Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - III Runda PMP/PPP/Can-am Travel Golub-Dobrzyń 20/22.10.2017
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 22.10.2021 04:25Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
III Runda PMP/PPP/Can-am Travel Golub-Dobrzyń 20/22.10.2017 
Autor Wiadomość
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5576
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 10.10.2017 13:21 
III Runda PMP/PPP/Can-am Travel Golub-Dobrzyń 20/22.10.2017
Image

III Runda Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM 4X4 TERENOWIEC (PMP ATV PZM)
III Runda Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM 4X4 TERENOWIEC (PPP ATV PZM)
CAN-AM TRAVELMiejsce: Golub Dobrzyń
Termin:20/22.10.2017
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców- ATV Polska / Polski Związek Motorowy
Dyrektor: Dorota Lechowicz-Gustab
Sędzia Główny: Jacek Bujański
Kierownik Parku Maszyn: Norbert Mikulski Motomikulski.pl
Przewodniczący Komisji Obliczeń: Monika Mańkowska
Członek Komisji Obliczeń: Patryk Woźniak
Zabezpieczenie medyczne: Off Road Rescue Team
Strefa Serwisowa: MOTO-MOTO
Sponsor Tytularny: 4x4Terenowiec
Sponsor Główny: Castrol
Sponsorzy Wspierający: Taurus Sea Power/ CanAm BRP Poland, Garmin Polska, oponyquad.pl/ Maxxis Tires, Tenzi, Mud-Off, ATP-Global motomikulski.pl - Norbert Mikulski, Events 4x4 , Seven Guard, Workout Mafia


Na III Rundę Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec zapraszamy w piękne okolice Golubia-Dobrzynia.

Przeprawowe Mistrzostwa Polski (zwane dalej PMP) jest to cykl imprez terenowo - nawigacyjnych dla użytkowników pojazdów ATV. Celem organizacji Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM jest podnoszenie poziomu nawigowania oraz doskonalenie umiejętności jazdy zespołowej w ekstremalnych warunkach terenowych. PMP ATV PZM ma na celu wyłonienie najlepszych zawodników w klasyfikacji sezonu i przyznanie tytułu Mistrza Polski.

Przeprawowy Puchar Polski (zwany dalej PPP) jest to cykl imprez terenowych turystyczno-nawigacyjnych dla użytkowników pojazdów ATV. Celem organizacji Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM jest nauka i podnoszenie poziomu nawigowania oraz umiejętności jazdy zespołowej w ekstremalnych warunkach terenowych. Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM ma na celu umożliwienie rywalizacji dla osób nie posiadających dotąd doświadczeń w rajdach oraz przygotowanie i selekcjonowanie przyszłych uczestników do udziału w Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM.

PMP oraz PPP ATV PZM są własnością Polskiego Związku Motorowego (zwanego dalej PZM).

Organizatorem, wskazanym decyzją GKSPiT PZM, do realizacji PMP i PPP ATV PZM jest Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska zwane dalej ATV Polska. ATV Polska posiada wyłączne prawo oprócz PZM do dysponowania nazwą PPP ATV PZM.Do udziału w zawodach zaproszeni są zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i osoby stawiające dopiero pierwsze kroki na bezdrożach. Przeprawowa jazda na quadach została zaliczona przez PZMot do sportów popularnych, tak więc zawodników nie obowiązują żadne licencje natomiast egzekwowane będzie wyposażenie uczestnika w homologowany kask i ochraniacz kręgosłupa oraz pojazd spełniający wymagania limitu głośności, zgodny z regulaminami do poruszania się po terenach chronionych. Minimalny wiek uczestnika - ukończone 16 lat, prawo jazdy kategorii B1. Wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Dla własnego bezpieczeństwa zawodnicy będą startować w parach lub 3-osobowych teamach, ale klasyfikowani będą indywidualnie. Po wyruszeniu na trasę w piątek wieczorem będą mieli określoną liczbę godzin na pokonanie trasy (limit czasu podany zostanie podczas obowiązkowej odprawy) i skompletowanie jak największej liczby pieczątek rozmieszczonych w pobliżu przeszkód o różnym stopniu trudności. Im trudniejsze zadanie, tym większa jest wartość (przeliczana na punkty) danej pieczątki. Nawigacja będzie odbywać się zgodnie z trackiem wgranym do odbiornika GPS zawodnika.


