Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kamera 3D JVC GS-TD1
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 11:08



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kamera 3D JVC GS-TD1 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.05.2008 21:02
Posty: 436
Miejscowość: Miasto cudów i pzzerii
Quad: Turlacz bagienny
PostWysłany: 18.02.2012 14:06 
Kamera 3D JVC GS-TD1
Nie za bardzo wiedziałem gdzie założyć ten temat a w tym dziale często piszecie o różnych kamerkach więc postanowiłem i ja ;) Od dłuższego czasu szykuję się nakręcenie jakiegoś dłuższego filmiku. Zbieram pomysły i odpowiedni sprzęt. Już wiem, że moja amatorska produkcja będzie kręcona kamerką JVC GS-TD1, która kręci w jakości Full HD obrazy w systemie SBS. Jednym słowem mówiąc, dając przede wszystkim świetną głębię co powoduje, że pierwszy plan jest naprawdę wychwytywany przez oko jako pierwszy a oddalone elementy ewidentnie są z tyłu. Postanowiłem zrobić małą próbkę i Wam ją przedstawić -filmik bez wielkich fajerwerków, pokazujący jak kręci ta kamerka. Do odtworzenia potrzeba telewizora/monitora 3D i okularów stereoskopowych. Plik przekonwertowałem do gorszej jakości pliku mkv na potrzeby Youtube. W rzeczywistości kamera nagrywa z niespotykaną mi dotąd ostrością. Jestem nią zachwycony mimo iż wciąż nie jest to sprzęt profesjonalny. Świetne jest to, że nagrany obraz 3D w odpowiednich programach zostaje przełożony na 2D i bezproblemowo tą samą produkcję obejrzeć można na tv bez obsługi trójwymiaru.




 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.