Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 09:35



Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.06.2009 13:45
Posty: 364
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza/Sosnowiec/Psary
Quad: YFZ 450 <3
PostWysłany: 29.05.2010 16:52 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
@Quadi

Niestety nie...

Miejscowość: Teren scyzoryków


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.02.2009 09:55
Posty: 481
Miejscowość: Teren scyzoryków
Quad: Zonda FX 150
PostWysłany: 30.05.2010 10:55 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Poczytałem sobie o produkcie firmy Dobeck wspomnianym przez Sheltona i muszę przyznać z niektórych opisów użytkowników tego ustrojstwa wnioskuję że efekty bardzo podobne do moich tyle że znalazłem to cudeńko na Allegro za bagatela 590PLN !!!
Po zaserwowaniu czegoś takiego wartość mojego skośnookiego przecinaka wzrosła by pewnie o 20% :)

Kurczę kuszę wykombinować ten stroboskop bo ciekawość działania tych wszystkim "tuningowych" modułów spędza mi sen z powiek. Na 99% jestem pewien że to najzwyklejszy układ całkujący albo i może sam tyrystor z filtrem. Wkurzył bym się wiedząc że paliwo za prawe piątaka leci w wydech zamiast przemieszczać moją gadzinę.

_________________
Ostatnio prawie nie bywam na forum z powodu ogromu pracy.
Jeśli ktoś potrzbuje pomocy proszę pisać na [email protected] w wolnej chwili postaram się odpisać.

Pozdrawiam
Michał


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 01.06.2010 12:58 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
I ja prace.?? ;)

Ja dalej czekam na film. :oczy:


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.02.2009 09:55
Posty: 481
Miejscowość: Teren scyzoryków
Quad: Zonda FX 150
PostWysłany: 03.06.2010 17:31 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Prace stoją.
TME ociąga się z wysyłką brakujących elementów.

_________________
Ostatnio prawie nie bywam na forum z powodu ogromu pracy.
Jeśli ktoś potrzbuje pomocy proszę pisać na [email protected] w wolnej chwili postaram się odpisać.

Pozdrawiam
Michał


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 03.06.2010 21:08 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Dostałeś 2 zielonego.?? :oczy:

O ile więcej na tym module poleciała Zonda.??? ;)


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.02.2009 09:55
Posty: 481
Miejscowość: Teren scyzoryków
Quad: Zonda FX 150
PostWysłany: 07.06.2010 14:33 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Slascher napisał(a):
O ile więcej na tym module poleciała Zonda.??? ;)


Czy Ty czytasz to co ja piszę?
Na poprzedniej stronie napisałem:

Johny_Bit napisał(a):
Dziś z palcem w nosie wydusiłem z niego 80 km/h (dalej się bałem o silnik więc już nie cisnąłem) a na zakupionym tuningowym module na prostej drodze wyciskam max 70 km/h


Na razie mam trochę roboty (przerabiam wahacze dla kolegi z forum) więc chwilowo mam trochę zajęcia.
Niestety moduł to nie jedyne moje zajęcie więc na dalsze efekty trzeba będzie troszkę zaczekać.

_________________
Ostatnio prawie nie bywam na forum z powodu ogromu pracy.
Jeśli ktoś potrzbuje pomocy proszę pisać na [email protected] w wolnej chwili postaram się odpisać.

Pozdrawiam
Michał


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 07.06.2010 14:46 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Johny_Bit napisał(a):
Czy Ty czytasz to co ja piszę?

Johny_Bit napisał(a):
a na zakupionym tuningowym module na prostej drodze wyciskam max 70 km/h


Czytam ale chodzi mi o porównanie oryginalnego i twojego. :uśmiech:


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.05.2010 20:16
Posty: 215
Miejscowość: Wierzchowice
Quad: rene 800 xc , Rincon 680 i coś tam jeszcze :-)
PostWysłany: 07.06.2010 16:01 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
wystarczy przeczytać temat Żonda 150 ...
V max zondy 150 z 103kg jeźdźcem zawsze 60km/h z osiągnięciem tej prędkości nigdy nie mam problemu.
to odpowiedz Johnego slascher mam wrażenie że piszesz tylko po to aby nabijać bezpodstawnie posty bo co ?
myślisz że jak będziesz miał 1000 napisanych na tzn spamie to cofną Ci czerwonego quadzika ?...
pisz rzadziej a sensowniej taki edit z mojej strony + soryy za offtop . ;)


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 07.06.2010 18:55 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
kvl napisał(a):
wystarczy przeczytać temat Żonda 150 ...
V max zondy 150 z 103kg jeźdźcem zawsze 60km/h z osiągnięciem tej prędkości nigdy nie mam problemu.
to odpowiedz Johnego slascher mam wrażenie że piszesz tylko po to aby nabijać bezpodstawnie posty bo co ?
myślisz że jak będziesz miał 1000 napisanych na tzn spamie to cofną Ci czerwonego quadzika ?...
pisz rzadziej a sensowniej taki edit z mojej strony + soryy za offtop .


