Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 14:08



Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 04.12.2014 13:16 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
A ja wiem jedno znów nic z tego nie wyjdzie bo jak już wcześniej próbowaliśmy coś takiego zrobić to temat przepadł jak kamień w wodę.
Apropos mój komentarz do sprawy też nie został zamieszczony.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.11.2011 15:43
Posty: 148
Miejscowość: okolice Krakowa
Quad: Outlander xmr
PostWysłany: 04.12.2014 13:20 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Ok zaczynają pojawiać się osoby które chcą coś zrobić wydaje mi się iż najlepszym i zarazem najprostszym sposobem jest zebranie grupy ludzi chcących działać .Zaczął bym od wymiany się np @ i telefonami i od pierwszych rozmów

_________________
http://www.facebook.com/Atv4funMx?ref=hl


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2014 14:45
Posty: 12
Miejscowość: Lesko Bieszczady
Imię: Ewa
Quad: Suzuki Kingquad 750
Poprzednie quady: CF Moto Allroad 300 4x4, CF Moto Allroad 500 4x4, Arctic Cat 700D, Kymco MXU 150
PostWysłany: 04.12.2014 13:23 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Wiem, znam nawet takich osobiście. Ale drażni mnie uogólnianie, wrzucanie wszystkich do jednego wora... Dlaczego ja (w kasku, w odpowiednich miejscach i nie niszcząc przyrody) mam mieć taką samą opinie wśród ludzi, który rozwalają lasy, rozjeżdżają cudze pola albo wygłupiają się na drogach w mieście bez kasku, odpowiedniego stroju... :kln: :kier:

-- dodano 04.12.2014 14:22 --

Zróbmy osobny post z odpowiednim tytułem, w którym wpiszą się osoby, (mail, telefon, czy nawet nazwiska) a później zobaczymy ile tak naprawę nas jest i czy jest sens.

_________________
Ewa


Ostatnio zmieniony przez quadzikIja 04.12.2014 13:23, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.11.2011 15:43
Posty: 148
Miejscowość: okolice Krakowa
Quad: Outlander xmr
PostWysłany: 04.12.2014 14:06 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Założyć temat to nie problem bardzo proszę viewtopic.php?f=56&t=64417 lecz jaki będzie odzew

_________________
http://www.facebook.com/Atv4funMx?ref=hl


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 04.12.2014 18:29 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
brendon napisał(a):
Chociaż są gamonie ,którym zawdzięczamy taką opinie


My piszemy i rozmawiamy o Quadowcach przez duże Q nie o ,, komunijnych'' quadomaniakach bo ci najwięcej złego robią , choć przyznam nie da się jeździć zgodnie z przepisami ( Lasy pseudo Państwowe ) maciej-pr pisze się w temat choć dzielą nas setki km :szok: ale znam przesympatycznych ludzi z Krakowa Zazu Quad Team super kompanija !!Myślących tak jak my i kochających swoją pasję ! :okok: z nerwem i werwą :pop:

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


Ostatnio zmieniony przez Czoper 04.12.2014 18:29, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 04.12.2014 20:38 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
na nerwa w tej sprawie szczególnie możecie liczyć :) jak również na inną formę darów przekonywania :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 04.12.2014 21:01 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Wiedziałem :brawo1: na Zazu zawsze można liczyć jeśli inicjatywa jest tego godna i o tym Sławek powinniśmy rozmawiać na integracja wtedy coś się zacznie dziać w dobrym kierunku :hura:

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2012 14:49
Posty: 152
Miejscowość: Berlin
Imię: Milosz
Quad: 2003 AC 400 4x4 FIS / 2004 Yamaha Grizzly 660
Poprzednie quady: Kawasaki KLF 220 BAYOU
PostWysłany: 04.12.2014 21:30 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Ale numer, ja też napisalem dlugi i bardzo grzeczny komentarz na portalu, wyskoczylo mi, ze zaraz się ukaze i przepadl, myslalem , ze blad w systemie....

Jakbym napisal wulgarne cokolkwiek puscili by na pewno, bo pograzalbym swoja wypowiedzia srodowisko, to już naprawde przechodzi ludzkie pojecie!!!


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 06.12.2014 15:50 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Może Sławek przy okazji następnej NUKLEARNEJ INTEGRACJI ( a może zorganizować inną imprezę pod inną nazwą gdzieś w centralnej Polsce ) gdzie będzie uczestniczyć 40 quadów ( a może więcej - zaprosimy wszystkich z różnych grup ) i zaprosić TVN - owską Uwagę lub Polsatowską Interwencję może posłankę Bublewicz ( ona działa znaczy się grzebie przy bezpieczeństwie drogowym) kogoś z przedstawicieli LP - przygotować się do tego spotkania , pokazać Naszą quadową społeczność właśnie ze strony turystycznej , poruszyć temat np. mocy KW , wilczych dołów , podejścia do nas masmediów , policji itp (bo czy w autach osobowych ktoś ogranicza moc ? ) Może tędy droga na początek aby coś zrobić aby coś zadziałać ??/? Ale musi być nas dużo bardzo dużo aby nas zauważyli !! media to potęga !!Gdyby pokazać wszystkie ( może prawie wszystkie ) ATV- ły i squady jakie są w Polsce oflagować się wystawić ologowane namioty pokazać QUADZIKA ATVPOLSKA ( bez pzmot ) pokazać i zamanifestować ! zaprosić Motobraci !! Zrobić wielki festyn może wtedy zauważył by ktoś nasze ,, wołanie ''
bez krzyku nic nie zrobimy !! Może mecenasa Obarę poprosić o pomoc prawną? Pokonał Biedrę może pomoże NAM ???
https://www.youtube.com/watch?v=z3aX_WRW-J8

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 06.12.2014 19:18 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
I co ten reportaż wniósł do ogółu pojęcia quad oprócz tego, że nic ??


