Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 16:59

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 05.06.2010 18:42 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
??? rozwiń temat... ;-) masz coś konkretnie na myśli? jakiś wyjazd za granicę?

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.02.2009 19:37
Posty: 16
Miejscowość: Wyszków
Quad: Yamaha Grizzly 700(małe modyfikacje)
PostWysłany: 05.06.2010 20:25 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Cytuj:
w Extreme jest ktoś bez TeamPartnera bo niestety Planus odpadł i zostałem sam.
dopiero na Kz'ta razem pojedziemy...



Witam możemy się dogadać mój team partner woli klasę profi :) więc możemy powalczyć razem w extrem jeśli tak pisz na email dogadamy co i jak [email protected] coby nie śmiecić forum, pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 05.06.2010 20:30 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
widzę że ładna pogoda tchnęła troszkę nadziei w Wasze serca i jest szansa na lepszą frekwencję ;-)

nie poddawajcie się, zdaję sobie sprawę że Polskę targają po raz kolejny trudne chwile, ale bez Was nie damy rady podźwignąć kosztów tej jak i kolejnej eliminacji!

Zapraszam serdecznie po raz kolejny!

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.03.2010 09:58
Posty: 24
Miejscowość: SIEDLCE
Quad: Kingquad 750
Poprzednie quady: Yamaha Grizzly
PostWysłany: 05.06.2010 20:58 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Ja już się zapisałem. Zgłoszenie wysłane kilka dni temu....

Pozdrawiam i czekam na aktualizacje listy.


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 05.06.2010 21:55 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Witam
Chętnie bym się wybrał na tą imprezę gdyż tereny tam są super i jeżeli poligon ten sam co byłem w tamtym roku na KZ to polecam ,lecz z kosztami przesada trochę gdyż bez noclegu i posiłku 600zł a (Z) 650zł, w pierwszej opcji kosztowej podobnej imprezy byłem i są takie za 350zł z wyżywieniem + nocleg tylko we własnym zakresie, więc myślę dlatego macie małą frekwencję.?

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2008 14:43
Posty: 377
Miejscowość: Chwaszczyno
Imię: Krzysiek
Quad: Can-Am Outlander 1000 Max
Poprzednie quady: Kawasaki Brutal KVF 750i
PostWysłany: 05.06.2010 23:05 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Andrzej CECTEK napisał(a):
lecz z kosztami przesada ........ więc myślę dlatego macie małą frekwencję.?


zgadzam się z powyzszym i podpisuje obiema rekami, a jak widac po ilosci chetnych, tematu forum podtrzymywanym w wiekszości przez moderatorów i po rozpaczliwym wysyłaniu mejli informujacym o przedłużonym terminie wysyłania zgłoszeń mysli tak chyba wiecej osób, z pewnoscia wiekszość rajderow z mojej okolicy; poligonek nie powiem niczego sobie, ale chyba już za dużo razy wałkowany na KZ-tach, Integracji czy Włóczęgach... wiem, ze zaraz się odeziwe Michał, że w tam gdzie ma wytyczone trasy jeszcze nas - was nie było, ale jakoś to ten sam "wyrtel", jakby powiedzili Kaszebe :)

_________________
Pozdrawiam

Krzysiek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.02.2010 20:24
Posty: 6
Miejscowość: Pilchowice
Quad: Kawasaki KVF 750 2007
PostWysłany: 06.06.2010 07:08 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Panowie jest jeszce ktoś bez partnera do klasy profi ? Bo poniedzielk się zbliza i nie wiem czy się zapisywac czy nie ... Pomocy. Piszcie na PW


 
Profil
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 06.06.2010 09:55 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Tak patrząc po liście zgłoszonych to ze starych wyjadaczy zapisani są Mocarz, Buła, E2rd z pilotem i moja skromna osoba, pozostali to same młode wilki żądne sukcesów. Same obce nicki, chyba naprawde trzeba będzie zrobić prezentacje.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.06.2008 12:24
Posty: 187
Miejscowość: Łebień/Lębork
Quad: Suzuki Kingquad 700
PostWysłany: 06.06.2010 10:17 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
no, no nie aż znów taki "młody kot" jestem. :uśmiech: :uśmiech:

_________________
Gdzie kończy się droga zaczyna się zabawa.
Film z WGW: http://www.youtube.com/watch?v=yhyG42Kh ... r_embedded


 
Profil WWW
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 12.11.2008 09:45
Posty: 228
Quad: G700
PostWysłany: 06.06.2010 12:25 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
hej, a ja wyskocze z zupełmnie innym tematem...
ponoć ma być bardzo mokro i błotniście... śmigacie w takim terenie na tego typu zawodach w normalnym stroju (twarde buty i strój) czy w woderach? Wg. mnie woder jest fajny bo jest suchy ale ale ma swoje wady (miękkie buty, pocenie się orgaizmu przez 18h).

