Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - TVP1 7.04.2007 wiadomości....
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 03.06.2024 20:58



Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
TVP1 7.04.2007 wiadomości.... 
Autor Wiadomość
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 07.04.2007 18:51 
TVP1 7.04.2007 wiadomości....
Osłupiałem nagonka się nie kończy, pokazano okolice Kołobrzegu i jakiegoś matoła jeżdzącego po plaży i motocykistów w lesie...były argumenty, że nie ma gdzie jeździć etc. i to wszystko w głównych wiadomościach...


 
Profil Facebook WWW

Rejestracja: 28.10.2006 13:07
Posty: 1
PostWysłany: 07.04.2007 19:00 
Również miałem "przyjemność" oglądania wiadomości...

Nie posiadam ani quada ani motocykla - w planach od dłuższego czasu znajduje się quad.

Niestety boję się, że dzięki osobom które nie potrafią powstrzymać się od pokazania kilku sztuczek przed kamerą zanim dokonam zakupu już nie będę mógł cieszyć się swobodą jazdy.

Przypomina mi to sytuacje sprzed kilku lat gdy grupa pasjonatów replik broni palnej umówiła się z ekipą telewizyjną na reportaż o ich hobby.

Rezultatem był "news" puszczony w wiadomościach w którym zostali pokazani jako ludzie niebezpieczni, do tego jakaś "wystraszona pani" sugerowała, że powinna się zająć nimi policja.

Gdyby tylko osoby o których pisze pomyślały trochę... no może ciut więcej... i załatwiły oficjalną wizytę na poligonie wojskowym z mediami...

A tak wyszło podobnie jak materiał z wiadomości - z ekipą TV na czarno weszli na teren opuszczonej fabryki, popisowo wykopali stare drzwi, rzucili kilka petard i świece dymną do tego krzycząc i przeklinając (wątpie aby rytmicznie piszczał mi telewizor ;) ).

Osobiście uważam, że od mediów w postaci reporterów należy stronić jak najdalej się da... chyba, że to naprawde dobry znajomy co do którego intencji nie mamy wątpliwości przyjdzie z propozycją zrobienia programu o (wstawić nazwę hobby) którym się pasjonujemy.

Zapewne inicjatywa miała być słuszna - niestety wynik końcowy wyszedł odmienny :(


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 07.04.2007 19:11 
Mądre słowa. Często, własny, autorski materiał filmowy może być też źle wykorzystany...


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 07.04.2007 22:30 
Od 12 minuty, jakby ktoś szukal, faktycznie niepokojace to.
http://www.itvp.pl/event/wiadomosci/


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 07.04.2007 23:27 
I tak Wiadomości pokazały co potrafią :/

Najlepszy oczywiście gość pomykający po plaży najpierw to w jedną , a potem w drugą stronę - wyraźnie ustawiony , ale bierny widz tego nie dojrzy :( i komentarze babci piaskowej :D

Oby nie doszło do sytuacji z Niemiec - zakaz poruszania się quadami po lasach :(

A nasza kochana partia rządząca potrafi brać się za to co nie potrzeba, więc korzystajmy póki można:(

W porządku kończę dramatyzować , oby do tego nie doszło :)

Brakowało komentarza jakiegoś felka z liczby 460 i słów wszystko przez .... :P ahhh jak ja dawno tego nie słyszałem.


Gratulacje dla Wiadomości za kolejną "medialną nagonkę" , niestety do sterowanych informacji trzeba się zacząć przyzwyczajać.


 
Profil Gadu-Gadu
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 08.04.2007 08:36 
Cytuj:
A nasza kochana partia rządząca potrafi brać się za to co nie potrzeba, więc korzystajmy póki można:(


Może się okazać, że to myślenie nas zgubi. Zamkną lasy i wtedy każdy zostanie z niczym. Myślę, że teraz trzeba szukać jakiś rozwiązań.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 08.04.2007 09:59 
Cytuj:
Może się okazać, że to myślenie nas zgubi. Zamkną lasy i wtedy każdy zostanie z niczym. Myślę, że teraz trzeba szukać jakiś rozwiązań.



Wymyśliłeś już coś ciekawego , nie wątpliwie jako doświadczony rider jakieś pomysły poparte doświadczeniem już masz :)

Niestety wielkiego wielkiego pola do popisu nie ma :(

Oczywiście pierwszym podstawowym zakazem powinien być zakaz używania tłumików sportowych (wyłączając zawody) jeżdżąc w okolicach domów , czy po lasach - rzecz trudna do wykonania - trenować trzeba.