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 06.12.2014 19:54 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
PiotrWM - bez urazy
Dla Ciebie NIC dla lokalnej społeczności wiele zrób tyle a ziarnko do ziarna. ...kropla drąży skałę ..
A gdzie o nas mówią dobrze ?? A tu pani wyraźnie mówi ,że quady wcale nie muszą być niebezpieczne to są działania
właśnie ,, reklamowe'' pokazujące nas w innym tym dobrym świetle !!

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


Ostatnio zmieniony przez Czoper 06.12.2014 19:54, edytowano w sumie 4 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2014 14:45
Posty: 12
Miejscowość: Lesko Bieszczady
Imię: Ewa
Quad: Suzuki Kingquad 750
Poprzednie quady: CF Moto Allroad 300 4x4, CF Moto Allroad 500 4x4, Arctic Cat 700D, Kymco MXU 150
PostWysłany: 06.12.2014 20:27 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
PiotrMW
ehhh :what:

_________________
Ewa


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 06.12.2014 20:33 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Piotr! :pijoki:

dokładnie o to chodzi i w 100% się z Piotrem zgadzam...

Nie załatwimy tego kilkoma rozmowami, nie załatwimy problemu milczeniem... takim postępowaniem i podejściem naszych organizacji za jakiś czas jedyną legalną formą spędzenia czasu na Quadzie będzie rajd pod egidą PZMotu z licencjami rajdowymi...inna forma będzie zabroniona.
Nie zgadzam się na dalsze pobłażanie problemowi, każde akcje mające na celu poprawę naszego wizerunku zniszczoną przez kilku oszołomów którzy zamiast cyckiem się bawić wzieli się za cyngle od Quadów.
Nie zgadzam się też na tolerowanie tychże oszołomów ale jak również na wrzucanie nas wszystkich do jednego worka...

Nawet jadąc w "las" w moich okolicach staram się nie zjeżdżać z szlaków i minimalizować przelotki przez środowisko leśne,...

Jednak nie chcę też myśleć o "quadowaniu" tylko w kontekście rajdów i planowanych wyjazdów za granicę.
Jestem Polakiem i chcę zostawiać kasę w Polsce!

Nie da się? Tak najlepiej...ponarzeka, nic nie robić... to takie typowe dla naszej nacji..............
A przeecież można lobbować zmianę prawa która zmieni hipokryzję 14kW..., dlaczego w niektórych ościennych państwach można robić tory ogólnodostępne, trasy dla Quadów w lasach, spotkania integracyjne, z rodzinami itp.... a u nas ZAWSZE TO SAMO ...po co, nie da się, taki mamy klimat....
Oczywiśćie każdy ma prawo wyboru i niech robi co chce...ja nie mam zamiaru siedzieć i czekać kiedy ktoś do nas zacznie strzelać lub kołki ciosać bo jednemu z ważnych quadowców coś się wyrwało o wielu oszołomów to podłapie....
Jak się nie uda ...mówi się trudno..ale przynajmniej będę wiedział że próbowałem....
Ktoś kto nic nie robi - nie ma prawa narzekać!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2013 18:59
Posty: 754
Imię: Piotr
Quad: Can Am Outlander XTP 1000 ( cacko)
PostWysłany: 06.12.2014 20:50 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Ewa :strzałka: :strzałka: Piotr MW malusia pomyłka sorki Piotr MW sorki Ewa :P

_________________
Team Father&Son
Tourist eXpeditions


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 06.12.2014 21:59 
Re: Dziennik Polski - a kto zmieni mentalność ?
Ja jestem głupi ale nie aż tak żeby uwierzyć, że to coś zmieni mam nadzieję, że tak póki co zostaje mi tor jestem z niego zadowolony...
Ale... żyjemy w Polsce
A to się ma do całości tak :
1. Przeszkadzają jeżdżące samochody
2. motocykliści zwali inaczej "dawcami" też źle bo jeżdżą
3. rowerzyści jezus kto zrobił ścieżki rowerowe " słyszała pani Kowalską prawie jeden rozjechał" szkoda, że torba szła po ścieżce a nie po chodniku drobny szkopuł
4 quadowcy ... aaaaa. wysłannicy szatana skoro tak to ja poproszę tablice 666
Czekać teraz kiedy biegać zabronią bo Kowalskie to przeszkadza...........
Jednym słowem łacina leci na język ale nie wypada ponieważ kobiety czytają.

Apropos Piotr jeśli myślisz, że siedzę z założonymi rękoma to się mylisz


Ostatnio zmieniony przez PiotrMW, 06.12.2014 21:59, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.