Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Nowiny Jeleniogórskie: Polowanie na krosowców
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 11:18



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Nowiny Jeleniogórskie: Polowanie na krosowców 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.01.2006 21:50
Posty: 304
Miejscowość: Jelenia Góra
Quad: AC3 4x4
PostWysłany: 13.02.2007 20:32 
Nowiny Jeleniogórskie: Polowanie na krosowców
Oto fragment tego artykułu:

Motocyklista o mało nie stracił głowy

Szaleńcy rozwieszają między rosnącymi w lesie drzewami żyłkę. W ten sposób "polują" na motokrosowców. Jeden z nich o mało nie zginął.

Oto fragment listu (przysłanego przez czyt.):
"Chciałem ostrzec kolegów, że jakiś wariat zawiesza w poprzek leśnych dróg przeszkody z wędkarskiej żyłki. Sam na coś takiego się nadziałem w okolicy między Płoszycą a Czernicą i omal nie przypłaciłem życiem [...]"

- I bardzo dobrze!- odpowiada emocjonalnie sołtys Czernicy, Adolf Rozum. - Przez tych motocyklistów nie można wyjść przed dom! Jeżdżą jak szaleni. Czy któryś z nich zastanowił się przez chwilę, co by się stało, gdyby na jego drodze stanęło dziecko?!

Radzę się zastanowić przed następnym wyjazdem w teren !

Kiedyś o mało nie zgięłam- wspomina mieszkanka wsi. - Szłam z wnuczkiem koło kościoła, gdy ten szatan wypadł zza zakrętu wprost na mnie. Odepchnęłam wózek z dzieckiem, a sama upadłam na asfalt. [...] Miałam zwinięte żebra i otartą skórę policzków.

_________________
Pozdrawiam, Paweł ;)
http://www.motocrosssiedlecin.fora.pl


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.09.2006 12:33
Posty: 481
Miejscowość: z Marsa
Quad: Mitsubishi Zero
PostWysłany: 13.02.2007 21:24 
Aż trudno skomentować, jedni i drudzy popaprani, zacietrzewieni, prawie leje się krew, ciężkie grzechy i rozpacz. Chyba jedyne rozwiązanie to dać ludziom spokój w tej okolicy i najwyższa pora zacząć oczyszczać szeregi z wariatów. To wszystko się nakręca jak spirala, w tym tempie wydarzeń za 2 lata zmienimy hobby na szachy. :płacz:

Lokalne squady mogą to załatwiać we własnym gronie, póki nie jest za późno.

_________________
Życie na łonie przyrody odpowiada mi.


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 13.02.2007 21:38 
I co się dziwić, niejednokrotnie pisaliśmy , że przez większość ludzi przemawia zawiść i zazdrość tylko ładnie ubierają się w piórka obrońców przyrody itp. (co nie znaczy, że takich też nie ma).
To jest cytat który dziś przeczytałem na forum GW. Taki niedorobiony imbecyl który pewnie żyje z naszych podatków bo sam nie potrafi zarobić na quada a może i na chleb przynajmniej nie potrafi ukryć jak zazdrość zżera go od środka...:

Cytuj:
a po co komu quad ? I bardzo dobrze niech zepsują się wszystkie te graty. Zabawka dla bogaczy. Zasmradzają tylko puszczę, bawiące się na nich bachory nowobogackich. Niech ujezdzają własne podworka.


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.02.2006 22:21
Posty: 104
Miejscowość: New Village
Quad: ...HR TRX 680FA '07 no i BRP Out 800 '07 no i BRP Reneagde800 '07...
PostWysłany: 13.02.2007 22:06 
...nie to że mam coś do crosowców,ale na mojej okolicy ludzie powbijali gwożdzie grubości palca w deski i pororzucali po polach,bo własnie crossowcy orali im pola...

_________________
...quadowo,jak zawsze...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.09.2006 12:33
Posty: 481
Miejscowość: z Marsa
Quad: Mitsubishi Zero
PostWysłany: 13.02.2007 22:08 
Krz (scyzor) napisał(a):
Cytat:
a po co komu quad ? I bardzo dobrze niech zepsują się wszystkie te graty. Zabawka dla bogaczy. Zasmradzają tylko puszczę, bawiące się na nich bachory nowobogackich. Niech ujezdzają własne podworka.



To mi proszę Państwa wygląda na Inwazję Moherów
Jesteśmy inwigilowani!!!
Zaraz przyjdą na ustawki?

_________________
Życie na łonie przyrody odpowiada mi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.01.2006 21:50
Posty: 304
Miejscowość: Jelenia Góra
Quad: AC3 4x4
PostWysłany: 13.02.2007 22:55 
Ta, wróg nie śpi. Kto wie, może i teraz jakiś extra bohater czyta te posty i szykuje kolejną zasadzkę?

Emil napisał(a):
..nie to że mam coś do crosowców,ale na mojej okolicy ludzie powbijali gwożdzie grubości palca w deski i pororzucali po polach,bo własnie crossowcy orali im pola...

W artykule jest o tym wzmianka. Ale u mnie w Jeleniej to przynajmniej jacyś normalni są- mówili że nie będą tak robić bo może być nieszczęście...
Chociaż z żyłką mieli fajne odpały. Drut kolczasty zatrzyma nawet największego "szatana" :oczy:

_________________
Pozdrawiam, Paweł ;)
http://www.motocrosssiedlecin.fora.pl


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.02.2006 23:07
Posty: 289
Miejscowość: Lębork ( Pomorze )
Quad: Suzuki Ltz 400 K4
PostWysłany: 13.02.2007 23:12 
Moim zdaniem jest to po prostu zazdrość ludzka :oczy:
Ja miałem przypadki jak mnie policja i leśniczy gonili po lesie , bo moja sąsiadka zadzwoniła na policje i powiedziała że ja jakimiś kolegami jeżdże i niszcze przyrodę,a jak widze ludzi to przyspieszam :szok:
Chore.... :(


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.