LICZBA MIEJSC OGRANICZONA JEST DO 100 ZAWODNIKÓWRegulamin napisał(a):
14. Przydział numerów startowych na sezon 2017
Numery startowe przydzielane będą na cały sezon w poszczególnych klasach.
W sezonie 2017 uczestnicy będą mieli przydzielone kolejno numery startowe, w miarę zgłaszania się do poszczególnych rund w klasach. Nr startowe będą nadawane z zgodnie z kolejnością zgłoszeń, potwierdzonych opłatą wpisową.
ATV PMP ATV PZM 001-200
ATV PPP ATV PZM 200-399
Can-am Travel 400-500
Lista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec I Runda Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick
I Runda Nazwisko Imię Nick
001 Deżakowski Paweł /ZDEZAK
002 Witas Jarosław / jarek
003 Maślanka Rafał
004 Kuszczyński Ireneusz/ IRAS1972
005 Traczyk Grzegorz
006 Woch Cezary/ Czarek
007 Łach Łukasz
008 Szypliński Tomasz/tomszyp
009 Pieprzak Oskar
010 Kurek Piotr
011 Mejer Damian
012 Grabowski Stanisław
013 Bożałek Marcin
014 Piwowarczyk Piotr
015 Nowak Janusz
016 Obrębski Marek / Corrida
017 Ścisłowski Marcin/ Gipsy
018 Marciniak Wojciech
019 Ordon Tomasz
020 Golański Arkadiusz / Hycel
021 Szynkiewicz Marcin
022 Kozłowski Andrzej
023 Szarszewski Marcin
024 Szarszewski Mariusz
Lista startowa_Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec I RundaNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick
200 Wróbel Grzegorz / brixton205
201 Kasiński Łukasz
202 Lewicki Rafał
203 Paszewski Piotr
204 Antosiak Tomasz
205 Jarczyk Michał / michal_j
206 Kacała Michał
207 Jesień Patryk
208 Sieciński Jarosław
209 Gołębiewski Karol
210 Żak Robert
211 Gemza Mirosław
212 Siemiradzki Marcin / Manga
213 Siemiradzka Dorota / Koci mordka
214 Dzierlatka Rafał /RAFIK
215 Mikołajczyk Mariusz /AMPEREK
216 Migdalski Marek
217 Gancarz Tomasz /Tomi78
218 Kostyk Michał
219 Lewandowski Michał
220 Rechnia Mariusz
221 Fliszkiewicz Michał
222 Dyszy Krzysztof / mayday84
223 Wolski Radosław
224 Samulewicz Mariusz
225 Samulewicz Wojciech
226 Wolski Marcin
227 Wielgos Robert
228 Szmyd Maciej
229 Sieklucki Cezary
230 Wierzba Maciej/SOWA
231 Śmieszny Dominik
232 Kałuża Marcin
233 Korczyński Rafał
234 Adamczewski Stefan
235 Kowalski Włodzimierz
236 Kalaf Piotr/ KALAF
237 Kalaf Wiktor
238 Samsonowicz Jacek/ borowy
239 Wielowiejski Tomasz/rudolf
240 Koczorowski Łukasz
241 Góra Wojciech
242 Kowalski Stefan
243 Grudniewski Tomasz
244 Więckowski Tomasz /Tarantula
245 Uścikowski Adam
Lista startowa_Can_am Travel I RundaNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick
400 Jarczyk Marek/ Jarczyk Bożena
401 Dzienia Tomasz
402 Płotka Bartosz
403 Szmatka Jacek/ Nela Ołow-Szmatka
404 Arasimowicz Konrad
405 Tomasz Porębny
Aktualizacja z dn. 07.04.2017 godz. 9.00
Lista startowa będzie uzupełniana raz dziennie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.