Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Buty Oneal element
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 09.05.2024 14:42



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Buty Oneal element 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 07.05.2008 15:12
Posty: 2
Quad: YFM 660R
PostWysłany: 22.11.2008 17:20 
Buty Oneal element
Witam. wkońcu po kilku miesiącach zdecydowałem się na kupno butów mój wybór padł na buty oneal element w miarę wygodne ładnie wyglądające i dobra cena.
Problem w tym że nie da się w nich jeżdzić, mam Raptora 660 wsiadłem tylko na chwile i odrazu ściągnąłem , ledwo co wrzucam wyższe biegi nie mieści mi się noga pod pedałem zmiany biegów wyregulowałem go na najwyższy poziom nie wiem może ktoś z was jeżdzi w takich butach i wszystko ok?
Może problem tkwi w kwesti przyzwyczajenia? a nie chce w nich jeżdzić bo mam szanse jeszcze je oddać.
Proszę o Wasze opinie.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2004 13:29
Posty: 477
Miejscowość: Konstancin k.WAWY
Quad: Był R700 jest G700 ehh starzeje się :]
Poprzednie quady: LS300 Raptor 700
PostWysłany: 22.11.2008 17:47 
Do tej pory jezdzilem LS300 to nie mialem takiego problemu.Po kupnie Raptora nie moglem się przyzwyczaic z tymi biegami,ale po kilku jazdach jest już ok.To tylko kwestia czasu i zapomnisz o problemie.

_________________
Pozdro :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2004 16:22
Posty: 463
PostWysłany: 22.11.2008 18:04 
zawsze jak ktoś kupi pierwszy raz buty ma ten sam problem :uśmiech:
kwestia przyzwyczajenia, pojezdzisz i zapomnisz o problemie!

hint: zeby jezdzilo się milej trzeba zainwestowac w buty z zawiasem (sidi crossfire, oxtar tcx pro2 i cos tam jeszcze jest)

_________________
so, let me get this straight , your atv has 450 ccm, whereas my bottle of Moutain Dew has 2.0 liters? ;)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 02.10.2007 07:20
Posty: 77
Miejscowość: Chrzanów
Quad: Brute Force 750 & Foreman 450s kiedyś, teraz Vinson camo
PostWysłany: 22.11.2008 21:07 
Dokładnie tak jest, na początku jest kicha, a później jak się przyzwyczaisz to w zwykłych czujesz się jakoś nieswojo. Jeśli jeździsz na nartach, to przypomnij sobie pierwsze wrażenia po założeniu butów.Pozdrawiam


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 29.11.2008 21:14 
Ja miałem to samo co kolega, założyciel topica. Nawet te same buty kupiłem, i tego samo gada mam. Na pierwszy wyjazd pojechałem całkiem nieprzygotowany. Żadnych przymiarek z nowymi butami do quada, dosłownie nic. Maszynę zwaliłem z przyczepki, założyłem buciory, wsiadłem .... i nie mogłem do góry włączyć żadnego biegu, ani hamować tyłem. No i za chwilę była z tego powodu ostra gleba.

Po powrocie do domu przestawiłem maksymalnie do góry dźwignię biegów, to samo z dźwignią hamulca. Na następnym wyjeździe było już lepiej, ale wcale nie tak fajnie. Mimo wszystko dzięki tym butom przy skoku nie połamałem sobie kostki (nie mam podłóg i noga wpadała mi pod podnóżkę). Jeździł bez już nie będę. Podsumowując, przyklepuję to, co napisali przedmówcy.

TRZEBA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.