Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - czy próbował ktoś przeszczepić silnik z ktm-a
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 08:02



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
czy próbował ktoś przeszczepić silnik z ktm-a 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 06.04.2007 11:23
Posty: 306
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Quad: I po raptorze,teraz Can-am Spyder rekreacyjnie
PostWysłany: 17.04.2007 18:12 
czy próbował ktoś przeszczepić silnik z ktm-a
jak w temacie,mam silnik rotax 250cm 2t,lecz zauważyłem na allegro 500cm KTM 2t.Co wy na to aby to przeszczepić,nie za ciężko będzie to zrobić,jakieś sugestie?

_________________
Pozdrawiam Z


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 17.04.2007 22:15 
największy problem to rura wydechowa, zwłaszcza że to dwusuw - idealne wyprofilowanie rury dla optymalnej pracy silnika będzie bardzo ciężkie bez specjalistycznych przyrzadów, a oryginalnej prawie na bank nie wpasujesz. Ponadto, po co ci aż 500? Do tej pojemności, zwłaszcza KTM'a będzie ci pioruńsko ciężko dobrać jakiekolwiek części, a jeśli już znajdziesz to ceny przyprawią Cię o zawrót głowy...
500 ma jeszcze jedną potężną wadę - jeśli ktoś ci mówił że np. Brute Force 750 pali jak smok, to 500 w 2T pali jak stado smoków :P Wiem z doświadczenia...90 kilometrowa, urozmaicona trasa po lasach, polach, wydmach i bagnach bez specjalnego pałowania (70% trasy na 1/3 przepustnicy) kosztowało mnie prawie 30L benzyny... - bez dodatkowego kanistra ani rusz :|
Swoją drogą z chęcią bym Twój sprzecik obejrzał (a nie dzieli nas pół polski, jestem z okolic Piaseczna), bo to w końcu jedna wielka rodzinka - 2T, a mało nas jest, coraz mniej... :(

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 06.04.2007 11:23
Posty: 306
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Quad: I po raptorze,teraz Can-am Spyder rekreacyjnie
PostWysłany: 18.04.2007 06:15 
Nie widzę żadnych przeciwskazań
Jak w temacie,nie ma problemu z obejrzeniem sprzętu.Możemy się kiedyś spotkać na ubitej ziemi i trochę pozwiedzać okolice Nowego Dworu,trzeba by było tylko z chłopakami z jabłonnej się umówić.Lecz oni mają przeprawówki a dla mnie to inna liga(SPRZĘT NIE DA RADY).Ja tam nawet koło Ciebie do szkoły chodziłem(Konstancin-leśnicza)

_________________
Pozdrawiam Z


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.