Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 19:08

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.06.2008 12:24
Posty: 187
Miejscowość: Łebień/Lębork
Quad: Suzuki Kingquad 700
PostWysłany: 06.06.2010 19:04 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
W Salinie I klasa, żarło super za małe pieniądze.
Organizatorzy na pewno się postarali przy tyczeniu trasy i nie jeden z nas by tego nie robił. Oni to robią żebyśmy my dobrze się bawili, bo wiedzą, że lubimy ten sport tak samo bardzo jak oni. Kokosów na tym nie zbijają. Mówię tak bo wiem ile pracy trzeba włożyć w takie przygotowanie, łażenie po ludziach, urzędach.... i nie jeden z nas by tego nie chciał robić...jeszcze można by do tego doliczyć koszta pozwoleń na przejazdy..itd.

_________________
Gdzie kończy się droga zaczyna się zabawa.
Film z WGW: http://www.youtube.com/watch?v=yhyG42Kh ... r_embedded


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 06.06.2010 21:45 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
ano cała prawda ;-) poza tym co widać jest jeszcze to drugie dno, i dlatego tak niewielu organizuje takie duże imprezy...

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
ATV Polska Member

Rejestracja: 12.02.2008 23:04
Posty: 197
Miejscowość: KWIDZYN
Quad: G700/RHINO-BLACK PAPA MOBILE EDYSZYN
PostWysłany: 06.06.2010 22:15 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
shayba napisał(a):
Witam AndrzejCetek , cena wpisowego na puchar średnio 650 zł (zależy od grupy) z noclegiem , wyżywieniem , biesiadą , trasą , opieką medyczną , szkoleniem GPS....proponuję najpierw dokładnie przeczytać co ATV proponuje za wpisowe a dopiero pisać ....


Nie byłem na I ,nie będę na II edycji (pewnie jak i Ty mój przyjacielu Andrzeju :> ) bo mi plany na sezon i terminy innych imprez kompletnie nie pasooja ale:
1)krytykuję imprezy po ich odbyciu się i oczywiscie wzięciu w nich udziału-a nigdy przed !
2)jak wiem ,że za organizacją stoi Aga i Shajba to się za bardzo nad kosztami nie zastanawiam bo wiem że ten duet raczej "ciała nie daje"jeśli chodzi o sprawy organizacyjne i lipy nie ma na froncie kwatermistrzowskim
3)apetyt na udział w III edycji mam ogromny-pojadę tam nie tylko po to aby poupalac w błocie i spotkac starych znajomych(mam nadzieję że ciebie Andrzejku też :uśmiech: ) -ale również żeby poznać"na własnej sqrze"efekty wspoołpracy AGMI i Stowarzyszenia (a nie czytając tylko na foroom "mieszane"opinii po I edycji) i z czystym soomieniem móc oceniać w/w

Życzę udanej imprezy :>


 
Profil Gadu-Gadu
Zbanowany

Rejestracja: 28.10.2008 09:03
Posty: 1167
Quad: SKRADZIONO 2SZT CF Moto X8
PostWysłany: 07.06.2010 07:59 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Z wielkim szacunkiem dla was koledzy BUłA[/b,DA6VI6D oraz [b]shayba i Agi co robią OK imprezy :) na których byłem :> .
Lecz jak wiecie kryzys dotknął wielu z nas oraz jeszcze doszła powódż . Robiąc imprezę na tych samych terenach, to może by się udało zejść trochę z kosztów co mogło by przyczynić się do większej frekwencji , to tylko moje spostrzeżenie :oczy: a nie krytyka i oczywiście jak by mi czas pozwolił to bym się pojawił na tej edycji ale postaram się na następnej być aby spotkać się ze starymi wyjadaczami ;) i nowymi .

No pomyliłem się przyznaję bez noclegu i wyżywienia 550zł dla klasy extreme i profi .
Lecz nie denerwujcie się tak od razu panowie. :!: :!: :!: :!: .

Opłata wpisowa PRZEPRAWOWY PUCHAR ATV POLSKA 2010



Opcja z noclegiem w hotelu/domku letniskowym z wyżywieniem:

Klasa ATV EXTREME ( jeden zawodnik) – 650 PLN

Klasa ATV PROFI (jeden zawodnik) - 650 PLN

Klasa ATV FUN – (jeden zawodnik) 600 PLN

Klasa ATV UTV (załoga) - 750 PLN

Opcja z noclegiem we własnym namiocie/kamperze z wyżywieniem:

