Regulamin napisał(a):
14. Przydział numerów startowych na sezon 2015
Numery startowe przydzielane będą na cały sezon w poszczególnych klasach.
W sezonie 2015 uczestnicy będą mieli przydzielone kolejno numery startowe, w miarę zgłaszania się do poszczególnych rund w klasach. Nr startowe będą nadawane z zgodnie z kolejnością zgłoszeń, potwierdzonych opłatą wpisową.
ATV PMP ATV PZM 001-200
ATV PPP ATV PZM 200-399
UTV PPP ATV PZM 400-499
LISTA STARTOWA ZAMKNIĘTA.Lista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM I Runda Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick
001 Bożałek Marcin Bobby
002 Buchert Bartłomiej STRONG-MAN
003 Dombek Dariusz domtel
004 Dziczkiewicz Rafał
005 Walczak Mariusz
006 Szulc Tomasz shuller
007 Rogowski Wiesław
008 Pawlak Michał
009 Ścisłowski Marcin Gipsy
010 Marciniak Wojciech
011 Wójcik Damian wuj3k
012 Wójcik Szymon
013 Ordon Tomasz
014 Kuliński Artur
015 Kozłowski Andrzej DIABLO
016 Szynkiewicz Marcin SZYNA
017 Witas Jarosław Jarek
018 Deżakowski Paweł Zdeżak
019 Witczak Piotr mlynarz88
020 Bartkowiak Waldemar WALDO
021 Prasałek Mariusz MANIEK1409
022 Pieprzak Oskar oskarpieprzak
023 Kurek Piotr Piotrek79
024 Rybak Arkadiusz
025 Rybak Kacper kacper_to_ja
026 Karpik Jacek
027 Talar Marek
028 Obrębski Marek corrida
029 Jarzyna Bartłomiej
030 Lisiak Przemysław
031 Lindner Arkadiusz
032 Lindner Radosław
Lista startowa_Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch I RundaNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick
200 Woch Cezary
201 Kuszczyński Ireneusz IRAS1972
202 Koczwara Łukasz LUKEVMAX
203 Zuzewicz Krystian solanin
204 Kochanowski Krzysztof
205 Byczyński Jakub
206 Golański Arkadiusz HYCEL
207 Chudziński Paweł
208 Kocieniewski Dominik
209 Sochoń Juliusz
210 Wiśniewski Piotr
211 Marzec Tomasz
212 Roj Piotr
213 Lebioda Robert robertolini_27
214 Czubat Mirosław LAJOSZ - RST SQUAD
215 Góras Adam
216 Sontowski Stanisław
217 Popek Piotr Popi_STW
218 Jagielski Łukasz Jaga
219 Łach Łukasz
220 Wójcik Kamil
221 Hubka Kamil
222 Bizoń Damian
223 Kosiorowski Wiktor dragon1736
224 Fiuk Janusz
225 Chojnacki Sebastian SEBA111
226 Szmyd Maciej macieksz
227 Janicki Marek
228 Dzienia Tomasz Tomek g700
229 Zawiliński Marcin
230 Borodycz Jacek sid78
231 Jacenik Tomasz TOMO
232 Bilski Radosław radzio1
233 Kozłowski Tomasz
234 Kamiński Adam
235 Wróbel Grzegorz brixton2015
236 Owczarek Rafał fermagryfino
237 Gil Krzysztof
238 Gil Adrian
239 Barczewski Mariusz
240 Kowalczyk Grzegorz grzegorz-011
241 Morawski Marcin
242 Mikołajczyk Mariusz
243 Smoliński Maciej
244 Stasiak Dominik
245 Maślanka Rafał
246 Dyszy Krzysztof mayday84
247 Makówka Sebastian
248 Warias Dariusz
249 Fojcik Krzysztof
250 Sitko Tomasz
251 Golc Martin
252 Godlewski Paweł
253 Godlewski Mariusz
254 Szymański Gniewomir szwabik
255 Dzierlatka Rafał
256 Kunicki Michał Kuniol
257 Pesta Artur
258 Drobny Mateusz
259 Krysztopowicz Tadeusz/Krzewiński Robert [UTV]
260 Adamczyk Piotr/Witlod Labus [UTV]
261 Zyskowski Stanisław
262 Wolańczyk Mariusz
Lista startowa będzie uzupełniana raz dziennie.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.