Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wyczynowe amortyzatory LTR 450
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 20:01



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Wyczynowe amortyzatory LTR 450 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.08.2010 23:15
Posty: 12
Miejscowość: Rybnik
Quad: Suzuki LTR 450
PostWysłany: 06.11.2013 00:06 
Wyczynowe amortyzatory LTR 450
Witam!
Przez jakiś czas utwierdzałem się w przekonaniu, że zawieszenie w mojej LTR jest ok i nie potrzebuję zmiany. Jednak odkąd zacząłem próbować swoich sił w zawodach, zaczynam zmieniać zdanie i tutaj chciałbym się trochę doradzić. Nie da się ukryć, że mój budżet jest dosyć ograniczony. Postanowiłem, że na amortyzatory mogę przeznaczyć kwotę do 5 tys., co i tak przyjąłem z bólem serca, ale na coś trzeba się zdecydować. W związku z tym rozważam kilka opcji. Jedną z nich jest zakup używanych amortyzatorów Fox EVOL X (tylko przód) za kwotę 2500 zł. Były użytkowane przez 3 lata, od ostatniej wizyty w serwisie zostało zrobione 15 mth. Pewnie już bym je miał gdyby nie jeden mankament, pochodzą z KTM-a (seryjny wahacz) i są dłuższe o około 2 cm od mojej serii. Tutaj pierwsze pytanie, czy to jest duży problem? Czy jest możliwość założenia dłuższych amortyzatorów i z czym by się to wiązało?
Ostatnio trafiłem również na NOWY komplet (przód + tył) amortyzatorów Elka Stage 3. Do LTR-a i nie tylko, wedle życzenia klienta za jakieś 4300-4400 zł. Jeżdżę głównie w quadcrossie i crosscountry. Czy te amortyzatory będą nadawały się do takiej jazdy? Czy warto kupować Stage 3 czy jednak lepiej jeszcze zaoszczędzić i kupić coś nowszego?
Jeśli macie jakieś inne ciekawe rozwiązania, jestem otwarty na propozycje :)


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.