Celem zawodów jest oczywiście rywalizacja sportowa, ale także szkolenie, którego efektem ma być podniesienie poziomu bezpieczeństwa jazdy w terenie oraz nauka dbałości o środowisko naturalne (np. rozścielanie wykładziny pod naprawianym quadem, by zapobiec wyciekom płynów i olejów do gruntu, używanie pasów do opasywania drzew). Przed każdą rundą odbywać się będą (nieobowiązkowe) kursy techniki poruszania się quadem i alternatywnych sposobów pokonywania przeszkód, szybkiej pomocy medycznej oraz nawigacji.

NOWOŚĆ CAN-AM TRAVEL - turystyka ATV/UTV
CAN-AM TRAVEL ma charakter turystyczno-krajoznawczo-szkoleniowy pod patronatem marki CAN-AM.

CAN-AM TRAVEL
ma na celu popularyzację turystyki terenowej przy użyciu quadów, pokazanie z bliska wysokiego poziomu zawodników biorących udział w Przeprawowym Pucharze i Mistrzostwach Polski, przybliżenie zasad rywalizacji na trasach rajdów przeprawowych, promocję atrakcji turystycznych miejscowości, w których odbywają się rajdy, wspólne spędzanie czasu w terenie oraz pokazywanie przykładów, jak korzystać z przyrody bez kolizji z innymi turystami.
W CAN-AM TRAVEL dopuszcza się do udziału dowolnej marki pojazd ATV/UTV posiadającym oryginalny układ wydechowy.
Jazda odbywa się według harmonogramu dla każdej rundy, w grupach, pod opieką przewodnika/instruktora.

Uczestnicy CAN-AM TRAVEL otrzymają program składający się z trasy objazdowej z agendą zwiedzania, konkurencji polegającej na identyfikacji punktów foto, posiłku na trasie, oraz odwiedzenia miejsc, gdzie będzie można obserwować zawodników biorących udział w rywalizacji. Trasa objazdowa przebiegać będzie w większości po drogach szutrowych, a w przypadku braku innej możliwości, dojazdu także po drogach utwardzonych.

W przypadku posiadania rejestracji pojazdu, jako pojazd 2-osobowy, istnieje możliwość zgłoszenia udziału 2-osobowej załogi, a pasażerem może być osoba niepełnoletnia, która ukończyła 16 lat.
W przypadku zgłoszenia pasażera w wieku poniżej 16 lat udział jest możliwy pod warunkiem, że osoba kierująca pojazdem jest rodzicem lub opiekunem prawnym osoby niepełnoletniej w załodze. Wszystkie dokumenty (skan: dowód rej, polisa OC, dokumenty tożsamości) muszą być przesłane do biura ATV Polska wraz ze zgłoszeniem w celu akceptacji udziału w klasie CAN-AM TRAVEL.
Klasa CAN-AM TRAVEL zostanie utworzona w przypadku zgłoszenia się minimum 14 pojazdów na 30 dni przed rozpoczęciem zawodów. Na każdą rundę będzie wyznaczony limit ilości pojazdów wyczerpujący możliwości tras i tylko taka ilość uczestników zostanie zakwalifikowana do tego rajdu.


Wpisowe
Przeprawowy Puchar Polski - Klasa ATV - jeden zawodnik- 850 PLN
Przeprawowe Mistrzostwa Polski - Klasa ATV - jeden zawodnik- 850 PLN
Wpisowe dla CAN-AM TRAVEL:
650zł / osoba
Załoga 2-osobowa ATV/UTV 850 zł

Cena za bankiet dla osób towarzyszących - 120 zł / osoba


Wpisowe uczestników PMP i PPP obejmuje koszty organizacyjne imprezy, sędziowanie, prawo do korzystania z terenów, prawo do nagród stosownych do zajętego miejsca, udziału w bankiecie przewidywanym w czasie ceremonii wręczania nagród, profesjonalne zabezpieczenie medyczne, bluzę zawodniczą MX wraz z nadanym indywidualnym nr startowym (Zawodnik ma obowiązek przebywania na trasie w otrzymanej przez Organizatora w bluzie zawodniczej MX, z nadanym indywidualnym numerem startowym. Zawodnikowi, w ramach opłaty wpisowej, przysługuje jedna bluza zawodnicza MX w sezonie. Istnieje możliwość zakupu kolejnej bluzy. Koszt 1 szt. 160 zł brutto), dozorowany park maszyn w godzinach ustalonych w harmonogramie rundy, ciepły posiłek na trasie, ubezpieczenie NNW od uprawiania sportów ekstremalnych (15 000 zł na wypadek śmierci nnw, oraz 20 000 zł trwały uszczerbek na zdrowiu). Wpisowe nie obejmuje kosztów paliwa i dojazdu oraz zakwaterowania uczestnika.

