Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - DZIENNIK POLSKI
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.05.2024 02:13



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
DZIENNIK POLSKI 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2006 08:55
Posty: 239
Miejscowość: Kraków
Quad: Linhai 300 4x4
PostWysłany: 10.04.2007 09:02 
DZIENNIK POLSKI
Image


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 10.04.2007 19:12 
przykro się robi :(

Niektórzy widać mają stary olej z silnika w głowach i przyczyniają się nieuchronnie do najgorszego ...

Jest pewien plus w nakazie rejestrowania pojazdów (którego wprowadzenia chce dyrektor OPN) , będzie je po prostu łatwiej rejestrować , pytanie teraz co do ceny nowych pojazdów bez homologacji , czy takową winny będą posiadać ? - jeśli tak - tragedia ceny wzrosną i to wiele lub też quad będzie jeździł na czarno :D . Ostatnia możliwość stary, dobry ciągniczek :)

Oj coraz gorzej :(


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.12.2006 23:13
Posty: 1288
Miejscowość: Włocławek
Quad: CAN-AM Renegade 500 #14
Poprzednie quady: Ls Sp 300
PostWysłany: 10.04.2007 19:20 
Embe napisał(a):
Oj coraz gorzej Smutek

prawda nagonka się szerzy :diabeł: ale quadowicz quadowiczowi nie równy :D

_________________
>> https://www.youtube.com/watch?v=_-VQM01YGbw <<


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 10.04.2007 19:26 
Adriano napisał(a):
Embe napisał:
Oj coraz gorzej Smutek

prawda nagonka się szerzy ale quadowicz quadowiczowi nie równy



Prawda quadowicz drugiemu nie równy, a słowo "nagonka" w ostatnich czasach używamy ponad przeciętną :( , oby się skończyło i kolejny redaktorek nie miał co napisać , bo się tylko powtarza :D


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 18.02.2007 22:15
Posty: 63
Quad: Yamaha gryzzli660
PostWysłany: 10.04.2007 20:09 
Moim zdaniem nagonka na nas niestety dopiero się na dobre rozpocznie i tak jak słusznie napisał Shelton ,że porządek powinniśmy zacząć od swojej osoby jest najlepszym rozwiązaniem.Każdy po prostu powinien sobie zrobić taki mały rachunek sumienia odnośnie tego co nie raz zrobił nie do końca zgodnie z przepisami czy też naszym Kodeksem Quadowca i postarać się nie popełnić drugi raz tego samego błędu ;)

Chociaż i tak smutnym faktem jest iż pomimo tego żę większość z nas stara się być jak najlepszym riderem i przestrzegać wytyczonych nam zasad ,znajdzie się zawsze przysłowiowa "czarna owca" ,która nie zwolni przejeżdżając obok pieszego okrywając go tumanem kurzu i popsuje totalnie naszą reputację ,a przeważnie takie głupie zachowania są "przez przypadek" nakręcone przez telewizje i nagłośnione przez media. :(

Mam taki mały pomysł chociaż nie wiem do końca czy jest on dobry,może ktoś na forum ma jakiegoś zaufanego przyjaciela ,który jest redaktorem w jakiejś stacji telewizyjnej i bez żadnych obaw ,że pokaże nas w złym świetle,nagrał by reportaż jak np. jeździmy na SPECJALNIE WYTYCZONYCH TORACH lub coś w tym stylu,może zmieniło by to trochę naszą reputację anty ekologów ;)

_________________
...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 10.04.2007 20:22 
Cytuj:
Mam taki mały pomysł chociaż nie wiem do końca czy jest on dobry,może ktoś na forum ma jakiegoś zaufanego przyjaciela ,który jest redaktorem w jakiejś stacji telewizyjnej i bez żadnych obaw ,że pokaże nas w złym świetle,nagrał by reportaż jak np. jeździmy na SPECJALNIE WYTYCZONYCH TORACH lub coś w tym stylu,może zmieniło by to trochę naszą reputację anty ekologów



Mnie się podoba :) mały minus jak coś złego pokazują od razu trafia to do ludzi nawet jeśli trwa 2 min , natomiast w drugą stronę może być gorzej , ale próbujmy.


Jeszcze jedna moja sugestia co do Kodeksu Quadowca - zróbmy taką akcję , że co jakiś czas ten kodeks będzie przesyłany do użytkowników forum tak może przyniesie efekt, inaczej jak już raz ktoś przeczytał tak na tym koniec , a pracy forumowiczów i jednego z Moderatorów , który to skleił w jedną całość szkoda marnować :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2006 20:20
Posty: 112
Miejscowość: Legnica
Quad: 4 kółka
PostWysłany: 10.04.2007 21:36 
Dokladnie... Jednym przyciskiem admin forum może wyslac mass-maile do wszystkich użytkowników, proponuje wyslac z Kodeksem Quadowca...