_________________
Pozdr.
TSA
- http://picasaweb.google.pl/tsarwaGS
_________________
ATV SQUAD GÓRNY ŚLĄSK


 
Profil Gadu-Gadu
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 06.06.2010 14:29 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Na dzień twarde buty, normalny strój, chyba będzie wreszcie ciepło to będą wysychać i nie będzie tak nieprzyjemnie. Na noc raczej wodery. Jeśli trasa będzie przebiegać gdzieś w okolicach bazy w którymś momencie zawsze można zjechać i się przebrać.


 
Profil
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 12.11.2008 09:45
Posty: 228
Quad: G700
PostWysłany: 06.06.2010 14:45 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
to mam jeszcze inne pytanko...
tym razem jadę z żonką ;( która uparła się, że chce zobaczyć kaszuby... czy wszystkie odcinki będą na terenie poligonu? czy będzie się tam dało jakoś dojechać aby fotkę zrobić? w jakich okolicach będą odcinki? jestem ze śląska więc daleko mi do jakiegoś przecierania trasy ale przygotowałbym żonie nawigację w samochodzie...

_________________
Pozdr.
TSA
- http://picasaweb.google.pl/tsarwaGS
_________________
ATV SQUAD GÓRNY ŚLĄSK


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 06.06.2010 15:03 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
tsa
większość OSów będzie na poligonie ale spora część znajdzie miejsce na terenach prywatnych, ogólnie można powiedzieć że będziemy się poruszać w pasie między Strzepczem a morzem ;-)

w związku z tym znajdą się spokojnie miejsca gdzie da się dotrzeć normalnym samochodem ;-)

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 06.06.2010 18:44 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Andrzej CECTEK napisał(a):
Witam
Chętnie bym się wybrał na tą imprezę gdyż tereny tam są super i jeżeli poligon ten sam co byłem w tamtym roku na KZ to polecam ,lecz z kosztami przesada trochę gdyż bez noclegu i posiłku 600zł a (Z) 650zł, w pierwszej opcji kosztowej podobnej imprezy byłem i są takie za 350zł z wyżywieniem + nocleg tylko we własnym zakresie, więc myślę dlatego macie małą frekwencję.?



Andrzej przy całej sympatii do Twojej osoby to chyba przesadzasz.
W zeszłym roku wiele imprez kosztowało 500 - 550 - 600 zł.

Oczywiście wszystko zależy od tzw"standardu obsługi klienta" ale cennik z bazy rajdu wskazuje że koszty wygenerowane przez jedną osobę to ok. 160 zł. OCZYWIŚCIE OKOŁO !!
Czyli reszta - 400 zł , to niby zarobek Organizatora.
Pewnie że przeliczając to przez liczbę zapisanych uczestników daje to kwotę rzędu OK 15.000 zł , ale tego nie robi jedna osoba tylko kilka i nie rozpisując się o innych kosztach nie jest to jakiś WIELKI SER !!

600 zł to koszt bez noclegu , ALE Z WYŻYWIENIEM !!!

Przed którymś z kolei MC , toczyła się burzliwa dyskusja o kosztach przygotowania rajdu , więc można podpatrzeć temat , a z mojej strony napiszę tylko o kosztach paliwa które Organizator wypali żeby przygotować trasę ( objeżdżając ją min 2 X ) . Sam wiesz że quad potrafi wypić pomiędzy 15 - 40 litrów na 100 km ( druga wartość jest extremalnie duża ale mój KQ potrafi to spalić na rajdzie ) .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2008 20:11
Posty: 619
Quad: gryzeldy
PostWysłany: 06.06.2010 18:59 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Witam AndrzejCetek , cena wpisowego na puchar średnio 650 zł (zależy od grupy) z noclegiem , wyżywieniem , biesiadą , trasą , opieką medyczną , szkoleniem GPS....proponuję najpierw dokładnie przeczytać co ATV proponuje za wpisowe a dopiero pisać ....

_________________
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...


 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.