Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 04.06.2024 06:31

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna
ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV) 
Autor Wiadomość
MOTOMIKULSKI.PL
MOTOMIKULSKI.PL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.08.2008 11:26
Posty: 865
Miejscowość: Krosno
Quad: Suzuki-Yamaha-Honda-Polaris-Can Am-Arctic Cat
PostWysłany: 13.06.2011 20:21 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
Fotki ciąg dalszy

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

-- dodano 13.06.2011 21:21 --

RED VALDI napisał(a):
Też mam kilka fotek i filmików, ale do tej pory nie wiem jak je tu wkleić


Valdi tu masz wszystko opisane :D
http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=37685

_________________
Serwis - Części - Akcesoria
Wyprawy ATV/UTV do Rumunii
Zapraszam
http: http://www.motomikulski.pl
https://www.facebook.com/motomikulski?ref=hl


Ostatnio zmieniony przez Mikuś, 13.06.2011 20:21, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.04.2009 08:57
Posty: 443
Miejscowość: Chełm
Quad: myślę :)
Poprzednie quady: była czarna bestia XP 850; był czarny SP 500 efi; był CF Moto 500
PostWysłany: 13.06.2011 20:46 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
RED VALDI napisał(a):
Zaliczyłem awarię sprzętu, i to nie głupie ukręcenie manżety, czy końcówki drążka. U mnie pękła cała zwrotnica

no tak... Ukraina potrafi zaskoczyć :!: na naszej wyprawie Grześ na G700 po ok 20 km jazdy od granicy ukręcił przegub zewnętrzny i rozerwał manszetę na wewnętrznym. Wyjęliśmy półośkę (zostały tylko kielichy przegubów) :^^D: i tak przemęczył się przez całą Ukrainę
Image
Image


 
Profil Gadu-Gadu
DWS
DWS
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.07.2009 19:32
Posty: 117
Quad: Can Am XMR 1000
PostWysłany: 13.06.2011 21:34 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
RED VALDI napisał(a):
Tomek, dorzuć do mojego awataru logo dzikie wyprawy :D
:ban: :ban: :nieeeee:


 
Profil
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.03.2010 15:56
Posty: 552
Miejscowość: Warszawa-Jelonki
Quad: Przesiadka na side by side
PostWysłany: 13.06.2011 21:45 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
PIOTREK Ś napisał(a):
RED VALDI napisał(a):
Tomek, dorzuć do mojego awataru logo dzikie wyprawy :D
:ban: :ban: :nieeeee:

To był żart :szok:

_________________
I love women, wine , music and song.
RED VALDI


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2011 16:40
Posty: 527
Miejscowość: Kraków
Quad: Grizzly 660
PostWysłany: 13.06.2011 21:53 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
RED VALDI napisał(a):
To był żart

Mysle że nie.
Z dzikimi nie ma żartów.
Pozdrawiam.

_________________
ATV-IRBIS-SQUAD
Gipsman


Ostatnio zmieniony przez gipsman, 13.06.2011 21:53, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.03.2010 15:56
Posty: 552
Miejscowość: Warszawa-Jelonki
Quad: Przesiadka na side by side
PostWysłany: 13.06.2011 21:59 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
To był mój żart, oczywiscie rozumiem co to squad :D

_________________
I love women, wine , music and song.
RED VALDI


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2011 16:40
Posty: 527
Miejscowość: Kraków
Quad: Grizzly 660
PostWysłany: 13.06.2011 22:10 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
RED VALDI napisał(a):
To był mój żart, oczywiscie rozumiem co to squad

Wyrozumiałość jest cnotą cierpliwych :idea: .

_________________
ATV-IRBIS-SQUAD
Gipsman


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2010 12:24
Posty: 292
Miejscowość: Sędziszów Młp.
Quad: 2x Yamaha Grizzly 700 + renia 800 ;)
PostWysłany: 13.06.2011 22:25 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
papuga wy w okolicach Lublina też macie ladne tereny ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2009 22:15
Posty: 1824
Miejscowość: BIESZCZADY - Cisna
PostWysłany: 14.06.2011 19:04 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
Jestem - troszkę mnie wessało , ale miałem akcje kajak :> i z prądem pod prąd tym razem ( http://www.granicamibezgranic.pl )
Image

Panowie dziękuję ekipie za miłe chwile tych nie miłych było mało ;)
Ja zwykle Ukraina ( niedoceniona pokazała rogi ) :szok: , zwrotnica to już nie byle co a Valdi na pewno się do tego nie przyczynił . Jak to czasami bywa, trochę pieprzenia z tematem ale udźwignęliśmy :^^D: Troszkę mało kilometrów , ale już wiemy że niektórzy z tej grupy dopieszczą się na wyprawie DNIESTR 2011 - 3 dniówka , Gipsmen mam nadzieje że nie odpuścisz :^^D:

Sanol masz szczęście że doskonale znam się na Twoim poczuciu humoru . Coś jednak szkodzą ci te puszki :^^D:

Valdi Dzikie Wyprawy zamknięty skład ludzi którzy poznali się na Ukrainie na wyprawie i bardzo się szanuję na wzajem :> . Squad bez możliwości dopisania, ale miło że zapytałeś :uśmiech: :uśmiech:
Image

Image

Image

Image


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2011 16:40
Posty: 527
Miejscowość: Kraków
Quad: Grizzly 660
PostWysłany: 14.06.2011 20:25 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
DZIKI - husky napisał(a):
Gipsmen mam nadzieje że nie odpuścisz

Niechcem ale muszę odpuścić, życie, robota, zlecenia, terminy. :zalamka: :bezradny:
Gratuluje kolejnej udanej wyprawy, z Tobą Dziki nie może być innaczej.
Ja w wolnym czasie z Irbisami szlifuje sztuke draperki co by pampersów nie zabierać na wyprawy, lecz chyba nigdy niedorównam Mistrzom. Dziki jaki masz nastepny termin???.

