Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - The Great Escape Rally 02-04.03.2012
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 06.06.2024 18:56

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 995 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 67  Następna
The Great Escape Rally 02-04.03.2012 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 18.12.2011 19:22 
Re: The Great Escape Rally 2012
konstrukcyjny ogranicznik jest na 107 w Grizlaku, szybciej się nie da, a tak 'normalnie' to się jedzie jakieś 90-100 mniej więcej, tylko jak doliczysz do tego te kawałki gdzie stoisz i szukasz gdzie jechać, lub przeprawiasz się na nogach przez bagno, to średnia spada :-)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 20.04.2011 22:39
Posty: 32
Quad: LTR 450 K8
PostWysłany: 18.12.2011 19:37 
Re: The Great Escape Rally 2012
No to mam odnośnik do LIDERA. A jak podróżuje reszta?


 
Profil WWW
DWS
DWS
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.04.2008 16:21
Posty: 1059
Miejscowość: WAWA
Quad: Zap......lacz 800XXC
PostWysłany: 18.12.2011 19:55 
Re: The Great Escape Rally 2012
Reszta jeździ różnie czasami bardzo szybko szczególnie Can Am'y, ale szybko nie oznacza szybciej.
Wielokrotnie bywa tak, że ktoś szybszy Cię wyprzedza, a potem gubi drogę i ponownie musi gonić.
Ja na transgothice miałem max 115, na MT chyba 105, ale to naprawdę nie ma żadnego znaczenia.
Nie musisz mieć najszybszej maszyny, żeby wygrać.
Oczywiście fajnie mieć zapas mocy i dobry zawias, temu nikt nie zaprzeczy, ale bez tego też można powalczyć o dobrą lokatę.

_________________
Ko ko ko ko quad jest spoko


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 18.12.2011 20:12 
Re: The Great Escape Rally 2012
BIBEK napisał(a):
Oczywiście fajnie mieć zapas mocy i dobry zawias, temu nikt nie zaprzeczy, ale bez tego też można powalczyć o dobrą lokatę.


:kier:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 18.12.2011 20:38 
Re: The Great Escape Rally 2012
cashandcash napisał(a):
P.S, drazni mnie tylko podejscie typu nie startuje bo tam wszyscy na ohlinsie leca nie mam szans i tego typu podobne.
wtedy nasuwa się pytanie po co chcesz jak nie chcesz, po co myslisz o walce jak nie masz walki we krwi tylko przed startem szukasz wymowek.

Cash, każdy inaczej we łbie układa sobie swoje kolcki lego. Ty długo, długo przed rajdem wiesz, że jedziesz walczyć i pewnie Twojej psychice nie robi to różnicy. Ja klocki układam w ten sposób, że tłumaczę sobie to jako możliwość szybszego pojeżdżenia ale nigdy do końca nie nastawiam się na walkę. Przed rajdem. Ale z tego co zauważyłem, jak mnie tylko wystartują, cisnę jak mogę. :uśmiech: O, taki sobie sposób walczenia ze stresem.

krecik napisał(a):
2-4 marca

Brrr. Pogoda jeszcze wtedy kapryśna. Równie dobrze może być -10 i 10 cm śniegu, albo + 10 i sucho.

brylant napisał(a):
kurna zosatło mi 3 miesiące aby sprzęt kupić :szok:

No jak chcesz brać na raty, to casu krucabomba mało :^^D:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2005 22:47
Posty: 1028
Miejscowość: Wybrzeże zachodniopomorskie
Imię: Grzegorz
Quad: G7 + Husqvarna FE 350
Poprzednie quady: Kawasaki
PostWysłany: 18.12.2011 22:14 
Re: The Great Escape Rally 2012
Jak będzie śnieg to ten co dorobi kolce do opon będzie szybki :)

Ile średnio kilometrów ma trasa?
Gdy jadę po roadbooku w jednej kratce mam podany przebieg od startu. Gdy jadę jak po sznurku to wszystko się zgadza ale jak zrobię trzy kółka bez sensu wtedy to co mam na metromierzu nie zgadza się z kratką. Jest możliwość cofnięcia przebiegu w metromierzu czy potrzebna jest nam szybka matematyka? :)

_________________
Gdy Bóg tworzył świat, nie dysponował taką mocą jak moja Yamaha.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 18.12.2011 22:20 
Re: The Great Escape Rally 2012
masz podane dwie odległości w roadbooku - od początku "odcinka" i od poprzedniej kratki.
Czasem oes składa się z kilku 'odcinków' w roadbooku w ktorych liczenie zaczyna się od zera.
My quadami tak czy siak jeździmy na 'małe kilometry' czyli te od poprzedniej kratki tylko liczone, bardziej zaawansowane komputerki pokłądowe umieją liczyć kilometry długie i mają funkcje dodawania/odejmowania przebiegu, ale przy naszych rajdach jest to delikatnie mówiąc upierdliwe ;-)

Trasa ma około 300 km -

jakieś 60-100 w piątek w nocy
i do 200 w sobotę

a dla niedojeżdzonych jeszcze cross country w niedzielę :-) kolejne 140 km :D

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.10.2009 17:42
Posty: 324
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G7, TRX700XXr
Poprzednie quady: G660
PostWysłany: 18.12.2011 22:28 
Re: The Great Escape Rally 2012
Kurcze, już się nie mogę doczekać! A tu jeszcze trzeba sprzęt dokładnie przejrzeć, zawias wysłać na serwis, zleci jak z bicza strzelił!