Nie to , abym był kolejną starszą Panią na plaży , a hałas ze sportowego quada jest wstanie czasem przestraszyć nawet quadowca :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2006 16:03
Posty: 542
Quad: blaster, Brute Force, ltr
PostWysłany: 08.04.2007 10:44 
Nie wygląda to dobrze ale sami na własne życzenie robimy sobie problemy. Ja mieszkając na "trasie przelotowej" na miejscówki widzę niektórych jak przesadzają.

Na początek polecam zwolnić jak kogoś mijamy na szutrowej drodze żeby nie kurzyć, to już będzie dużo. Wystarczy kontrolnie spojrzeć za siebie jak bardzo kurzymy, z resztą znacie to z zawodów czy wypadów ;)

A co do głośnych wydechów to obecnie są wkładki wyciszające. Ten 1 koń mechaniczny mniej przez wkładke na "trening" nie powinien przeszkodzić.

Pamiętam, że już kiedyś podobna dyskusja była prowadzona ale chyba pora przejść do czynów, wystarczy kolegę uświadomić, bo może sobie nie zdaje sprawy (u mnie tak było).

_________________
Suzuki LTR 450 k9, poprzednio YFZ 450 na elkach, Brute Force do orania pola... w sensie trawników :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.07.2004 14:33
Posty: 409
Miejscowość: Miasto Świętej Wieży =>+
Quad: G7
PostWysłany: 08.04.2007 12:04 
Kto jak kto, ale Dzianok mógł powiedzieć coś bardziej odpowiedniego, a tak jak zwykle zręcznie zmontowany materiał pokaże w takim, a nie innym świetle.

_________________
...::: Ból przemija - chwała jest wieczna :::...
#633


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 08.04.2007 13:40 
Embe napisał(a):
Cytuj:
Wymyśliłeś już coś ciekawego , nie wątpliwie jako doświadczony rider jakieś pomysły poparte doświadczeniem już masz :)

Niestety wielkiego wielkiego pola do popisu nie ma :(


Hehe, dobre. Wymyśliłem coś wspólnie z innymi na początek-moja rada lepiej szukaj i poczytaj na forum. Zmiany nastąpią czy chcemy czy nie, a jak będą przebiegać i jak będą drastyczne zależy od nas samych.


 
Profil Facebook WWW
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 08.04.2007 13:43 
Porządek zaczynamy od własnej osoby, później pomagamy zrozumieć innym, a jeszcze dalej już nieco zintegrowani próbujemy na większą skalę.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 08.04.2007 14:18 
Shelton napisał(a):
Hehe, dobre. Wymyśliłem coś wspólnie z innymi na początek-moja rada lepiej szukaj i poczytaj na forum. Zmiany nastąpią czy chcemy czy nie, a jak będą przebiegać i jak będą drastyczne zależy od nas samych.

Embe napisał(a):
Wymyśliłeś już coś ciekawego , nie wątpliwie jako doświadczony rider jakieś pomysły poparte doświadczeniem już masz

Ja mam pomysl :!:
Trzeba oglosic ze quadowcy to geje i lesbijki, do tego czarni i muzulmanie, ewentualnie zydzi i to jednoczesnie :D (A najlepiej wszystko razem podlac sosem "gwalconego idealisty" typu Che-morderca etc.) I dlategoz wlasnie sa tak przez kaczofaszystow przesladowani.
Wtedy na pewno dadza nam spokoj, jako iz bedziemy uciskana mniejszoscia :uśmiech:
Do tego mozemy zorganizowac jakis happening offroad na rzecz zabijania dzieci/pedofilii/zabojstwa na zyczenie itp itd. (Przychylnosc UE gwarantowana :!: )
Proponuje akcje bilboradowa a'la Biedron z napisem ; "Co się gapisz quadowcu/crossowcu?!"
Lub jakiegos znanego quadowca z obita geba i mina sudanskiego dziecka oraz podpisem : "Bo jezdzil po lesie"
Wyslac list do Pani Środy, ze te quadonagonki to efekt meskiego szowinizmu i obojetnosci Kosciola, Senyszyn poprosic o wstawiennictwo u Prezia Ala K. który będzie jak lew bronil konstytucji tak jak z Jaruzelem bronili PRL, wiec i dla quadowcow się za jego szeroka pierisa miejsce znajdzie.
Wylac pismo do pani Ali zaniezabiciedzieckatrzytysiacemam, ze nam się wzrok psuje jak na lesna zielen nie mozemy patrzec, dlategoz jej doswiadczenie w zlozeniu pozwu do trybunalu niesprawiedliwosci będzie pomocne.
Oczywiscie ze wszystkim isc do Gaduly Wyrodnej, coby jakis pean na temat quadowca geja/lesbijki wysrmarowali w wyskoich obcasach. Najlepiej w specjalnym(codziennym jak zawsze) dodatku specjalnym dali broszurke, jak bezpiecznie uprawiac seks z quadem. Bardzo wskazane by dac jakiegos znanego "obronce wolnosci" typu Maleszka na pierwsza strone dosiadajacego BF'a.

