Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Deflektor ( buzer ) XXL - co kupić ?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 21:38



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Deflektor ( buzer ) XXL - co kupić ? 
Autor Wiadomość
1000opon.pl
1000opon.pl

Rejestracja: 06.12.2004 21:17
Posty: 297
Miejscowość: Łódź
PostWysłany: 26.07.2005 20:44 
Deflektor ( buzer ) XXL - co kupić ?
Proszę o pomoc w znalezieniu buzera ( albo typowego, motocrosoewgo albo koszulki siatkowej z kompletem ochraniaczy ) pasującego na osobę o wzroście powyżej 190 cm. Większość ochraniaczy motocrosowych ma tylko jeden rozmiar pasujący na ludzi do max 180cm wzrostu, koszulki siatkowe z ochraniaczami oferowane są w różnych romiarach ale pomimo to nie trafiłem do tej pory na pasujacą na wysoką osobę.( kupiłem koszulkę Utiki XXL jednak pasuje ona na człowieka tęgiego ale niezbyt wysokiego ).
Z góry dziękuję za pomoc.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 26.07.2005 20:48 
Mam 191 cm wzrostu, używam siatkowej "podkoszulkowej" zbroicy UFO, polecam Bardzo dobry sprzęt, przeżył już niejedno spotkanie z drzewem ;) i jak do tej pory perfekt ;) - w rozmiarze bodajże XL
Jak chcesz ją dostać to proboj tu - www.bielbike.com.pl - morowe chłopy, kupiłem u nich 5 lat temu komplet ciuchów i doradzili mi tak dobrze, że jeżdże w nich do tej pory - a niejedno przeżyły :)

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
1000opon.pl
1000opon.pl

Rejestracja: 06.12.2004 21:17
Posty: 297
Miejscowość: Łódź
PostWysłany: 30.08.2005 20:55 
Kupiłem UFO Scorpion XXL , jest OK.
Jak ktoś ma około 180 wzrostu to mogę mu sprzedać tanio buzer Utika XXL , dla takiego wzrostu będzie dobry.

_________________
pozdrawaim
Andrzej Gawroński


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.