Klasa ATV EXTREME ( jeden zawodnik) – 600PLN

Klasa ATV PROFI (jeden zawodnik) - 600PLN

Klasa ATV FUN – (jeden zawodnik) 550 PLN

Klasa ATV UTV (załoga) - 700 PLN

Opcja z noclegiem we własnym namiocie/kamperze bez wyżywienia:

Klasa ATV EXTREME ( jeden zawodnik) – 550PLN

Klasa ATV PROFI (jeden zawodnik) - 550PLN

Klasa ATV FUN – (jeden zawodnik) 500 PLN

Klasa ATV UTV (załoga) - 650 PLN
Pozdrawiam i do zobaczyska:

_________________
SKRADZIONE 2 QUADY LINK DO INFO :
viewtopic.php?f=63&t=55535


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 07.06.2010 10:57 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Andrzej CECTEK napisał(a):
Lecz nie denerwujcie się tak od razu panowie. :!: :!: :!: :!:

Nikt się na ciebie nie denerwuje :kotek: :mysli: :figielek: !!
Niestety KRYZYS dotknął niejednego - a pewnie większość i trzeba wybrać na jakie zawody /przeprawy/wyprawy , możemy jechać i czy nas stać.
Np. ja w tym roku drastycznie ograniczyłem starty quadem, i jeżdżę jako pilot w klasie UTV z SEBĄ 78 .


 
Profil

Rejestracja: 26.04.2010 09:48
Posty: 30
Quad: Honda Rincon 680
PostWysłany: 07.06.2010 11:33 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
poznamy dzisiejsze uaktualnienie listy zawodników II eliminacji?
Przyznam, że troszkę późno się zapisałem wraz z team partnerem i wciąż jestem w niepewności czy zdążyłem nas dopisać.
Panowie co do ceny to nie wiem, czy sami chcielibyście za takie pieniądze organizować tą imprezkę. Swojego czasu przeliczałem koszty ponieważ chodziło mi po głowie podjęcie się takiej organizacji. Niestety matematyka nie pozwoliła mi na to wyzwanie. Więc nie narzekajcie tylko wcześniej wybierzcie sobie imprezy w których chcecie brać udział a z których powinniście zrezygnować.
Zdaję sobie sprawę, że koszt wpisowego to jedno ale trzeba doliczyć koszt sprzętu, dojazdu itd.
Dlatego zamiast narzekać wybierzmy te imprezy w których chcemy być.
Pozdrawiam
Arek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 07.06.2010 13:06 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
huba444
nie jest za późno!

obecnie dobijamy do 50 i liczę że będzie nas więcej!

wiesz jak jest w dobie nazwijmy to niesprzyjających okoliczności dla uprawiania naszej niestety nie najtańszej pasji nie będziemy wilkiem patrzeć jak ktoś przyjedzie do Salina połozy kasę na stół i powie że chciałby startować - no może to troszkę przesada ale jak chętni się będą zgłaszać na pewno nie odmówimy!

a z innej beczki, z całym szacunkiem dla wszystkich krytykujących ceny wpisowego, ale policzcie sobie na spokojnie ile kosztuje was zwykły wypad weekendowy za miasto... czy mieścicie się w kwocie 5 stówek z noclegiem i wyżerką?

jakoś tego nie widzę... sam często wybywam z domu i wiem co ile kosztuje...

jak zapewne wielu z was widziało organizatorzy nie jeżdżą Maybachami ani ich pod domem nie mają, a wielu z nas zaangażowanych bezpośrednio w organizację zastanawia się czy to wszystko ma sens? za każdym razem dokładać? z czego? z własnych portfeli?

cena wpisowego wynika tylko i wyłącznie z prostej matematycznej kalkulacji, nie ma tam niestety miejsca na zysk a powinno by się znaleźć, żeby podnosić jakość, przeanalizujcie ją w spokoju i odpowiedzcie gdzie można zaoszczędzić... z chęcią wysłuchamy rad ;-) wdrożymy je w życie...

tylko niech to się nie odbywa kosztem jakości imprezy...