Myślę. :mysli: ,że to co napisałeś to jest bardzo nie na temat. :oczy: Jak chcę wiedzieć ile dostała na prędkości jego zonda. Czy muszę czytać cały wątek zonda. Po prostu pytałem. A z resztą komu ja się tłumacze ,a na pewno nie Tobie powinienem.
;)

Jak coś to pisz na pw. :diabeł:


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2009 20:42
Posty: 385
Miejscowość: Zabrze
Quad: Aeon Cobra 180
PostWysłany: 08.06.2010 22:00 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Hej Johny_bit jak prace nad wahaczami? Pytam bo czekam na moduł dopracowany :) Jak już będziesz miał go dopracowanego to masz klienta :)


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 08.06.2010 22:06 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Mohinder a czy zonda i aeon nie mają podobnego silnika. :?:

Ja dalej czekam na film. :oczy:

Johny. Jak go testowałeś i dodałeś nagle gazu to pasek się ślizgał.?? :?:


Pozdro. :>


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2009 20:42
Posty: 385
Miejscowość: Zabrze
Quad: Aeon Cobra 180
PostWysłany: 08.06.2010 22:11 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Mają bardzo podobne ale nie takie same. Patrzyłem pod tym kątem, na pewno inaczej wygląda skrzynia no i jest nieco inna pojemność choć niby moc ta sama.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.02.2009 09:55
Posty: 481
Miejscowość: Teren scyzoryków
Quad: Zonda FX 150
PostWysłany: 09.06.2010 09:17 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
mohinder napisał(a):
Hej Johny_bit jak prace nad wachaczami?

Na razie wahacze skończone.

Moduł chwilowo stanął bo bardzo intensywnie rozglądam się za przecinarką plazmową i dobrym kompresorem.
Chwilowo trochę brak gotówki (a na plazmę muszę mieć ponad 2000PLN) trzeba podreperować budżet a w tym celu kończę komercyjny duży projekt na którym zarobię jakieś 15000PLN na czysto (to do niego potrzebuję właśnie plazmę) więc będzie na dalsze eksperymenty a może na nowy quad? Jak widzicie w opisie jestem bezrobotny a takie zabawy to duże koszty.

Pokazał bym jaki to projekt (siedzę przy nim już prawie pół roku) ale jest całkowicie nie związany z quadami. Służy do budowy rurociągów głównie kotłów parowych. Jeśli są zainteresowani to może strzelę małego offtopa w tym temacie przy okazji następnego posta i pokażę. Może moderatorzy się nie pogniewają.

Slascher napisał(a):
Johny. Jak go testowałeś i dodałeś nagle gazu to pasek się ślizgał.?? :?:

Pasek się nie poślizgnie. Nie ma takiej możliwości. Za nim do koła prowadzi przekładnia o dużym przełożeniu więc moment obrotowy przenoszony przez pasek nie jest duży. Wystarczy spojrzeć na konstrukcję sprzęgła odśrodkowego i wyobrazić sobie jaki moment może przenieść.

_________________
Ostatnio prawie nie bywam na forum z powodu ogromu pracy.
Jeśli ktoś potrzbuje pomocy proszę pisać na [email protected] w wolnej chwili postaram się odpisać.

Pozdrawiam
Michał


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 09.06.2010 13:56 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
Johny_Bit napisał(a):
Na razie wahacze skończone.

Moduł chwilowo stanął bo bardzo intensywnie rozglądam się za przecinarką plazmową i dobrym kompresorem.
Chwilowo trochę brak gotówki (a na plazmę muszę mieć ponad 2000PLN) trzeba podreperować budżet a w tym celu kończę komercyjny duży projekt na którym zarobię jakieś 15000PLN na czysto (to do niego potrzebuję właśnie plazmę) więc będzie na dalsze eksperymenty a może na nowy quad? Jak widzicie w opisie jestem bezrobotny a takie zabawy to duże koszty.

Pokazał bym jaki to projekt (siedzę przy nim już prawie pół roku) ale jest całkowicie nie związany z quadami. Służy do budowy rurociągów głównie kotłów parowych. Jeśli są zainteresowani to może strzelę małego offtopa w tym temacie przy okazji następnego posta i pokażę. Może moderatorzy się nie pogniewają.



Jestem za!

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.05.2010 20:16
Posty: 215
Miejscowość: Wierzchowice
Quad: rene 800 xc , Rincon 680 i coś tam jeszcze :-)
PostWysłany: 09.06.2010 16:39 
Re: CDI sterowane uC z możliwością regulacji mapy
ruszko napisał(a):
Johny_Bit napisał(a):
Na razie wahacze skończone.

Moduł chwilowo stanął bo bardzo intensywnie rozglądam się za przecinarką plazmową i dobrym kompresorem.
Chwilowo trochę brak gotówki (a na plazmę muszę mieć ponad 2000PLN) trzeba podreperować budżet a w tym celu kończę komercyjny duży projekt na którym zarobię jakieś 15000PLN na czysto (to do niego potrzebuję właśnie plazmę) więc będzie na dalsze eksperymenty a może na nowy quad? Jak widzicie w opisie jestem bezrobotny a takie zabawy to duże koszty.

Pokazał bym jaki to projekt (siedzę przy nim już prawie pół roku) ale jest całkowicie nie związany z quadami. Służy do budowy rurociągów głównie kotłów parowych. Jeśli są zainteresowani to może strzelę małego offtopa w tym temacie przy okazji następnego posta i pokażę. Może moderatorzy się nie pogniewają.



Jestem za!


podpisuję się :D


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.