Wpisowe uczestników CAN-AM TRAVEL obejmuje koszty organizacyjne imprezy, koszt wynajęcia przewodnika, opiekę pilota z samochodem terenowym, prawo do korzystania z tras, bilety wstępu do atrakcji turystycznych, udziału w bankiecie, profesjonalne zabezpieczenie medyczne, bluzę zawodniczą MX Zawodnik ma obowiązek przebywania na trasie w otrzymanej przez Organizatora w bluzie zawodniczej MX. Zawodnikowi, w ramach opłaty wpisowej, przysługuje jedna bluza zawodnicza MX w sezonie. Istnieje możliwość zakupu kolejnej bluzy. Koszt 1 szt. 160 zł brutto), dozorowany park maszyn w godzinach ustalonych w harmonogramie rundy, ciepły posiłek na trasie, ubezpieczenie NNW od uprawiania sportów ekstremalnych (15 000 zł na wypadek śmierci nnw, oraz 20 000 zł trwały uszczerbek na zdrowiu). Wpisowe nie obejmuje kosztów paliwa i dojazdu oraz zakwaterowania uczestnika.
Ponieważ uczestnicy CAN-AM TRAVEL nie biorą udziału w rywalizacji sportowej, nie przewiduje się prawa do nagród.


Baza noclegowa
Zamek Golub - Dobrzyń http://zamekgolub.pl/
Rezerwacje: [email protected], tel. (56) 683 24 66, (56) 683 24 55
Rezerwacja noclegów w zamku będzie możliwa dopiero po dokonaniu opłaty wpisowej na zawody. Noclegi nie są wliczone w cenę opłaty wpisowej.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dodatkowa baza noclegowa blisko zamku:

W bezpośrednim sąsiedztwie zamku znajduje się
Dwór Fijewo
http://www.dworfijewo.pl/

Hotel Vabank (3*)
Rynek 9
87 - 400 Golub - Dobrzyń
tel.: 56 682 02 70
mail: [email protected]
www: http://www.hotelvabank.pl

Hotel Osada Karbówko Wellness & SPA(3*)
Elgiszewo 37
87 - 408 Ciechocin
tel.: 56 683 96 01
tel. kom.: 603 382 469
mail: [email protected]
www: http://www.osadakarbowko.pl


Hotel Restauracja "KAPRYS"
Kaprys
ul. Kilińskiego 7
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 56 683 27 24
http://www.miejskakaprys.pl/news.php

Rybaczówka Ruziec
Ośrodek znajdujący się w urokliwej Dolinie rzeki Drwęcy. Położony zaledwie około jednego kilometra od Golubia-Dobrzynia.
Ruziec 10a, 87-400 Golub-Dobrzyń
Rybaczówka Tel: 665 556 979
Właściciel Tel: 601 419 484
Email: [email protected]
http://rybaczowkaruziec.eu/

Kuźnia Smaków
Adres: Małe Pułkowo 20, 87-207 Dębowa Łąka
http://www.kuznia-smaku.com.pl
Telefon:663 943 934


Pokoje gościnne
Willa Irys - Pokoje gościnne
ul. PTTK 12
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 56 683 55 94
http://www.willairys.pl

Pokoje Gościnne "U RYBAKA"
Noclegi, Pokoje Gościnne, Pokoje dla Firm
"U RYBAKA" Gospodarstwo Rolno-Rybackie

ul. Sokołowska 33
87-400 Golub-Dobrzyń
tel: 600420210
tel: 513175343
http://www.pokojeurybaka.com.pl/

Agroturystyka
Gospodarstwo Agroturystyczne "Nowogród"
Karolina i Paulina Borys
Nowogród k. Golubia-Dobrzynia
tel. 56 683 85 28

Gospodarstwo Agroturystyczne
Lucyna Kowalska
Handlowy Młyn
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 56 683 92 11
http://www.agrohandlowymlyn.com.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne
Maria i Roman Rybiccy
Nowa Wieś-Zawada
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 56 683 91 61

Gospodarstwo Ekologiczne "Ekoporamid"
Sławomir Ziółkowski
Nowy Młyn 1
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 56 683 91 11

Gospodarstwo Agroturystyczne "Paliwodzizna"
Alicja Blokowska
Paliwodzizna 5
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 600 836 367

