Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Przygody,kraksy,ewolucje!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 13:35



Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Przygody,kraksy,ewolucje! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2007 15:07
Posty: 58
Miejscowość: NYSA
Quad: Honda Rincon 650 ....wreszcie
PostWysłany: 02.03.2007 00:18 
hej panowie
za delikatną namową Kaina to i ja opisze na świeżo ( bo ze szpitala) swój niefortunny wypadek,upadek czy może zaliczenie czołówki z nasypem ziemi :?

ale zaczne od poczatku :lol:
w zeszłą sobote mój kochany mężuś nabył dla mnie Polariska( mała pojemność, automacik,czerwoniutki,piękniutki fajny wyglądzik jak na początek dla mnie bajka :D )
w niedziele była tak piękna pogoda,ze aż żal bylo jej nie wykorzystać :? ja oczywiście cała podekscytowana mój "dziewiczy wyjazd"więc ruszyliśmy z pod domu na poligon wjeździłam się w maleństwo,z uśmiechem na twarzy musiałam zaliczyć każdą kałurze 8) itd,zaliczylam tor motokrosowy,no i już drogą a potem pięknym parkiem prosto na jezioro oczywiście moja zachcianka ...................i już wracalismy do domu kiedy mój mąż z drogi zjechał na trawe, ja oczywiście za nim i z wielkim zapałem chcialam mu pokazać jaki to ze mnie kierowca :lol: wzięłam się za wyprzedzanie ( moja pierdulka kontra Raptor :? ) no i niestety mój misio zalapał się na mostek a ja zaliczyłam dzwona w rów i to konkretnie EFEKT dzięki Bogu tylko wybite biodro i dwie łapy w gipsie ech bolało jak cholerka chwilowo straciłam przytomność a potem już w tym cholernym rowie czekalam na pogotowie

no i tak zaczęłam :zły:
ale nie poddam się :diabeł:

jeszcze kurna conajmniej 4 tyg sobie poleże w szpitalu ale myśle że po rehabilitacji już w maju pośmigam ale już z większą rozwagą i na pewno po terenach ktore są pewne :oczy: bo cholerka przepaść to mnie z zaskoczenia wzięła zaraza jedna ....................no ale cóż co mnie nie zabije to mnie wzmocni

PS> pozdrawiam chłopaków z Nysy
PS> a tak wogle to czego mnie jeszcze nikt nie odwiedzil :płacz:

no i sorki za bledy ale moje lapki są niesprawne tak jak powinny :?

_________________
grzeczne dziewczynki pójdą do nieba....niegrzeczne dostaną się wszędzie ....


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 30.08.2006 12:59
Posty: 472
PostWysłany: 02.03.2007 07:18 
Cześć Tweety.
Szkoda, że zaczęłaś od takiej przygody ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej będziesz pamiętała, że dodawanie gazu i trzymanie kierownicy to jeszcze nie wszystko. Tobie przytrafiło się to pierwszego dnia a mnie coś podobnego po 2 tygodniach jazdy. Jadąc leśną drogą (w deszczu) poczułem się zbyt pewnie i nie zauważyłem poprzecznej koleiny w drodze. Efekt - przy prędkości 45-50 km/h wyrzuciło mnie w górę i ja poleciałem w jedną stronę a quad w drugą. Na szczęście skończyło się na sporym strachu, skrzywionej kierownicy i kombinacji jak wyjechać z rowu. Po pól godzinie w garażu kierownica była jak nowa ale lekko skrzywiony przedni zderzak specjalnie zostawiłem w takim stanie, żeby mi przypominał, że quad to nie zabawka i trzeba mieć wyobraźnię żeby nie zrobić sobie kuku :) Co do twojego silnika to faktycznie nie jest duży ale ja mam identyczny i stąd wiem że trzeba uważać. Tak na marginesie Twój i mój sprzęt wychodzą z tej samej fabryki z sąsiednich taśm produkcyjnych i dlatego mają wiele części wspólnych (silniki, skrzynie biegów i wiele drobneijszych elementów).

