Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wypadek na quadzie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 00:59



Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Wypadek na quadzie 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 23.07.2007 13:06
Posty: 584
Quad: Honda TRX 440ex
PostWysłany: 13.12.2011 10:02 
Re: Wypadek na quadzie
Skądś biorą się te stereotypy o polakach za granicą. Pomijając to, czemu ci idioci - redaktorzy nie piszą jak wcześniej wspomniano o śmiertelnych wypadkach samochodowych, ponieważ nie byłoby sensacji codziennie się taki zdarza. Na quadzie raz na bardzo długi czas. Polska to, niestety, kraj przygłupów. A najgorsze jest to, że z quadami nie robią problemów tylko ludzie starzy, emeryci ale i ludzie młodzi. Tacy zamiast się czymś zainteresować siedzą całe dnie przed tv, bądź komputerem i pomimo 20-30 lat na karku dalej utrzymują ich rodzice. Niby się przyzwyczaiłem do tego typu komentarzy, ale gdy pojawiają się pod artykułami o śmiertelnych wypadkach to aż mnie targa...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.12.2008 13:25
Posty: 489
Miejscowość: Stryszawa
Quad: Honda TRX420 FE BIG BEAR 400 CC
PostWysłany: 18.12.2011 11:31 
Re: Wypadek na quadzie
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425, ... adzie.html

Zginął off- roadowiec, 42 lata, pilot mechanik Team-u Mebloplast (ostatnio rajdy ciężarowe). Zostawił syna i żonę.
RIP.

_________________
jeśli wiesz dokąd idziesz nie musisz się spieszyć
https://www.facebook.com/jarekstryszawa


 
Profil

Rejestracja: 28.05.2011 15:26
Posty: 5
Quad: CF Moto 500 long
PostWysłany: 18.12.2011 13:09 
Re: Wypadek na quadzie
stanisław napisał(a):
Skąd tylu chorych ludzi? Dlaczego tyle w nich złości. Nie jestem w stanie tego pojąc, mózg staje.
Najgorsze, że takich komentarzy są setki, pod każdym artykułem.
Szkoda słów. Nie wiem jak to opisać, dziwnie się czuję czytając te komentarze.


Ja myślę , że te teksty świadczą o tym ilu jest frustratów życiowych w naszym społeczeństwie , ludzi "małych" z raczej niskim IQ, którzy demonstrują w ten sposób swój strach przed czymś nowym lub nie znanym .
Dla nich quad jest to piekielna maszyna którą znają tylko ze zdjęć lub opowiadań .
Wydaje mi się , że to ich trzeba żałować !!!!!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.08.2010 15:13
Posty: 725
Miejscowość: Wa-wa / okolice
Quad: wielka pustka
Poprzednie quady: 2 gówniane chinole i solidna SUZI KQ 400 i zielony Brutal
PostWysłany: 18.12.2011 13:19 
Re: Wypadek na quadzie
...tak jak wujek Stefek jedzie nachlany i zabija przechodzące drogą dzieci to jest wypadek


a jak normalny człowiek chce sobie pojeździć po całym tygodniu tyrania i zdarzy mu się nieszczęśliwy wypadek to już psy na nim wieszają

to jest tragedia że ci ludzie tak myślą jak piszą :(


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 18.12.2011 16:13 
Re: Wypadek na quadzie
Maykim napisał(a):
to jest tragedia że ci ludzie tak myślą jak piszą

wiesz w internecie, kazdy jest cwany i w ogole wszystkie rozumy pozjadal, ale w realu to przewaznie jakies szaraczki. A poza tym to naprawde nie ma się co nakrececac na te komentarze - lepiec robic swoje -czyli jeździć ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 18.12.2011 19:44 
Re: Wypadek na quadzie
Od wielu lat jest nagonka na motocyklistów że to sami wariaci jeżdżący po 300km/h po mieście. Tak wykreowały to media podając do wiadomości publicznej same wypadki z udziałem motocyklistów, choć jak wiadomo około 75% z nich jest z winy samochodów, ale kogo interesuje jak ktoś robi coś dobrego. Sam też przeżyłem wypadek w którym wyjechał mi samochód miałem 40km/h ale według gapiów którzy nawet tego nie widzieli jechałem jak wariat ponad 160km/h. Ale takie jest społeczeństwo.
Teraz media znalazły sobie kolejne ofiary czyli quadowców pokazali kilka programów, jak to niszczymy lasy, straszymy i zabijamy ludzi i teraz ludki którzy nawet nie wiedzą co to jest quad robią z nas i naszych pojazdów maszynki do zabijania i niszczenia. Nie widząc tego ile wielu z nich robi dobrego dla całego społeczeństwa. Tak dla śmiechu dodam że jak kupiłem quada niewiele później moja sąsiadka zadzwoniła na policje że jeżdżę quadem po drodze i hałasuje i że trzeba mi zabronić jazdy chociaż mam sprzęt zarejestrowany, oczywiście wszystko się rozwiało ale widać co ludziom przeszkadza ona może jeździć po drodze samochodem a ja quadem nie, a wyjeżdżam 2 razy w tygodniu w teren. Ale najważniejsze się nie przejmować bo takie komentarze będą zawsze a najważniejsze jest to co napisał norbi lepiec robic swoje -czyli jeździć


 
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 18.12.2011 20:53 
Re: Wypadek na quadzie
wgmparkot napisał(a):
Nie widząc tego ile wielu z nich robi dobrego dla całego społeczeństwa.

Chyba trochę przesadziłeś. Cóż my takiego robimy? Np taki Juras Owsiak, OK, robi, ale quadowcy?


 
Profil

Rejestracja: 12.12.2010 22:02
Posty: 271
Quad: 450
PostWysłany: 18.12.2011 21:02 
Re: Wypadek na quadzie
BuBu napisał(a):
wgmparkot napisał(a):
Nie widząc tego ile wielu z nich robi dobrego dla całego społeczeństwa.

Chyba trochę przesadziłeś. Cóż my takiego robimy? Np taki Juras Owsiak, OK, robi, ale quadowcy?

viewforum.php?f=90


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 18.12.2011 21:47 
Re: Wypadek na quadzie
Mówię ogólnie o quadowcach i motocyklistach i nie chodzi tylko o imprezy na wielką skale gdzie zbierają miliony a czy te organizowane lokalnie się nie liczą, są ludzie którzy starają się pomagać jak tylko mogą i to że o nich nie słyszymy to znaczy że są gorsi od Owsiaka.
Zamiast gadać też zapraszam do wsparcia pewnej akcji http://landklinika.pl/index.php?option=com_community&view=events&task=viewevent&eventid=110&Itemid=123
Pierre dzięki za link to akcji ATV, jak widać BuBU jednak coś się robi i moim zdaniem takie akcje nie ustępują niczym od tych rozpropagowanych przez TV. Najważniejsze jest to że chcemy pomóc.


 

Rejestracja: 11.12.2011 08:45
Posty: 26
Miejscowość: Ustronie Morskie
Quad: Kymco MXU500
Poprzednie quady: poprzednio był naked Honda CBF600, tęsknię za nim :-)
PostWysłany: 21.12.2011 00:09 
Re: Wypadek na quadzie
wiem ze trochę off top ale moi zgłosili że mój, nowy, w leasingu jest kradziony...
za chwile będzie ze kogos zabiłem... motor ich raził ale quad zdecydowanie bardziej ich drażni

_________________
dbaj o maszynę, a będziesz miał w niej oddanego towarzysza
Zakaz umieszczania reklam w podpisach//ADMIN


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.