Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - SMC Jumbo 300s nie odpala
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 14:01



Odpowiedz  [ 1 post ] 
SMC Jumbo 300s nie odpala 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21.02.2022 21:29
Posty: 1
Imię: Arkadiusz
Quad: SMC Jumbo 300s
PostWysłany: 21.02.2022 21:37 
SMC Jumbo 300s nie odpala
Witam, kupiłem SMC Jumbo 300s w dobrej cenie. Ta cena niestety była uwarunkowana tym, że quad bardzo ciężko odpalał na zimnym silniku. Gdy już odpalił i pochodził trochę to kolejne uruchomienia były łatwiejsze ale nadal nie palił od strzała. Na obecną chwilę nie chce odpalić w ogóle nawet jeśli podleje benzyny pod świecę ani po podaniu startera w gaźnik.Iskra jest. Z rzeczy które zrobiłem to: nowa świeca, czyszczenie gaźnika, regulacja zaworów, nowe sprzęgło rozrusznika, klin na wale jest na miejscu. Podczas kręcenia z wydechu wydobywa się lekki dymek jakby próbował zagadać ale nic z tego. Świeca jest sucha ale czarna po każdej nawet jeśli ją wyczyszczę. Luz zaworowy jaki ustawiłem to 0.1 i 0.1.
Dodam, że w pewnym momencie rozrusznik zatrzymuje się jakby mieszanka zapalała się zbyt wcześnie. Będę wdzięczny za pomoc


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.