Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kask krosowy a gogle - problem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:04



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Kask krosowy a gogle - problem 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 27.10.2005 07:56 
Przy tej okazji, może napiszcie jaka jest waga Waszych kasków ? Szukam lekkich kasków (oczywiście crossowych), szczególnie dla syna. Nasze obecne kaski ważą 1400 g, na rynku zwykłe kaski ważą od 1350 d0 1450 g, ale widziałem też kask dla juniorów (młodzieżowy) z wagą 1050 g, a model dla dorosłego ważył 1150 g. Ciężki kask trochę przeszkadza, szczególnie młodym ludziom, tak jak mojemu synowi.
Po za tym, czy może korzystał z kasku crosswego z szybką ? Widziałem taki model firmy Airoh. Wygląda jak głowa kosmity. Zastanawiam się jak to się sprawdza.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 27.10.2005 14:34 
Hmm co to tego bajeru z szybką, wątpie by się to sprawdzało, dlaczego? Ponieważ, jezdząc na quadzie jesteś narażony na różne niespodzianki np. blotko, i jak takie błotko skoczy ci na gogle to tylko sciągasz i wycierasz, albo odklejasz warstwe ochronną (jak takową się posiada :) ), a jak tak chlustnie błotem na taką szybke, to ciężko będzie przmyć nawet "rękawem" bo się ropapra.

No chyba ze jezdzisz turystynie : ) no i w deszczu :), bo na desz taka szybka to nawet spoko. :P

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 27.10.2005 14:38 
GALILEUSZ napisał(a):
Widziałem taki model firmy Airoh. Wygląda jak głowa kosmity. Zastanawiam się jak to się sprawdza.

Model Tyger, na teren nie polecam, bardziej bajer na miasto. Sa kaski z szybko po ktorej zdjeciu można uzywac gogli, ale to kaski Shoei i sa b.drogie.


 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.