Rybaczówka Róziec
Ruziec 10a, 87-400 Golub-Dobrzyń
Rybaczówka Tel: 665 556 979
Właściciel Tel: 601 419 484
Email: [email protected]
http://rybaczowkaruziec.eu/

Gospodarstwo Agroturystyczne
Agnieszka i Przemysław Wiśniewscy
Płonko 20
87-404 Radomin
tel. 56 683 94 27

Gospodarstwo Agroturystyczne ORZECHOWY JAR
Barbara i Grzegorz Troch
87-408 Ciechocin
Elgiszewo 33A
tel. 56 683 78 15,
fax 56 683 96 90
tel. kom. 607 175 368
e-mail: [email protected]


Gospodarstwo Agroturystyczne Leśna Polana
Irmina i Włodzimierz Krupa
Białkowo/Sadykierz 11
87-400 Golub-Dobrzyń
Tel: 606402455, 660680031, 566835089
http://www.lesnapolana.manifo.com

Agroturystyka Dulnik
Jaskólscy
56 683-37-98


"Trzy Kasztany"
Danuta i Mirosław Fordońscy
Dulsk - Spiczyny 2
87-404 Radomin
tel. 56 683 76 89
kom. 604 192 041
604 191 567
e-mail: [email protected]
http://www.trzykasztany.pl


Gospodarstwo Agroturystyczne "NORMA"
Roman Buler
Płonko 19
87-404 Radomin
tel. 691 584 075


Źródło zdjęć: http://www.fotopolska.eu , http://zamekgolub.pl/

Uwaga! Komunikat dotyczący bluz zawodniczych MX dla zawodników startujących w Mistrzostwach Polski,Pucharze Polski oraz CAN-AM TRAVEL

W tym roku dla zawodników startujących w Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski i CAN-AM TRAVEL przygotowujemy bluzy zawodnicze MX z imieniem i nazwiskiem oraz indywidualnym numerem startowym. Zawodnik ma obowiązek przebywania na trasie w otrzymanej przez Organizatora w bluzie MX, z nadanym indywidualnym numerem startowym. Przy doborze rozmiarówki trzeba pamiętać o uwzględnieniu ochraniaczy. Koszt bluzy jest wliczony w cenę opłaty wpisowej. Numery startowe będą nadawane zgodnie z kolejnością zgłoszeń na liście startowej, potwierdzonych opłatą wpisową. Rozmiary bluz będą zbierane za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na zawody. Zawodnikowi, w ramach opłaty wpisowej, przysługuje jedna bluza MX w sezonie. Istnieje możliwość zakupu kolejnej bluzy. Koszt 1 szt. 160 zł brutto.

Projekt bluzy zawodniczej MX Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec
Image

Projekt bluzy zawodniczej MX Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec
Image


Projekt bluzy zawodniczej MX CAN-AM TRAVEL
Image


Istnieje możliwość zakupu bluzy zawodniczej MX Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM dla osób nie będących zawodnikami

Tabela rozmiarów
Image


Regulaminy Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec, a także lista osób uprawnionych do udziału w Mistrzostwach Polski dostępne są w Kalendarzu Imprez ATV Polska


Limit miejsc ograniczony do 100 zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji/ selekcji uczestników bez podania przyczyny.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Przed wysłaniem zgłoszeń proszę o uważne przeczytanie regulaminów.Karty Zgłoszeniowe:


Karta Zgłoszeniowa do PRZEPRAWOWYCH MISTRZOSTW POLSKI ATV PZM 4X4 TERENOWIEC dostępna jest tutaj :strzałka: KLIK

Karta Zgłoszeniowa do PRZEPRAWOWEGO PUCHARU POLSKI ATV PZM 4X4 TERENOWIEC dostępna jest tutaj :strzałka: KLIK

Karta Zgłoszeniowa na II Rundę CAN-AM TRAVEL dostępna jest tutaj :strzałka: KLIK

-- dodano 10.10.2017 14:21 --

Image

Image

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 27.11.2017 15:17, edytowano w sumie 19 razy 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 31.10.2017 07:14 
Re: III Runda PMP/PPP/Can-am Travel Golub-Dobrzyń 20/22.10.2
Runda już za nami więc możemy powspominać :)


_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6566
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 02.11.2017 22:28 
Re: III Runda PMP/PPP/Can-am Travel Golub-Dobrzyń 20/22.10.2
Pięknie było, nie ma najmniejszych wątpliwości ;)
Przygotowanie perfekcyjne.

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.