Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 11:03



Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Wypożyczalna Pułtusk-zgroza 
Autor Wiadomość
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 14.04.2008 16:59
Posty: 953
Quad: (Panzerkampfwagen VI Tiger ( SdKfz 181)
PostWysłany: 02.07.2009 20:40 
Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
Na serwisie you tube natknełem się na film.Właściciel wypożyczalni chyba jest nienormalny,wszyscy jego klijenci jeżdzą bez kasków.Brak mu chyba wyobrażni,a póżniej czytamy o wypadkach w których ludzie pomykali bez kasku.http://www.youtube.com/watch?v=GITieKE4XnI


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2009 14:37
Posty: 277
Miejscowość: Kraków - Gdów
Quad: LS 300, BR300UD
PostWysłany: 02.07.2009 21:12 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
no z punktu widzenia właściciela podobnego interesu nerwy mi puszczają, nie dość że dają zły przykład, to jeszcze technika jazdy pozostawia do życzenia, szczególnie jak kręci się "bąki" odginając się do zewnątrz a później podpieranie nogą jak stawia na bok, chyba nie miał jeszcze nogi w gipsie ;) że już o jeździe na milimetry obok siebie nie wspomnę, zaprzecza wszelkim zasadom zdrowego rozsądku...

_________________
Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.12.2008 20:41
Posty: 641
Miejscowość: Kraków
Quad: G700
PostWysłany: 02.07.2009 22:41 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
według mnie kask to problem ludka który jeżdzi, a nie tego który wypożycza :mysli: , jak ktoś nie chce kasku to na siłe nie będziesz mu ubierał ,ja nieraz jeżdże bez kasku ..lubie od czasu do czasu łysine przewietrzyc :^^D: a jak rozwalę sobie globusa to pretensje tylko do siebie ewentualnie :> .
To samo tyczy się pasów w samochodzie, kazdy powinien sam o tym decydowac ,czy zapinac pasy czy nie.

A w ogóle nie rozumiem tego, za co dali gostkowi mandat jak wiózł małego konia w samochodzie osobowym :^^D: ,niby niezgodnie z przeznaczeniem samochodu ale często gęsto widzę wielki psy w samochodach nie wiele mniejsze od kucyków i wtedy jest wszystko oki :>


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2009 14:37
Posty: 277
Miejscowość: Kraków - Gdów
Quad: LS 300, BR300UD
PostWysłany: 03.07.2009 06:37 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
Jacek ok ja jeździsz na swoim, rób co chcesz, ale jak pożyczasz, podpisujesz umowę, tym samym zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu, czy nie tak?! bo jak Ty prywatnie rozwalisz sobie globusa, to Twój problem, ale jak koleś na wypożyczany sobie to zrobi, to zgadnij za czyj tyłek będą się brali? :P

_________________
Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.12.2008 20:41
Posty: 641
Miejscowość: Kraków
Quad: G700
PostWysłany: 03.07.2009 14:43 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
to mam rozumiec ze jak ja ci pozycze mojego miska i bedziesz jechał bez kasku i sobie globusa rozwalisz to niby ja mam odpowiedzialnosc karną ponoscic za to ? :myśli: poza tym masz gady zarejestrowane jako poj.samochd. inny wiec kaski na taki sprzęt nie obowiązują :D więc wedle mojego skromnego zdania to nawet jak delikwent upali czaszkę w miazgę to nie mozesz za to odpwiadac bo według prawa mógł jechac bez garnka.. ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2009 14:37
Posty: 277
Miejscowość: Kraków - Gdów
Quad: LS 300, BR300UD
PostWysłany: 03.07.2009 15:39 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
no teoretycznie Jacek masz rację, ale ja wolę dmuchać na zimne :P
nasz regulamin jasno stanowi i koniec kropka...

_________________
Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.12.2008 20:41
Posty: 641
Miejscowość: Kraków
Quad: G700
PostWysłany: 03.07.2009 16:02 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
no chyba ze masz swój regulamin :D to zmienia postac rzeczy :D

to dobrze bo potem masz okazje wyjechac w teren zeby poznajdywac elementy kasu :uśmiech: co klienci pogubili :uśmiech:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2009 14:37
Posty: 277
Miejscowość: Kraków - Gdów
Quad: LS 300, BR300UD
PostWysłany: 03.07.2009 16:07 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
no tak kończy się ściąganie kasku podczas jazdy i robienie z nim nie wiadomo czego, muszę jeździć po okolicy i szukać części :P