P.S. SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I NA QUADA :uśmiech:


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 02.03.2007 09:24 
Zawsze będzie co wspominać jak w zimie będą cię bolały kontuzje po latach... ja zawsze czekam na pierwsze słońce żeby wygrzać kontuzje o pomruczeć sobie w myślach. Pełny uśmiech i zaczyna się ciepły sezon.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2007 15:07
Posty: 58
Miejscowość: NYSA
Quad: Honda Rincon 650 ....wreszcie
PostWysłany: 02.03.2007 09:34 
Shelton no toś mnie pocieszył chłopie :lol: :lol: :lol: ale nie ma co będę miała co wnuką opowiadać ;)

Adi hahaha no tak AEON mieliśmy takiego,tzn mąż zaczynał na nim przygode niestety na jednej z goreczek się rozkraczył i mój misio z małego aeonka wskoczył na Raptora :lol: :lol: :lol: też bida od dwoch tygodni ma złamane żebra :lol: :lol: niezła z nas rodzinka :oczy: no i oczywiście masz świętą racje że quad to nie zabawka :? teraz przekonałam się na własnej skorze ,mam nadzieje,że nie będę się bała ponownie wściąść na niego :oczy:

jak myślicie ile może trwać taka rehabilitacja na biodro :oczy: o nadgarstkach nie wspomne :?

_________________
grzeczne dziewczynki pójdą do nieba....niegrzeczne dostaną się wszędzie ....


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 30.08.2006 12:59
Posty: 472
PostWysłany: 02.03.2007 09:53 
Nic się nie bój, jak tylko wyzdrowiejesz to wsiadaj na sprzęt i w teren - tylko trochę więcej pokory :) :!:

Ja wyszedłem z dwóch kasacji samochodów i dalaj jeżdżę. Jak przerócisz się na rowerze :( to nie odstawiasz go w kąt, tylko wsiadasz i jedziesz dalej :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2007 15:07
Posty: 58
Miejscowość: NYSA
Quad: Honda Rincon 650 ....wreszcie
PostWysłany: 02.03.2007 09:58 
Adi oj tak nauczyło mnie to pokory jak nie wiem co ;) teraz już taka głupia nie będę :lol: :lol: :lol: wiesz generalnie to mój kofany mąż zaszczepił mi miłość do szybkiej jazdy ale teraz to już i w aucie sfolguje tym bardziej,że mam malutkie dzieciaki i nie zachowuje się odpowiedzialnie :oops:

_________________
grzeczne dziewczynki pójdą do nieba....niegrzeczne dostaną się wszędzie ....


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2005 10:23
Posty: 725
Quad: run.. Forrest.. run
PostWysłany: 02.03.2007 10:22 
Żona w szpitalu mąż połamany na szczęście dzieciaki zdrowe - świadczy to tylko o jednym extremalna rodzina :D Pozdrawiam i życze zdrowia. Jest jeszcze jedna przyczyna takiej sytuacji super tereny wokół Nysy a szczególnie Twierdza - tam to można się połamać konkretnie.
U nas na jednej wyprawie były 3 wywrotki na szczeście wujek Kain :) to doświadczony quadowiec i dobry przewodnik. Pozdro- wkrótce się pojawimy uwas z kiełbasą ;)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 30.08.2006 12:59
Posty: 472
PostWysłany: 02.03.2007 10:27 
Już dawno przetestowałem na sobie, że szybka jazda daje jakiś zysk czasowy tylko na dłuższych trasach rzędu kilkuset kilometrów. Przy krótszych przejazdach możesz zyskać sekundy lub minuty. Biorąc pod uwagę radary, mandaty, dyskusje z niebieskimi :płacz: czy ewentualne stłuczki to gra nie jest warta świeczki. Jak za szybko pojedziesz quadem to już wiesz jaki jest efekt :) a co jak będzie to samochód w którym są twoje dzieci :szok: :zły: :?:
Dlatego mam quada. Samochodem jeżdżę spokojnie - jak komuś to przeszkadza to niech mnie wyprzedza. Quad jest właśnie po to żeby się wyżyć w miarę bezpiecznie 8) Jak coś się wydaży to z reguły Ty to odzczujesz :lol: ale nie uszkodzisz innych - chyba, że ktoś jeździ na dużej szybkości :zły: np. na górskim szlaku gdzie są turyści albo na leśnej drodze gdzie są rowerzyści czy spacerowicze :diabeł: Niestety tacy też są :diabeł: Z reguły chodzi o popisanie się przed laskami :zły: ale chyba nie tędy droga.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2007 15:07
Posty: 58
Miejscowość: NYSA
Quad: Honda Rincon 650 ....wreszcie
PostWysłany: 02.03.2007 13:27 
czosnek ....a czy Ty czasem 2 tyg temu nie jeździłeś czasem z moim mężem :oczy: on też zaliczył wywrtokę w niedzele dwa tyg temu chyba :oczy: jeździ niebieskim raptorem ;)

