Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - QUADMANIA #3
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 00:57



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
QUADMANIA #3 
Autor Wiadomość
Quadmania
Quadmania

Rejestracja: 21.01.2015 08:28
Posty: 70
PostWysłany: 21.08.2015 15:54 
QUADMANIA #3
3 numer Quadmanii już w kioskach RUCH i salonach EMPIK
w numerze między innymi :
- długodystansowy test Outlandera 500 (2913 kilometrów)
- relacja z drugiej rundy przeprawowych mistrzostw Polski i przeprawowego pucharu Polski
- prezentacja dyscypliny Speedway Quad
- test systemu do monitoringu i śledzenia quadów
- artykuł traktujący o stabilizatorach szyi
- używane quady : Suzuki Eiger, Kingquad 700
- relacja z Breslay Rally, Sądeckiego Enduro, Polskiego Safari, strefy
- wywiad z Kacprem Mieszkowskim
- jak zmienić opone w terenie
- bighorn 1.0 vs 2.0
i inne ;)
Image

zapraszamy do lektury i dzielenia się uwagami ;)
redakcja


 
Profil

Rejestracja: 25.08.2014 14:30
Posty: 1263
Quad: Outlander
Poprzednie quady: Renegade, Sportsman, Kingquad, Grizzly, CFmoto, Kymco
PostWysłany: 21.08.2015 16:26 
Re: QUADMANIA #3
To może "5 groszy" ode mnie.

Co do gazety subiektywnie.
Jak dla mnie jest OK, ja widzę progres - z numeru na numer dla mnie ciekawiej.
Ja kiedyś napisałem, jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził stąd pewne artykuły lecę pobieżnie , inne z celebrą analizuję zdanie po zdaniu.
Dzięki za art o małym can-amie :oklaski:
Ukraina też fajna.
Porady jak najbardziej.
Eiger zakładam wpisuje się w temat opisu własnego używanego sprzęta, choć tu mogłoby być więcej odnośnie samych cech użytkowych i serwisowych, awaryjności samej sztuki bazowej - tego mi brakowało.
Można było napisać trochę o samym eigerze z tych kilku lat używania, jakieś sprawy serwisowe, wnioski itp - coś więcej po prostu. Byłoby 2 w 1.
Chyba że nie ma co - po prostu się nie psuje, jest nie za mocny ale wszędzie wlezie i tyle :D Ale chyba zasługuje na trochę więcej.
Ogólnie wg mnie idzie w dobra stronę.
Dziękuję autorom za ciekawą lekturę. Choć mogłaby mieć ze 3x tyle stron bo wystarczyło na 1 wieczór :bezradny:
Aaaa takie pytanie mam.
Poświęcacie sporo miejsca na imprezy sportowe/quadowe - różne i dobrze myślę bo każdy coś dla siebie znajdzie (przeprawy, rajdy, quadcross) ale czy można by w każdym numerze umieszczać terminarz najbliższych imprez krajowych i ewentualnie u naszych sąsiadów?
Zawodnicy wiedza co gdzie ale może niejeden z nas wybrałby się gdzieś jako kibic , czasami umknie imprezka co jest 50 czy 100 km od nas. A nie każdy śledzi każdy wpis np na forum z tym związany.
Ogólnie brawo.
Dajcie więcej testów maszyn używanych, tych markowych starych- dobrych, jak i nowszych ale i tych mniej cenionych jak np tajwańskie, czy chińskie produkty - te w miarę popularne - o które jest cały czas wiele pytań na forum.
To jest IMO pewny temat na wiele numerów na kilka stron do zapełnienia i będzie się podobał.
Bo każdy kupujący ma swoje preferencje i swój budżet i nie każdy może sobie pozwolić, a i nie każdy potrzebuje canama 800 czy 1000.
Czekam na kolejne bo jest o czym pisać.
Może coś z techniką jazdy? Jak atakować podjazdy, zjazdy, trawersy, jazda w wodzie i pływanie, itp ?
Dalej technika w stylu "Zrób to sam" - wymiana przegubu, manszety, półosi montaż leda, ustawianie zaworów, wymiana paska, olejów, montaż snorkla, uszczelnianie quada do wodowania itp... tematów pełno.
Czy będzie o Nuklearnej integracji z wiosny?
Dajcie coś o spotach turystycznych organizowanych przez ludzi z forum , w których wielu forumowiczów uczestniczy - byłoby mile widziane wg mnie - jak w quadziku ubiegłoroczną opisywał Łukasz.
Bo dla wielu świetna do czytania jest i Ukraina, Albania, Rumunia (może Miłosz z ekipą by coś też napisali o niedawnym wypadzie?) - ale jako bardziej marzenie a bliższe realizacji jednak są te nasze "lokalne" wyjazdy - np organizowane przez chłopaków z Olsztyna i Krzyśka z AtvMoto - bo chłopaki są aktywni i robią świetną robotę dla jednoczenia środowiska turystyki quadowej w PL ( za tydzień quadowe zakończenie wakacji , za miesiąc expedycja Bunkry)
Może rysowanie traków, apki na smartfona do tego, jak czytać to co na mapie.
Jest o czym pisać.
To tak w kwestii polemiki o gazecie.
Jako czytacz widzę, że idzie w dobra stronę i co tam zaserwujecie coś mi na bank podejdzie. W każdym razie :okok: i tak trzymać EKIPO Quadmanii

_________________
V2.....sound of madness


Ostatnio zmieniony przez Robsson 21.08.2015 16:26, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 23.08.2015 11:59 
Re: QUADMANIA #3
Dzięki za cenne uwagi co do artykułu o Eigerze. Miał być typowo co było robione, jak i gdzie. Może w przyszłości zrobię podsumowanie rajdów w 2015 przejechanych na Eigerku.

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.09.2014 11:13
Posty: 113
PostWysłany: 10.09.2015 22:26 
Re: QUADMANIA #3
Dokładnie, tak jak kolega Robsson pisze, używane markowe maszyny, testy ich. Naprawy też super pomysł. A teksty o imprezach i miejscach do jazdy świetne. O parku natura już wiedziałem ale o tym miejscu na mazurach nic nie słyszałem a mam bardzo blisko. Ogólnie gazeta super. Czytam zawzięcie mimo że nie mam jeszcze quada. Jutro zaczynam 3 numer pzdr

wysłane ze stacjonarnego


 
Profil

Rejestracja: 13.07.2013 08:47
Posty: 10
PostWysłany: 18.10.2015 18:52 
Re: QUADMANIA #3
jak można zamówić prenumerate?? żeby dostać też już wydane numery?


 
Profil
Quadmania
Quadmania

Rejestracja: 21.01.2015 08:28
Posty: 70
PostWysłany: 18.10.2015 20:07 
Re: QUADMANIA #3
maniek111 napisał(a):
jak można zamówić prenumerate?? żeby dostać też już wydane numery?


Proszę o przelanie kwoty 39,60 przelewem na konto :
Moca sp. z o.o.
ul.Kościelna 46/1
61-545 Poznań
nr. konta : 66 1020 4115 0000 9102 0164 2503
w tytule przelewu proszę podać adres na który mają trafiać gazety
(w przeciwnym wypadku będą wysyłane na adres wpłacającego)

w/w kwota obejmuje wszystkie numery które ukażą się jeszcze w tym roku
(oczywiście też zaległe)
wysyłka jest bezpłatna (dotyczy tylko adresów w PL)

pzdr
redakcja


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.