Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - dystanse Yamaha blaster
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 20:41



Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
dystanse Yamaha blaster 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.08.2006 10:56
Posty: 2705
Miejscowość: Łdz okolice
Quad: Banshee 350 2T
PostWysłany: 09.12.2014 16:13 
Re: dystanse Yamaha blaster
link nie działa...

w moim banshee odwracając przód zyskujesz 1" na stronę nie wiem jaki offset maja seryjne fele z Blastera ale możliwe ze będzie tak samo, w moim przypadku musiałem założyć chowane wentyle bo wadziły o zaciski hamulcowe


jak widzę 5 lat temu w tym temacie pytałem o dystanse z tworzywa, po tych 5latach mogę stwierdzić że nie ma co narzekać miałem 4 lata na przodzie i do teraz na tyle bez problemu, dodam tylko że ważę z całym ubraniem dobrze ponad 100kg, dużo nie latam ale czasem się zdarzy oderwać od ziemi, szpilki nie urywają się a oś nie gnie

moje prywatne zdanie jest takie że dystans z tworzywa dzięki swojej niskiej wadze będzie lepszy, wszak sam dystans nie przenosi wielkich obciążeń a kluczowa tu będzie jakość samych szpilek

dorabiać można byle by Wam nie wyszedł kilogramowy dystans bo mam takie na półce z jednego z wcześniej zakupionych quadów

_________________
Każdy kilometr to wyzwanie. Banshee Re-Building in progres... done ! :D
Kupię klasyki jak LT500R/250r,TRX250R mogą być do remontu, zapraszam na PW
http://tiny.pl/qvbxd <-- Polski klub sympatyków Yamahy Banshee na Facebooku


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.