_________________
grzeczne dziewczynki pójdą do nieba....niegrzeczne dostaną się wszędzie ....


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 02.03.2007 14:08 
Tweety napisał(a):
czosnek ....a czy Ty czasem 2 tyg temu nie jeździłeś czasem z moim mężem on też zaliczył wywrtokę w niedzele dwa tyg temu chyba jeździ niebieskim raptorem

Czosnek, Blaq,Maniek byli u nas 2 tyg przed tą wywrotką. To była wyprawa dookoła dwóch jezior http://www.youtube.com/watch?v=ffFOPFZHADQ . Arek padł ofiarą fortów :szok: ,dobrze że był opancerzony :diabeł: i twardy z niego chłop 8)


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2007 15:07
Posty: 58
Miejscowość: NYSA
Quad: Honda Rincon 650 ....wreszcie
PostWysłany: 02.03.2007 14:18 
zabierzecie mnie kiedyś :?: :?: :?:
nie otwiera mi się filmik :?
no tak te forty :oczy: tam to sobie można krzywde zrobić :? ja tam nie pojade no chyba,że popatrzec na was ewentualnie nakręcić jakiś film czy porobić foty :oczy: zresztą muszę Wam zrobić sesje zdjęciową bo chciałam zrobić kalendarz z quadami ;)
co do twardości to troszke byłam zła ,że się tam wpakował :(

_________________
grzeczne dziewczynki pójdą do nieba....niegrzeczne dostaną się wszędzie ....


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.10.2004 10:20
Posty: 873
Miejscowość: Nysa "Draper City"
Quad: Polaris 850 Xp
PostWysłany: 02.03.2007 14:44 
Tweety napisał(a):
co do twardości to troszke byłam zła ,że się tam wpakował

Na fortach jest kilka tras... od takiej z którą gwarantuję ci żebyś nie miała problemu do
jazdy na krawędzi :diabeł: kilka średnich ,wybór zależy od kierowcy.
Małżonek miał okazję wydachować na podjeździe zaklasyfikowanym jako trudny,
i pamiętaj że raptorem jest o wiele gorzej podjeżdżać niż np moją Kawasaki w automacie
miałem Rapiego przez 8 miesięcy i nieźle mi dał dupsko, zawsze lubiłem trial, trudny teren a Rapi nie wybacza szarpie i chętnie idzie na koło tym bardziej taki wściekły jak wasz :szok:


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2007 15:07
Posty: 58
Miejscowość: NYSA
Quad: Honda Rincon 650 ....wreszcie
PostWysłany: 02.03.2007 18:06 
no ten to jest szaleniec :lol: :lol: :lol: rapi oczywiście :lol: :lol: :lol: jezu pomyśleć ,że Arek chciał mnie na nim uczyć jeździć :szok: bałam się manualnej skrzyni więc wolalam nie wsiadać ,wole automat,luz blus a polarisek tak miło się prowadzi aż bylam w szoku :D
co do fortów to w życiu tam nie byłam :oops: ale nadrobie ;)

_________________
grzeczne dziewczynki pójdą do nieba....niegrzeczne dostaną się wszędzie ....


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Lady / A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.10.2006 20:48
Posty: 575
Miejscowość: Poznań
Quad: odnaleziona RENIA :)))
PostWysłany: 03.03.2007 22:37 
ojej...Tweety ale miałaś pecha :( to ja miałam o wiele więcej szczęścia choć miałam trzy poważne wyglądające wypadki to moje kończyny zostały nie naruszone poza małymi stłuczeniami...
Pierwszy wypadek zakończył się strachem :szok: i czekaniem na męża aż mnie znajdzie w lesie (spadłam ze stoku i nie mogłam się wydostać) ... przy drugim w kasku widziałam gwiazdki i troszkę ucierpiało biodro a przy trzecim kask nie wytrzymał uderzenia i troszkę pękł no i oczko było troszkę poobcierane... ale jak to mój mąż powiada to ja mam 7 żyć :lol: 3 już straciłam więc jeszcze mogę szaleć ha ha ha...
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :D

_________________
Kobieta jest cudem boskim zwłaszcza jeżeli ma diabła za skórą ..
www.picasaweb.google.pl/tagdbt


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.03.2007 15:07
Posty: 58
Miejscowość: NYSA
Quad: Honda Rincon 650 ....wreszcie
PostWysłany: 04.03.2007 18:37 
TAGDB kobieto to Ty niezły agregat jesteś :D nieźle :D też niezła z was rodzinka no i życzę Ci aby było jak naj mniej takich wpadek ;)
pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.