_________________
Pozdrawiam,
Rozwad - sQuad Olsztyn Rally Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 18.12.2011 22:40 
Re: The Great Escape Rally 2012
Wytrzymaj

Jak prawdziwy rajdowiec, zacznij przegląd po rajdzie trzy dni przed rajdem :-)
Ja zawsze tak robie...

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 20.04.2011 22:39
Posty: 32
Quad: LTR 450 K8
PostWysłany: 18.12.2011 22:42 
Re: The Great Escape Rally 2012
To najlepsza strategia serwisowa no i od razu czuć atmosferę rajdową.

Czy na GER są klasy 2k i 4k?


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2008 22:58
Posty: 333
Miejscowość: KOSZALIN
Quad: Renegade XXC BLACK EDITION ,
PostWysłany: 18.12.2011 22:45 
Re: The Great Escape Rally 2012
Ale czuć że towarzystwo niewyjeżdżone :wizi: ponad 3 miechy do rajdu a tu taki ruch na forum :D , można by jakąś edycję ger czy mt w styczniu zorganizować - chętnych na pewno by nie zabraklo .Krecik ten termin to pewny , można apartament rezerwować ?

pozdrawiam krzysiek

_________________
pozdrawiam Krzysiek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.10.2009 17:42
Posty: 324
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G7, TRX700XXr
Poprzednie quady: G660
PostWysłany: 18.12.2011 22:48 
Re: The Great Escape Rally 2012
hehe, znając życie - to pewnie tak się skończy, tylko zawias trzeba czym prędzej wysłać do śremu.

_________________
Pozdrawiam,
Rozwad - sQuad Olsztyn Rally Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 18.12.2011 22:51 
Re: The Great Escape Rally 2012
Na tyle na ile teraz org to potwierdza to termin potwierdzony, a czy nie zmienią to ja nie wiem...

Wyklaruje się pewnie w 100% po powrocie Alberta z Dakaru, ale biorąc pod uwagę kalendarzych FIA na ten rok to weekend 20/21 marca już zajęty którąś Bają i potem już gęsto, wiec raczej nic się w tym temacie nie zmieni

Baron - na rajdzie jest klasa "błoto" i "bezbłoto", nie pamietam jak się nazywają, w każdym razie w wersji błoto licz się z prezentowaną kilka stron wcześniej Ruską Drogą, w wersji bezbłoto zostają tylko kałuże do ogarnięcia ośką :-) Ale , jak będzie duuużo błota (tak jak było chyba w 2009 roku), to nawet na czołgówce przy torach zaraz za startem dało się zakopać w błocie mimo że była wspólna dla wszystkich :-) To niestety rajd terenowy

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2005 22:47
Posty: 1028
Miejscowość: Wybrzeże zachodniopomorskie
Imię: Grzegorz
Quad: G7 + Husqvarna FE 350
Poprzednie quady: Kawasaki
PostWysłany: 18.12.2011 22:57 
Re: The Great Escape Rally 2012
krecik napisał(a):
Wytrzymaj

Jak prawdziwy rajdowiec, zacznij przegląd po rajdzie trzy dni przed rajdem :-)
Ja zawsze tak robie...

Spryciarz jesteś bo parę quadów w częściach u siebie masz ;)

Gdzie znajdę ten kalendarz?

_________________
Gdy Bóg tworzył świat, nie dysponował taką mocą jak moja Yamaha.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.01.2006 22:15
Posty: 1648
Miejscowość: Poznań
Quad: Renegade 800XXC
Poprzednie quady: Renegade 800XR, Raptor 700, Raptor 660, Warrior 350, Blaster 200, LT-F 160
PostWysłany: 18.12.2011 22:58 
Re: The Great Escape Rally 2012
Ale chłopaki kusicie :)
Tak jak akwid napisał - do rajdu 3 miesiące a tu tak wrze to może warto spróbować :)

_________________
M5 - "Chcesz się ścigać, nie masz szans" - Jeremy Clarkson
SQUAD: A.P.T. - ATV Poznań Team
https://picasaweb.google.com/101492180473661282351


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 995 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 67  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.