Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Great Outdoor Games
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 13:37



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Great Outdoor Games 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 26.12.2006 16:56 
Great Outdoor Games
Siedzę zmęczony jedzeniem i piciem , skacze po kanałach TV ....
Nagle!! patrzę a tu na Eurosporcie jakiś taki dziwny program z dziwnymi dyscyplinami ale jakże bliskimi mojemu sercu = Great Outdoor Games.
Okazuję się że już poraz kolejny w USA odbywa się olimpiada sportów ( właśnie jak to nazwać po Polsku) outdorowych czyli:
# Fishing Events
#Sporting Dog Events
#Target Events
#Timber Events oraz najważniejsze doszło dopiero w tym roku #motosport events - i właśnie o tym chciałem napisać Zawodnicy starują na quadach ( Kingquad , Bomba i Kava). najpierw mały trial potem błotko strzelanie z łuku przenieść worek 25kg na quada określoną odległość oraz wrócić z workiem na quadzie tą samą drogą. Oczywiście przyznawane są karne punkty itd.W finale na starcie stanely same znane nazwiska światka ATV US np.włąściciel i producent firmy H-bomb , kto oglądał HUevos ten wie o co chodzi ( komentator eurosportu coś napomknął że kręcili ostatnio film w Polsce w Bieszczadach , może ktoś wie coś o tym) Podejrzewam że jest jeszcze kilka innych konkurencji z quadami ale widziałem tylko jedną jutro 27.12 i 28.12 będzie chyba powtórka na Eurosporcie o 10.00 oraz na eurosporcie 2 o 15.00 zresztą przeglądnijcie programy tych stacji kiedy co i jak polecam naprawdę bardzo przyjemnie się ogląda całe zawody nie tylko w wykonaniu quadów.
Powiem Wam tylko że program ten zainspirował mnie do pewnych działań


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2023 17:28
Posty: 2
PostWysłany: 14.01.2024 13:56 
Re: Great Outdoor Games
Ach, te czasy, kiedy można było beztrosko oglądać Eurosport, co za nostalgia! Oprócz sportów motorowych uwielbiałem też krótkie serie dokumentalne o najlepszych piłkarzach różnych Mistrzostw Świata. O ile dobrze rozumiem, teraz kanał rozwinął się jeszcze bardziej - https://www.eurosport.com/watch/ - ale nie mam już czasu go oglądać. Po pracy mam czasem czas, żeby wydać parę bonusów bez depozytu stąd - https://twinspin.pl/bonusy-bez-depozytu/, albo pograć na XBoxie. Na więcej nie mam czasu


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.