Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kurteczka ale która?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 13:03



Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Kurteczka ale która? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 02.10.2004 16:59 
Kurteczka ale która?
W najblizszym czasie planuje kupić sobie jakas kurtke enduro tylko nie wiem dokladnie jaka. Czy moglibyscie mi polecic jakas firme ktora ma jakies interesujace oferty. Z gory dziekuje.

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.02.2004 22:49
Posty: 94
Miejscowość: Wawa
Quad: Yamaha 660R Raptor
PostWysłany: 02.10.2004 17:54 
Polecam FoxRacing Inc. Ja mam ich kurtke

_________________
Wielkie yo!! :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.08.2004 16:20
Posty: 13
Miejscowość: Chełm
PostWysłany: 02.10.2004 18:20 
rzeczywiscie fox ma swietne kurteczki ,ale nie naleza one do najtanszych (niestety) :!: :!: :!:

_________________
"No reason to live but I like it anyway."
POZDROWIENIA ALLLL :!:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 02.10.2004 19:06 
Na stronie gofox jest praktycznie tylko jedna kurtka. Napisane jest ze jest ona po prostu nie do zdarcia itd. Tylko dlaczego ona ma szary :? szaro czarny. Ale za jasna jak się po blocie przejade to ten szary już zmieni kolor :lol: ona mi się też bardzo podoba tylko inny kolor i jest glanc :D

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 02.10.2004 20:26 
Hmmm, zastanawiam się czemu jak jest jakiś temat z kategorii ciuchów to zaraz wszyscy o Fox'ie którego oferta (w Polsce) jest najdelikatniej mówiąc marna a wybór tej oferty trochę nieprzemyślany ( np jest w ofercie fajna bluza TACTIC , ale spodni już do niej nie ma i można sobie na nie co najwyżej popatrzeć na amerykanskiej stronie foxa - zupełny bezsens) ... Tak naprawdę znacie wszystkie firmy które produkują odzież tego typu i tak naprawdę cenowo jak i jakościowo ich produkty właściwie nie odbiegają za bardzo od siebie. Czy kupicie kurtke Foxa , Ufo ,Sinisalo , Scotta czy jeszcze innej ze znanych firm nie ma znaczenia - będziecie mieli produkt tak samo wysokiej jakości. Możecie przebierać tylko już w kwestii własnego gustu , czy funkcjonalności na jakiej Wam zależy (więcej lub mniej kieszeni , odpinane lub nie rękawy , kolor który pasuje lub nie do reszty która już macie). No i właściwie tyle :) Ja sobie w każdym razie właśnie kupiłem kurteczkę UFO :)


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 02.10.2004 21:24 
Krz napisales ze przy wiekszosci takich tematow pada slowo fox. W mojeje opinii fox nie jest "szczytem gory lodowej". Tak ma fajne ciuchy itd ale jego oferta jest droga bo na polskiej stronie foxa jest tylko 1 kurtka i jeden plaszcz przeciwdeszczowy. Ja osobiscie po dlugim szukaniu i przemysleniach zdecydowalem ze chyba wybiore kurtke UTIKI ponieważ jest dobra nie ma masy kieszeni tylko tyle ile potrzeba oraz jest 100% nieprzemakalna a w deszczowe dni też lubi się czasem pojezdzic :)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 02.10.2004 23:21 
Z tą 100% nieprzemakalnością to nie przesadzaj , jeżeli UTIKA jest taka to wszystkie inne firmy też pewnie nie przemakają :)
Chyba zamiast "droga" chciałes napisać "uboga" ? Poziom jakościowy jest w przypadku znanych firm pewnie porównywalny , różni je wzornictwo ale każda firma ma rzeczy bardziej i mniej fajne (to też kwestia tego co się komu podoba). Ja tam nie przywiązuję znaczenia do firmy - może być fox , ufo alpinastar czy cokolwiek innego - byle mi się podobało. Aha , fox ma chyba najfajniejsze t-shirty ale to już inna bajka :)


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.02.2004 22:49
Posty: 94
Miejscowość: Wawa
Quad: Yamaha 660R Raptor
PostWysłany: 03.10.2004 00:57 
na stronie http://www.yamaha-motor.com macie ciuchy foxa i jak moj znajomy jechal do stanow to mi przywiozl. tam, tak jak quady, wszystko jest tansze. w romanowce się rzucalismy w bloto (70% woda, 30% ziemia) i mi nie przemokla kurtka.

_________________
Wielkie yo!! :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.08.2004 16:20
Posty: 13
Miejscowość: Chełm
PostWysłany: 03.10.2004 08:31 
wlasciwie czasem kupuje się firmowe ciuchy dla szpanu (ale tylko czasami),zdarza się też ze zwykle , najzwyklejsze ciuchy moga się bardziej przydac bardziej niz jakis fox czy cos(czesto placi się za firme ,a nie za jakosc).Oczywiscie to jest moje zdanie i nie chcialbym zeby ktoś się rzucal (ta wypowiedzia nie chcialem nikogo urazic) :D :D :D

_________________
"No reason to live but I like it anyway."
POZDROWIENIA ALLLL :!:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 03.10.2004 10:06 
Ja tam wole ciuchy wojkskowe :) Porządne mundury WP :) jak by ktoś był zainteresowany : http://www.arlen.com.pl http://www.military.pl

:)

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 03.10.2004 12:32 
Co do szpanu rikimaru to prawda , chociaz chyba nie w przypadku akurat takich specjalistycznych ciuchów czy to na motor , quada czy na narty. Jednak są one szyte z materiałów które są coraz to nowszymi wynalazkami - cordury DuPonta i takich własnie , DuPont pracuje nad tym a to kosztuje i to że firmowa kurtka jest droga wynika też po części z tego , że użyty materiał jest kosztowny.

A co do foxa to pełna oferta jest na http://shop.foxracing.com/ecomm/AutoFor ... me.pagedef - to firmowy sklep internetowy niestety dla ludzików spoza USA nieosiągalny :( Ceny sa fajne , nawet o 50% niższe niż w Polsce ale cóż z tego...


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 03.10.2004 18:29 
Znaczy wiesz Krz jak patrzylem w katalogu to pisalo ze kurtki foxa utiki sinsalo itd itp byly nie przmakalne wsyztkie byly zrobione z jakiest tam kordury 500 czy 600 D a zreszta to nie wazne tak jak napisales najwazniejsze jest zeby kurteczka się podobala i no wlansie nie zawsze placi się za firme najczesciej w takich produktach jak kurtki itd. to cena idzie w parze z jakoscia.

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.