_________________
ATV-IRBIS-SQUAD
Gipsman


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2009 22:15
Posty: 1824
Miejscowość: BIESZCZADY - Cisna
PostWysłany: 16.06.2011 23:33 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
gipsman napisał(a):
DZIKI - husky napisał(a):
Gipsmen mam nadzieje że nie odpuścisz

Niechcem ale muszę odpuścić, życie, robota, zlecenia, terminy. :zalamka: :bezradny:
Gratuluje kolejnej udanej wyprawy, z Tobą Dziki nie może być innaczej.
Ja w wolnym czasie z Irbisami szlifuje sztuke draperki co by pampersów nie zabierać na wyprawy, lecz chyba nigdy niedorównam Mistrzom. Dziki jaki masz nastepny termin???.


Gibsmen Ty nie badź taki skromny bo to 660 ta ci latała jak Ciapka 700 , a Ty tu takie bajki dla dużych dzieci opowiadasz ;)


Ostatnio zmieniony przez DZIKI - husky, 16.06.2011 23:33, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 11.12.2010 22:47
Posty: 21
Quad: Yamaha Grizli 550
PostWysłany: 17.06.2011 08:54 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
Witam Panowie!Była to moja pierwsza tego typu wyprawa,jestem zachwycony i jak tylko czas (żona)pozwoli jadę jeszcze!Dziki,wielkie podziękowania za super weekend dla Ciebie i wszystkich uczestników(Mikuś,Igor,Valdi.Janusz),do tej pory mam ciary jak przypomnę sobie zerwanie liny!!(ale technika i refleks zadziałały ;) )Było super i wszystkim gorąco polecam.
Igor ,ale Ty latasz na tym polarisie :szok: :!:


 
Profil

Rejestracja: 25.05.2011 21:07
Posty: 37
Quad: Kawasaki 750 BF
PostWysłany: 17.06.2011 09:40 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
Cześć Wam !
Czytam to forum i coraz bardziej jestem przekonany , że szlaki Ukrainy po których włóczy nas Dziki uczą pokory, poszanowania dla sprzętu, umiejętności i techniki jazdy. Myślałem , że tylko ja dałem d.. w tych błotach. Byłem na wielu wyprawach w kraju i za granicą, ale to co nawalało w moim BF Ty była już przesada ( aż go za karę nie umyłem do dzisiaj ). Opisujecie w relacjach, że na każdej wyprawie są całkiem poważne awarie sprzętów - pomimo że Dziki nie robi tej imprezy ciśnieniowo - nie jedzie się na maxa, jest luz, są przerwy, ogniska itp.
Jak widać nie można Ukrainy potraktować luzacko ( tak jak ja) , tylko bardzo solidnie przygotować sprzęty i siebie.
Pozdrawiam Dziki - planuję jeszcze raz Ukrainę z Tobą ok. września, montuję ekipę. Odezwę się na PW.
Może Ty gipsman z kolegą dołączysz do nas ? Byłoby fajnie.
Jeśli macie zdjęcia z naszej wyprawy - prześlijcie mi.
3mka :kier:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2009 22:15
Posty: 1824
Miejscowość: BIESZCZADY - Cisna
PostWysłany: 17.06.2011 11:36 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
Młody fajnie to napisałeś :>
To ca ja staram się zaoferować chłopakom to przede wszystkim TURYSTYKA z chwilowymi aktywnymi przeprawami . Kolega z grupy, który był ze mną już wielokrotnie na Ukraińskich szlakach powiedział że 70% to turystyka a 30% to elementy przeprawowe - i tak to naprawdę jest.
Dla mnie najważniejsze to pokazanie uczestnikom czegoś innego, czegoś w Polsce niespotykanego, wolność i radość z jazdy i kontaktu z tamtą społecznością na zasadach dla nich do przyjęcia . Łatwo jest obrazić człowieka nawet z banalnego powodu zwłaszcza tam . Na dzień dzisiejszy robię wszystko by to się nie zmieniło dla mnie dla uczestników moich wypraw i innych którzy tam będą po mnie .
Staram się przekazywac swoją wiedzę na temat kultury regionu, zwyczajów tam panujacych i zwykłych rozmów z ludźmi nie dla własnego interesu a dla interesu nas wszystkich których ciekawość tam poniesie . Musimy zdawać sobie sprawę z tego , że jest to najbliższy kraj w którym możemy jeździć niemal wszędzie i jesli to spalimy to KONIEC !!!!!.
Życzę wszystkim tej radości z przebywania tam jaka mam ja i wierzę i jestem pewny że ekipy które jadą ze mną poznają inną Ukrainę, taką prawdziwą i szczerą radosną i czasami brutalną dla naszych sprzętów :uśmiech:
Tylko quady naprawimy a relacje między ludzkie nie tak łatwo .
Do zobaczenia na szlaku :kier:


 
Profil

Rejestracja: 25.05.2011 21:07
Posty: 37
Quad: Kawasaki 750 BF
PostWysłany: 17.06.2011 12:32 
Re: ATV Bieszczady - Ukraina (3-dniówka dla quadów i UTV
Dziki

Tak trzymaj !!!!!!!!!!!

:kier:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.