Jesli ktoś poczul się urazony, poruszony to dobrze o to chodzilo, zart to ofkorz...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 08.04.2007 14:31 
Shelton napisał(a):
Embe napisał(a):
Cytuj:
Wymyśliłeś już coś ciekawego , nie wątpliwie jako doświadczony rider jakieś pomysły poparte doświadczeniem już masz :)

Niestety wielkiego wielkiego pola do popisu nie ma :(


Hehe, dobre. Wymyśliłem coś wspólnie z innymi na początek-moja rada lepiej szukaj i poczytaj na forum. Zmiany nastąpią czy chcemy czy nie, a jak będą przebiegać i jak będą drastyczne zależy od nas samych.



Wiem, kodeks quadowca przeczytany wraz z artykułem przygotowującym w postaci postów na forum:D

Ale tak myślę pewnie Shelton ma jakieś najświeższe pomysły :D dlatego zapytałem :)

Cytuj:
Ja mam pomysl
Trzeba oglosic ze quadowcy to geje i lesbijki, do tego czarni i muzulmanie, ewentualnie zydzi i to jednoczesnie (A najlepiej wszystko razem podlac sosem "gwalconego idealisty" typu Che-morderca etc.) I dlategoz wlasnie sa tak przez kaczofaszystow przesladowani.
Wtedy na pewno dadza nam spokoj, jako iz bedziemy uciskana mniejszoscia
Do tego mozemy zorganizowac jakis happening offroad na rzecz zabijania dzieci/pedofilii/zabojstwa na zyczenie itp itd. (Przychylnosc UE gwarantowana )
Proponuje akcje bilboradowa a'la Biedron z napisem ; "Co się gapisz quadowcu/crossowcu?!"
Lub jakiegos znanego quadowca z obita geba i mina sudanskiego dziecka oraz podpisem : "Bo jezdzil po lesie"
Wyslac list do Pani Środy, ze te quadonagonki to efekt meskiego szowinizmu i obojetnosci Kosciola, Senyszyn poprosic o wstawiennictwo u Prezia Ala K. który będzie jak lew bronil konstytucji tak jak z Jaruzelem bronili PRL, wiec i dla quadowcow się za jego szeroka pierisa miejsce znajdzie.
Wylac pismo do pani Ali zaniezabiciedzieckatrzytysiacemam, ze nam się wzrok psuje jak na lesna zielen nie mozemy patrzec, dlategoz jej doswiadczenie w zlozeniu pozwu do trybunalu niesprawiedliwosci będzie pomocne.
Oczywiscie ze wszystkim isc do Gaduly Wyrodnej, coby jakis pean na temat quadowca geja/lesbijki wysrmarowali w wyskoich obcasach. Najlepiej w specjalnym(codziennym jak zawsze) dodatku specjalnym dali broszurke, jak bezpiecznie uprawiac seks z quadem. Bardzo wskazane by dac jakiegos znanego "obronce wolnosci" typu Maleszka na pierwsza strone dosiadajacego BF'a.

Jesli ktoś poczul się urazony, poruszony to dobrze o to chodzilo, zart to ofkorz...




Tippo gratulacje :D


I dodatkowym atutem , bądź nie - mam tu na myśli osoby , które mają pójść do wojska jest to , że w karcie wpiszą "quadowiec" i wszystko jasne :D w końcu skończą się uniki w stosunku do służby , tak kupujesz quada i po sprawie :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 09.04.2007 09:48 
Tippo gratulacje za ten post ;). Niektórzy usiłują mieszać politykę z quadami, a to już jest niestrawne :!: dlatego spodobał mi się Twój komentarz. Wesołych Świąt! :)

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 09.04.2007 10:23 
Ja nie chcę mieszać polityki z quadami , nie to miałem na myśli. Uważam tylko , że może zostać nałożony zakaz "z góry". A wpływu na jego zlikwidowanie nie będziemy mieli żadnego. Jak widać są przejmowane różne przepisy z innych krajów, więc chciałem wyłącznie zwrócić na to uwagę.

Jednocześnie chciałbym , abym nikt się do nas nie przyczepiał np. po emisji kolejnego zakłamanego reportażu - chcieć można :(

Co by tutaj do końca nie uciekać z tego co napisałem wcześniej, każda grupa jest zależna przypadkiem od przepisów, tak więc Radek :) musimy zacząć się zmieniać , inaczej będzie źle.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.