Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - HSUN 150 - jakie blokady
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 14:02



Odpowiedz  [ 1 post ] 
HSUN 150 - jakie blokady 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 06.05.2017 12:30
Posty: 1
Imię: Marek
Quad: HSUN 150ccm
PostWysłany: 19.08.2017 05:56 
HSUN 150 - jakie blokady
Witam
Na co dzień zajmuje się elektroniką i instalacjami. Mechanika to raczkujące hobby - więc proszę o litość.
Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.

Pytanie kierowane do ludzi którzy posiadają taką "bestię" i poluzowali jej kagańce.

Jaki typ zabezpieczeń jest w tym potworku.
Po rozbujaniu się do 45-47 km/h następuje odcięcie, poluzowanie cyngla i maszyna idzie na obroty.
Wiem, że stosuje się rożne blokady od ograniczenia dolotu powietrza, ograniczenia na tłumiku, przez "zawirowanie spalin" do czujnika obrotów i samych blokowanych CDI.

Jak wspomniałem nie jestem specem w temacie i nie specjalnie mam czas na rozbieranie całej maszyny i na macajewa szukanie gdzie go swędzi.
W sumie dałbym go do serwisu ale.... sami nie wiedzą ile blokad jest i jakie w tej maszynie, ceny za odblokowanie nie potrafią podać poza "50 zł od blokady". No tak to można ich wyszukać sporą ilość, a rachunek rośnie. Pomijam, że o tym serwisie mam słabe zdanie, bo jak chciałem świecę z ISKRY to mało na zawał nie zeszli, usilnie wciskając mi coś innego, i nie były to NGK.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.