Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19.10
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 11:05



Odpowiedz  [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19.10 
Autor Wiadomość
MOTOMIKULSKI.PL
MOTOMIKULSKI.PL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.08.2008 11:26
Posty: 865
Miejscowość: Krosno
Quad: Suzuki-Yamaha-Honda-Polaris-Can Am-Arctic Cat
PostWysłany: 13.11.2014 10:19 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
:brawo1:

_________________
Serwis - Części - Akcesoria
Wyprawy ATV/UTV do Rumunii
Zapraszam
http: http://www.motomikulski.pl
https://www.facebook.com/motomikulski?ref=hl


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 13.11.2014 14:50 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
Wyczuwam jakąś elitarną imprezę, mam nadzieje, że będę mógł wziąć udział 8)

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 13.11.2014 15:25 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
:brawo1: obawiam się tylko czy cena czasem nie powali :?:


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 13.11.2014 21:43 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
No skoro już raz odważyłem się wsadzić kija w mrowisko (co dało jednak pozytywne skutki 8) )
to pociągnę to dalej:
Proszę o uwzględnienie niniejszego postulatu:
Jeżeli na trasę wypuszcza się drużynę/team dwuosobowo/quadowy to w klasyfikacji proszę uwzględniać team a nie poszczególnych jego członków. Warunkiem klasyfikacji teamu jest rozbieżność w punktacji członków nie większa niż 5%.
To może mieć zastosowanie w Pucharze Polski lub innych rajdach/zdarzeniach.
Co mam na myśli?:
Jestem zwolennikiem teamów (choćby ze względu na bezpieczeństwo). Nienawidzę jednak jak team się rozdziela lub jedzie na wynik jednego członka.

W Mistrzostwach chodzi (chyba) o wyłonienie Mistrza, czyli jednego, więc na trasę należałoby wypuszczać pojedynczych zawodników. To skutkuje albo zmniejszeniem bezpieczeństwa albo koniecznością ułożenia trasy mocno obserwowanej przez Organizatora.

Takie tam moje przemyślenia :oczy:

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 13.11.2014 22:22 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
Waldo

jak się rozdziela to pół biedy, bo w sumie wtedy to każdy sobie rzepkę skrobie, ale jak widzę team czteroosobowy i trzech lata koło jednego i go nosi po trasie to szlag trochę trafić może a o takich przypadkach się słyszy czy obserwuje czyli taka praktyka nie jest jakaś wyimaginowana tylko rzeczywiście ludzie tak robią. Moim zdaniem tanie zagranie..

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 13.11.2014 23:05 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
Jacku - przeczytałem Twoją wypowiedz na terenowo.pl o poziomie zawodników i nie do końca się z Tobą zgodzę. Na rajdy przestali jeździć: 2can, Bronek, Marek Talar, Ty, Kret, Wyszyn, Robbo, Pieetrek, Zezyk, Rolnik i paru innych. I chcesz mi powiedzieć, że oni nie zrobiliby całej trasy, bądź nie wzieli wszystkich pieczątek?


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 13.11.2014 23:42 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
Musisz dokładnie wczytać się w tekst, bo jako organizator odnoszę się do tego okresu kiedy czynnie organizuję rajdy w ATV Polska i co roku zwiększamy ilość pieczątek. Przed 4 laty zaczynaliśmy od 60-70 szt na jazdę non-stop czyli ok. 20 godzin a ostatnio to na 17 godzin mamy już ponad 120 pieczątek.
Do tych nazwisk z listy jak dodasz Ratysia i moje to w 2006 roku RiverRide było 40 szt. i na to czas 21 godzin tyle, że nikt oprócz nas nie zdobył wszystkich :-)


Ostatnio zmieniony przez Jacek Bujański Mr.Quad 13.11.2014 23:42, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil

Rejestracja: 13.08.2005 18:16
Posty: 737
Quad: Suzuki Vinson Renegade X Kawasaki TERYX 750 - RUW
PostWysłany: 14.11.2014 00:09 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
Cytuj:
Do tych nazwisk z listy jak dodasz Ratysia i moje to w 2006 roku RiverRide było 40 szt. i na to czas 21 godzin tyle, że nikt oprócz nas nie zdobył wszystkich :-)


Hmm ja tam pamietam River Ride gdzie było 180 pieczatek 30h i byli tacy co mieli kpl. ;)
Ehh to były czasy. 30h na quadzie, piec tankowań, kilkanascie hot dogów na Orlenie, 400km jazdy, żadnych interkomów, eps, czy nawet wtrysków. :)


 
Profil Gadu-Gadu
Zbanowany

Rejestracja: 22.09.2013 20:07
Posty: 431
PostWysłany: 14.11.2014 13:11 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
śmieszko napisał(a):
ale jak widzę team czteroosobowy i trzech lata koło jednego i go nosi po trasie to szlag trochę trafić może

Waldo i Śmieszko jakżesz słuszna uwaga... nie tylko w ramach PPP, oj może człowieka szlag trafić....


