Lista startowa I Runda Puchar/Mistrzostwa Polski 2018
LISTA STARTOWA ZAMKNIĘTARegulamin napisał(a):
Przydział numerów startowych na sezon 2018
Numery startowe przydzielane będą na cały sezon w poszczególnych klasach.
PMP ATV PZM
Klasa EXTREME 001- 200
Klasa ADVENTURE 200-400
ATV PPP ATV PZM
Klasa FUN 400 – 600
Lista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM Can-Am, klasa ADVENTURE Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick200 Zuzewicz Krystian
201 Marzec Tomasz
202 Walczak Mariusz
203 Dziczkiewicz Rafał
204 Skowroński Tomasz
205 Jasiewicz Tomasz
206 Gołębiewski Karol
207 Gemza Mirosław
208 Fiuk Janusz
209 Sontowski Stanisław
210 Kamiński Adam
211 Chmielewski Krzysztof
212 Chmielewski Andrzej
213 Chomicz Wojciech
214 Janicki Marek
215 Mrozowski Piotr
216 Malinowski Grzegorz
217 Godlewski Paweł
218 Godlewski Mariusz
219 Fliszkiewicz Michał
220 Żwiek Jakub
221 Skonieczko Adam
222 Jeziorski Arkadiusz
223 Dziemidowicz Grzegorz
224 Stępczyński Artur
225 Bruzda Andrzej
226 Seweryn Szymon
227 Niedziolka Maciej
228 Ghidanac Victor
229 Andersson Patrik
230 Pettersson Robert
231 Olsson Jan
232 Pigła Paweł
233 Persson Dennis
234 Nilsson Robin
235 Persson Robert
236 Lundmark Jonas
237 Eddie Adolfsson
238 Thunell Magnus
239 Talamo Carlo
240 Westling Peter
241 Augustsson Viktor
242 Heijl Mattias
243 Pigła Paweł
244 RAUDELIŪNAS JONAS
245 Mantas Borisevicius
246 Dunajski Rafał
247 Jurczenia Klaudia
248 Kurzep Marek
249 Sieklucki Cezary
250 Wierzba Maciej
251 Peruga Andrzej
252 Peruga Adam
253 Niciejewski Łukasz
254 Szyrmel Grzegorz
255 Golc Martin
256 Barczewski Mariusz
257 Świerczewski Sylwester
258 Jocz Paweł
Lista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM Can-Am, klasa EXTREME Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick001 Kuszczyński Ireneusz
002 Traczyk Grzegorz
003 Rutkowski Paweł
004 Maślanka Rafał
005 Ścisłowski Marcin
006 Marciniak Wojciech
007 Glennfalk Per
008 Bäck Fredrik
009 Lindberg Magnus
010 Stråhle Alexander
011 Honkaharju Håkonsen Kjetil
012 Paridon Niklas
013 Andersson Thomas
014 Ledin Erik
015 Kałuża Marcin
016 Makowski Piotr
017 Wielgos Robert
018 Szmyd Maciej
019 Migdalski Marek
20 Szarszewski Marcin
21 Szarszewski Mariusz
Lista startowa_Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Can-Am, klasa FUNNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick400 Chmielecki Jakub
401 Łusiak Daniel
402 Traczyk Damian
403 Mularczyk Krzysztof
404 Węglicki Przemysław
405 Węglicki Tomasz
406 Krupiński Marcin
407 Mitręga Michał
408 Siej Marcin
409 Korytkowski Łukasz
Aktualizacja z dn. 05.06.2018 godz. 11.00
Lista startowa będzie uzupełniana raz dziennie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.