Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Amortyzatory Motowoz
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 17:05



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Amortyzatory Motowoz 
Autor Wiadomość
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 11.01.2013 06:17 
Re: Amortyzatory Motowoz
Cena jest zależna od tego do jakiego quada będą robione, kiedy je zamawiasz i u kogo :-) Wiem, że można niżej niż wspomniał mikiyfz

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2005 13:52
Posty: 690
Miejscowość: Brzeźnica
Quad: Honda TRX450R - Lonestar/Motowoz
PostWysłany: 30.01.2013 17:08 
Re: Amortyzatory Motowoz
Składanie Motowoza wygląda trochę inaczej jak Ohlinsa czy Elki, bo oni nie mają kilkunastu czy kilkudziesięciu mechaników tylko jednego, który zawsze składa Twoj zawias. Ohlinsy są składane przez setki osób, najczęściej jest to kilka tam setów o określonych parametrach i wybiera się takowy, żeby pasował długością. Strojenie charakterystyki tłoczyska to temat rzeka, każdy tuner robi to według swojej techniki. W każdym bądź razie Motowoz pracuje podobnie jak PEP. Każdy zawias jest naprawdę indywidualny. W Ohlinsie nie da się zgeneralizować czy będzie dobry zawias czy nie, zależy od mechanika składającego amortyzatory. Elki to dla mnie jedna wielka niewiadoma. Miałem kiedyś Elkę, jeździłem na Elite, Factory i żadna nie przypadła mi do gustu. W Motowozie masz jeszcze spory manewr jeśli chodzi o przestawianie punktów, w których zmienia się twardość amortyzatora ze wzgl. na przejscie miedzy sprezynami.
Motowoz jest tańszy od Elki czy Ohlinsa i uważam, że jest lepszy za kilka rozwiązań i technologię montażu, której Ci 2 konkurenci nie mają. Przód Motowoza to 1350 $, a Elka to około 1500-1750 $, Ohlins 1700-1800$. Wybór zawsze zależy od Ciebie. Motowoza i tak zamawia się w fabryce, nie ma gotowych zestawów, każdy jest robiony od zera. http://www.motowoz.com - tutaj sa wszystkie informacje. Jakby coś mogę pomóc w kontakcie z nimi.

_________________
Race Ready ! - Quadimodo Racing Team - #42


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 02.01.2013 21:16
Posty: 41
Quad: China 110
PostWysłany: 30.01.2013 17:17 
Re: Amortyzatory Motowoz
Dzięki Radek.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.