 
Profil
MOTOMIKULSKI.PL
MOTOMIKULSKI.PL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.08.2008 11:26
Posty: 865
Miejscowość: Krosno
Quad: Suzuki-Yamaha-Honda-Polaris-Can Am-Arctic Cat
PostWysłany: 14.11.2014 16:08 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
Slawko Z napisał(a):
śmieszko napisał(a):
ale jak widzę team czteroosobowy i trzech lata koło jednego i go nosi po trasie to szlag trochę trafić może

Waldo i Śmieszko jakżesz słuszna uwaga... nie tylko w ramach PPP, oj może człowieka szlag trafić....


Myślę panowie że puszczenie pojedynczego zawodnika za wiele nie zmieni bo i tak są to kumple i trzech za startem będzie czekało na jednego i nadrobią różnicę czasową bo startowali np. w odstępach 20 minutowych ( w zależności jak wylosowali start)
Chociaż na pewno im to utrudni.

_________________
Serwis - Części - Akcesoria
Wyprawy ATV/UTV do Rumunii
Zapraszam
http: http://www.motomikulski.pl
https://www.facebook.com/motomikulski?ref=hl


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 14.11.2014 19:39 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
Seba78 napisał(a):
Robbo


Przyjedź 21 Listopada w Góry Sowie, jeszcze nie wiem na 100% ale możesz się zdziwić. A Marka Talara widziałem na liście wyników Quadowych Bezdroży 3 także wątpię żeby był to inny zawodnik o tym samym nazwisku.

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 14.11.2014 22:27 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
w moim przypadku było jak mówi śmieszko, ale dlatego że jeden z naszych kompanów to starszy facet po 60tce ze sztucznym biodrem i sztucznym stawem kolanowym, przez co ma trudności w chodzeniu - generalnie chłop nie zeskoczy z quada, nie poprowadzi maszyny idąc obok i nie podbije sobie sam pieczątki, sam nie byłbym w stanie mu pomóc w wielu miejscach, jechaliśmy chyba najwolniej z wszystkich i bez żadnego ciśnienia, staraliśmy się też nie przeszkadzać innym, jeśli tak było to z góry przepraszam, a jeśli ktoś uważa, że zająłem dzięki temu jego miejsce w tabeli wyników to chętnie je oddam bo nie ma ono dla mnie żadnego znaczenia

.. za to uśmiech na twarzy kolegi po ukończeniu rajdu jest po prostu bezcenny

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.03.2008 00:01
Posty: 1971
Miejscowość: Trzebinia
Quad: Halina Renegade
PostWysłany: 14.11.2014 22:41 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
śmieszko napisał(a):
jak się rozdziela to pół biedy, bo w sumie wtedy to każdy sobie rzepkę skrobie, ale jak widzę team czteroosobowy i trzech lata koło jednego i go nosi po trasie to szlag trochę trafić może a o takich przypadkach się słyszy czy obserwuje czyli taka praktyka nie jest jakaś wyimaginowana tylko rzeczywiście ludzie tak robią. Moim zdaniem tanie zagranie..


Śmieszko chodzi o to że dla zasady ruszają w parach a później zostawiają team partnerów w "krzakach" bo wiadomo że w ciężkim terenie ekstremowy singiel porusza się znacznie szybciej niż team dwuosobowy co znacznie przekłada się na wynik...

_________________
ATV IRBIS™SQUAD


 
Profil Gadu-Gadu
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 14.11.2014 22:43 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
mudmarker napisał(a):
.. za to uśmiech na twarzy kolegi po ukończeniu rajdu jest po prostu bezcenny


i o to właśnie chodzi większości uczestników :-)

co do "starych wyjadacz" to mamy przecież przykład Jarka Witasa, który pokazuje jak walczyć należy. Kondycją po kilkunastu godzinach walki nie ustępuje młodszym o połowę, a na przykładzie odcinka na torze w Drawsku także daje wzór jak należy korzystać z taśmy do opasania drzewa (nawet w sytuacji kiedy koledzy już odcinek pokonali i czekają).

Nasze rajdy nie postawią barier do jakiego wieku można startować w MP lub PP, ale jak ktoś nie startował kilka lat to mu się przyda odświeżenie umiejętności i już po sezonie widać będzie komu będzie lepiej będzie w MP


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 15.11.2014 12:01 
Re: III Runda Przeprawowego PUCHARU Drawsko Pomorskie 17/19
ciapek

No tak tak, teraz rozumiem, nie brałem nigdy udziału w PPP dlatego skojarzyła mi się inna sytuacja, nie brałem udziału nigdy w rajdzie w którym team partner jest wymagany.

mudmarker

Chodziło mi bardziej o gości zajmujących od czasu do czasu jakieś dobre pozycje tylko dlatego, że goście z ich teamu mu się kładą pod koła a sami nie zdobywają żadnych pieczątek, występują w roli wspomagaczy. Taka postawa jak Twoja jest jak najbardziej szlachetna, tylko kolega się powinien zastanowić czy z takimi problemami ze zdrowiem rajdy są dla niego... Rajdy są po to, aby spuścić Ci manto życia, zjeść Cię, przeżuć i wypluć i żebyś wrócił do domu z bananem na mordzie, z przeświadczeniem, że super się bawiłeś przy tym i jesteś na maksa odstresowany moim zdaniem a jak ktoś ma się bać o własne życie czy zdrowie jadąc na rajd to gdzie w tym jakaś zabawa..

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.