_________________
Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki...


 
Profil
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 14.04.2008 16:59
Posty: 953
Quad: (Panzerkampfwagen VI Tiger ( SdKfz 181)
PostWysłany: 03.07.2009 16:32 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
Najważniejszy jest zdrowy rozsądek.Wiadomo ten sprzęt jest niebezpieczny,bywalcy wypożyczalni są zazwyczaj całkowitymi amatorami,do tego dochodzą nawyki.Kupi sobie swoją gadzine i też będzie jeżdził bez kasku.Każda ofiara quadów,jest zaraz nagłaśniana przez media.Wiadomo moja czacha też się strasznie nagrzewa w kasku do tego jest duszno,ale robie to dla bezpieczeństwa,oby nie było że Polak mądry po szkodzie.Tu nawet kolega Quadi założył temat,dla przestrogi viewtopic.php?f=27&t=20719


 
Profil Gadu-Gadu
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.06.2008 18:36
Posty: 1227
Miejscowość: Warszawa
Quad: 680FA
PostWysłany: 05.07.2009 21:46 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
Jacek-Grizzly700 napisał(a):
Na serwisie you tube natknełem się na film.Właściciel wypożyczalni chyba jest nienormalny,wszyscy jego klijenci jeżdzą bez kasków.Brak mu chyba wyobrażni,a póżniej czytamy o wypadkach w których ludzie pomykali bez kasku.http://www.youtube.com/watch?v=GITieKE4XnI


kurczę pióro, taki fajny kawałek, a mimo to nie doczekałem się incydentu z refrenu...let the bodies hit the floor ;)
ale to pewnie tylko kwestia czasu, przy takiej jeździe.

_________________
Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie nie różnią, tylko nazwą - Chińczyk i Japończyk. Chyba tylko jak Chińczyk jest chłopcem a Japończyk dziewczynką to się różnią - płcią. Ale to już tak jak u ludzi.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2009 14:37
Posty: 277
Miejscowość: Kraków - Gdów
Quad: LS 300, BR300UD
PostWysłany: 05.07.2009 21:54 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
wishya ale musisz przyznać że niewiele brakowało a refren stałby się rzeczywistością ;)

_________________
Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki...


 
Profil
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 14.04.2008 16:59
Posty: 953
Quad: (Panzerkampfwagen VI Tiger ( SdKfz 181)
PostWysłany: 06.07.2009 00:02 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
Z tymi wypożyczalniami chyba jest coś nie tak, następny przykład http://www.youtube.com/watch?v=5mKKaj4RSKY.


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 06.07.2009 00:17 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
lepiej niech jeżdżą tam niż w lesie

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.10.2008 09:28
Posty: 861
Quad: Grizzly 700
Poprzednie quady: zuki ltz, Grizzly 660, mud pro 700
PostWysłany: 07.02.2010 20:34 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
jacekkrk napisał(a):
według mnie kask to problem ludka który jeżdzi, a nie tego który wypożycza :mysli: , jak ktoś nie chce kasku to na siłe nie będziesz mu ubierał ,ja nieraz jeżdże bez kasku ..lubie od czasu do czasu łysine przewietrzyc :^^D: a jak rozwalę sobie globusa to pretensje tylko do siebie ewentualnie :> .
To samo tyczy się pasów w samochodzie, kazdy powinien sam o tym decydowac ,czy zapinac pasy czy nie.

A w ogóle nie rozumiem tego, za co dali gostkowi mandat jak wiózł małego konia w samochodzie osobowym :^^D: ,niby niezgodnie z przeznaczeniem samochodu ale często gęsto widzę wielki psy w samochodach nie wiele mniejsze od kucyków i wtedy jest wszystko oki :>



idąc Twoim tokiem rozumowania każdy również może jeździć po pijaku bo to jego sprawa?
albo prowadzić bez prawa jazdy? akurat alkohol to może zły przykład bo tam zagrożenie jest dla innych.
są pewne normy i reguły których należy przestrzegać i takie które można łamać, ale akurat kask czy pasy to własnie te do przestrzegania.
zresztą, co tu się rozpisywać. do pierwszego poważnego wypadku... którego oczywiście nikomu nie życzymy!

:wizi:

_________________
był sobie: Arctic Cat Mud Pro 700


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.02.2010 11:03
Posty: 1054
Miejscowość: Podlasie
Quad: Wolverine 450,
Poprzednie quady: KFX 700, LTR 450, DS 250, TRX 250EX
PostWysłany: 07.02.2010 22:25 
Re: Wypożyczalna Pułtusk-zgroza
Jak wypożyczałem kiedyś quada w jednej wypożyczalni to podpisywałem takie oświadczenie i była wzmianka o tym że kierowca nie musi zakładać kasku jak nie chce . Kaski i tak oczywiście radzili brać . Ale jak by ktoś się wywalił lub spowodował wypadek to cała wina leży po stronie kierowcy bez kasku i ponosi odpowiedzialność za wszystko co zrobi


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.