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 10.04.2007 21:39 
Czekamy , aż się Admin do dyskusji włączy czy sami zapraszamy ??:D

W końcu to oni mają największe doświadczenie :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.05.2005 22:32
Posty: 157
Miejscowość: Żarki Letnisko
Quad: Honda Rincon 680 Camo
PostWysłany: 10.04.2007 22:55 
Tylko takie pytanie.. ilu użytkowników w ogóle przeczyta ten kodeks a ilu automatycznie usunie post :) Stara prawda jak się ktoś nie przekona na własnej skórze jak to jest w drastyczny sposób łamać prawo ten się nie nauczy. Tak od pewnego czasu nasuwa mi się pytanie: Kiedy quadowanie w Polsce stanie się przestępstwem? Wydaje mi się ze prawi i sprawiedliwi już cos w tej sprawie zaczynają knuć :) nasze forum już jest inwigilowane!:)

_________________
Korzystajmy z zycia , bo tylko Raaazz się zyje!!!


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 10.04.2007 23:19 
Ilu przeczyta to druga kwestia, ale trzeba dać im szanse :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 01.09.2005 22:32
Posty: 147
Miejscowość: Poznań
Quad: Yamaha Grizzly 700, Spyder Can Am
PostWysłany: 10.04.2007 23:33 
Błażej_Raaazz napisał(a):
ilu użytkowników w ogóle przeczyta ten kodeks a ilu automatycznie usunie post


" Prawdę każdy chwali, ale nie każdy chętnie jej wysłucha" :)

Znam wielu, którzy piszą tu na Forum , że należy przestrzegać zasad...., rozumieć innych...., i tym podobne slogany. Natomiast wielokrotnie ( niestety) przekonałem się , że to tylko hasła. Ci sami co to piszą , w terenie zachowują się ZUPEŁNIE inaczej :?

Pozdrowionka

Konrad

_________________
Dzień ma 24 godziny, skrzynka piwa ma 24 butelki, to nie może być przypadek .....


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.01.2007 23:12
Posty: 31
Miejscowość: TEAM EXTREME ŁÓDŻ
Quad: Honda Rincon 650
PostWysłany: 11.04.2007 08:42 
Wszystko OK. ale jak rozwiązać problem wypożyczalni.Tam jeżdżą ludzie których nie interesuje żaden kodeks,a turyści i prasa nie mają szans ich odróżnić,więc i tak będzie nagonka na nas.

_________________
Wszystko co extrim to JA!!!! http://www.quad.org.pl/


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 11.04.2007 14:14 
Bluzy z napisem " Quad z wypożyczalni , proszę nie zwracać na mnie uwagi " :P
albo "pojazd widmo" :D

Tak poważnie , straszny problem z wypożyczalnią , przecież monitoringu do quada się nie przyczepi :(
Rozwiązaniem jest jazda tylko po torze , a to z kolei obniża atrakcyjność wypożyczalni :(

I tak źle i tak nie dobrze , edukacja ludka , który chce pojeździć tylko kilka godzin na nic się nie zda :(


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 11.04.2007 17:56 
Konrad napisał(a):
(...)" Prawdę każdy chwali, ale nie każdy chętnie jej wysłucha"

Znam wielu, którzy piszą tu na Forum , że należy przestrzegać zasad...., rozumieć innych...., i tym podobne slogany. Natomiast wielokrotnie ( niestety) przekonałem się , że to tylko hasła. Ci sami co to piszą , w terenie zachowują się ZUPEŁNIE inaczej (...)

"A widziałeś drogowskaz, który by kroczył drogą, która wskazuje??"
;) A poważnie to nie jest ciekawie, jednak podobne postulaty można było wyczytać w mediach 2lata temu... Niestety zostało udowodnione, że negatywne opinie spośród 100 osób trafiają do 80% badanych, pozytywne natomiast do zaledwie 20% - więc nie wiem czy akcja: "pokażcie jacy jesteśmy fajni i przyjaźni dla środowiska" wiele nie da, ale zawsze warto próbować...

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 11.04.2007 23:09 
Embe napisał(a):
Czekamy , aż się Admin do dyskusji włączy czy sami zapraszamy ??

Spoko, jak w podpisie, admin wszystko widzi, tylko też czasem musi się gdzieś wymknąć, odpocząć ;)

Twicki napisał(a):
Jednym przyciskiem admin forum może wyslac mass-maile do wszystkich użytkowników, proponuje wyslac z Kodeksem Quadowca...

No, to da się zrobić w 5 minut, myślicie , że to dobry pomysł ? Tzn na pewno nie zaszkodzi, trzeba by to robić cyklicznie, bo użytkowników przybywa....
A na tych którzy jedno piszą a drugie robią nic i tak nie zrobi wrażenia :|


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.