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.04.2010 09:48
Posty: 30
Quad: Honda Rincon 680
PostWysłany: 07.06.2010 16:40 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
zgadzam się z przedmówcą, nie kosztem jakości imprezy.
W pierwszej eliminacji dostałem emailem potwierdzenie zgłoszenia oraz rezerwacji noclegu. Dlatego teraz tak się niecierpliwię, czy dotarło zgłoszenie i czy bedę miał gdzie spać (choć przez chwilę). Ponieważ mój kolega jedzie pierwszy raz na puchar na mnie wypadło organizowanie naszego wypadu. Nie chciałbym czegoś sknocić. Wolelibyśmy spać w pensjonacie lub domku a jeśli to będzie już niemożliwe to fajnie byłoby wiedzieć wcześniej. Nie wpłynie to oczywiście na naszą obecność. Na pierwszej eliminacji zmieściłem się w pierwszej dziesiątce więc nie jest tak źle ze mną. Za to atmosfera, teren i całościowe przygotowanie imprezki w mojej ocenie zasługuje na duże brawa i wyróżnienie. Bez włażenia w d..ę muszę stwierdzić, że za podobna kasę na niektórych rajdach (celowo nie wymienię z nazwy) nie ma połowy takiej organizacji chociaż tereny równie atrakcyjne. Wiem, że na drugiej eliminacji również nie bedę zawiedziony. Może wynika to z faktu, że nie jadę do pięciogwiazdkowego hotelu opalać się na plaży a jedynie w teren spotkać się z innymi napaleńcami mającymi hobby takie samo jak ja.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam wprawdzie nie jako organizator a jako uczestnik zaje..fajnej imprezki. :lol:


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 07.06.2010 17:04 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
No cóż dodam dwa słowa od siebie. I runda była moim debiutem w tego typu imprezach i całość mogę ocenić na 5 z plusem :) Mnie się tam podobało. Niestety z uwagi na nawał obowiązków służbowych nie dane mi będzie uczestniczyć w II rundzie :( , ale III już nie odpuszczę. Bawcie się dobrze , a zapowiada się niezła zabawa. Szkoda , że mnie ominie . No cóż . " Co się odwlecze to nie uciecze "

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 27.04.2010 08:43
Posty: 691
PostWysłany: 08.06.2010 11:34 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Aktualna lista zgłoszeń:

EXTREME
1.M.Robert Mocarz
2.B.Kamil Kamil087
3.C.Adam ADAMCC7
4.D.Jacek LARY77
5.J.Arkadiusz huba444
6.M.Rafał rafall85
7.M.Marek
8.P.Marcin
9.Pi.Marcin Aderon
10.W.Marcin Wilno79

FUN
11.C.Bartek
12.D.Izabela Zuska
13.D.Robert Black
14.F.Jarosław Bracik
15F.Lucjan Lucjan
16.G.Karol glanos
17.J.Piotr pepes
18.K.Magdalena
19.K.Łukasz Virtua
20.P.Paweł ciSZA
21.R.Michalina
22.R.Tomasz
23.S.Jan TEŚĆ
24.U.Wojciech UFI
25.W.Michał

PROFI
26.B.Waldemar Waldo
27.C.Rafał bocian
28.D.Dariusz domtel
29.G.Jaro
30.J.Jacek panelik
31.K.Sławomir
32.K.Dawid Dawideks_17
33.Ł.Paweł lepster4
34.M.Roman
35.M.Rafał Karter
36.P.Andrzej
37.Pi.Mateusz LySyy
38.R.Wojciech wojtekkr
39.R.Tomasz Jamaica
40.R.Karol
41.S.Tomasz TSA
42.W.Bartłomiej Bart800MAX
43.W.Roman (Kuba) Apolen/Kuba

UTV
44.K.Sebastian Seba_gtc & C.Przemysław przemo73
45.M.Sebastian Seba78 & A.Jarosław BUŁA
46.Ś.Edward E2rd & M. Jarosław Jarys

_________________
Jesteś znajomym ATV Polska na Facebook'u?


 
Profil
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 08.06.2010 19:18 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Dziś odebrałem RZRa z mechanikowni i niejest dobrze. Sprzęt co prawda naprawiony i śmiga, ale umarł komputer tuningowy, czyli jak w Żaganiu - będziemy strzelać ogniem :diabeł: :diabeł:


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2007 21:55
Posty: 3986
Miejscowość: Jaworzno i okolice:)
Quad: KQ 700 i kilkanaśCię PolarisĂłw :D
PostWysłany: 08.06.2010 20:38 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
my też od czasu do czasu strzelamy ogniem, więc może nie jedźmy blisko siebie :wizi:

co powiesz Sebciu, na kiełbaski pieczone przez Polarisa??

Dawaj foty windy!!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 08.06.2010 20:42 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
YYYY windy? Ja mam 4.0 Warna z przodu i 3.0 Warna z tyłu. Żadnych zmian.


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2007 21:55
Posty: 3986
Miejscowość: Jaworzno i okolice:)
Quad: KQ 700 i kilkanaśCię PolarisĂłw :D
PostWysłany: 08.06.2010 20:56 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
:bezradny: nie wierzę :wizi:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 09.06.2010 08:02 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska - KASZUBY 11-13.06
Pse Pana Organizatora, a gdzie będziecie plombować SIDY? Do klatki? Bo ja żadnych bumperów nie mam.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.