to, dochodzę do wniosku, że samych idiotów mamy w tym kraju..
Jak ktoś samochodem wpadnie pod pociąg to już nie piszą że policja powinna strzelać do aut? że powinni zakazać jazdy samochodami? Kiedy te samochody w Polsce zostaną zakazane?
Aż ręce opadają jak się to czyta... wszystkich quadowców wrzucać do jednego wora że każdy jest idiotą i ma żółte papiery od razu..

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 13.12.2010 19:17 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
Kamilson100
napiszę jeszcze raz mniej kolokwialnie
NIE bierz do głowy komentarzy , będziesz zdrowy , ja się wyleczyłem .

-- dodano 13.12.2010 19:17 --

Ten jest bardzo dobry
Kamilson100 napisał(a):
Maszyniście współczujemy, ale niech pamięta, że facio quadem niszczył nasyp kolejowy, co mogłoby w przyszłości doprowadzić do katastrofy kolejowej.

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.12.2010 23:31
Posty: 12
Miejscowość: Sosnowiec
Quad: ...
PostWysłany: 13.12.2010 19:32 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
To było koło mnie.
Szkoda chłopaka ;/
dudek napisał(a):
szkoda chłopa
myślę ,że do ostatniej chwili walczył aby zjechać z torów przed pociągiem , jeżeli to była ''ośka'' to tym bardziej trudno przejechać tory w poprzek dla ''świerzaka'' .

Tak to była ośka tylko, że on tego pociągu nie zauważył bo pociąg mu nagle wyjechał.

_________________
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, nie ma ani 1.


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 13.12.2010 19:52 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
dudek
Wiem, świata nie zmienię... staram się na to nie patrzeć..
Co do nasypu to quadem mógł go zniszczyć.. racja :zalamka: :zalamka: Jak coś ważące 200 kg może zniszczyć nasyp po którym przejeżdża 500 ton..
Muzio1996
Pociąg nagle wyjechał? obudź się.. to nie Japonia tu pociągi jeżdżą 30 km/h ;) Jakoś w to nie wierzę.. może wyskoczył zza zakrętu ale jak zakręt to jechał pomału i był to lekki zakręt. Słychać pociąg a tym bardziej czuć na podłożu, że się zbliża więc na pewno coś poszło nie tak na torach i się zatrzymał.. dziwi mnie czemu nie zostawił quada i nie uciekał.. może próbował uciekać a noga mu na torach jak w amerykańskich filmach akcji utknęła.. tego nie wiem.

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.12.2010 23:31
Posty: 12
Miejscowość: Sosnowiec
Quad: ...
PostWysłany: 13.12.2010 20:02 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
Ale on przejeżdżał w takim miejscu gdzie nic nie widać bo zasłaniają dwa mosty (z czego jeden to droga szybkiego ruchu więc miał go prawo niesłyszeć szczególnie jak miał kask na głowie) i do tego zakręt.
A ten zakręt nie jest taki ostry i tam pociągi nieźle za ten tego, a szczególnie towarowe.
To nawet jakby go zauważył to by i tak nie miał czasu uciec.

_________________
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, nie ma ani 1.


 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 13.12.2010 20:13 
Re: Quadem wjechał pod pociąg
Przejeżdżaliście przez tory kolejowe? Ja kiedyś tak, zaraz po remoncie, kiedy pociągi tam jeszcze nie jeździły. Mimo tego, że miałem świadomość stuprocentowego bezpieczeństwa, to kiedy koła lekko zabuksowały, miałem duszę na ramieniu i chciałem zeskoczyć z quada i zmykać...
Nie pchać się na tory!

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.