Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Przedwiośnie na Ponidziu 2005-04-02
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 20:15

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Przedwiośnie na Ponidziu 2005-04-02 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 27.03.2005 17:05 
Przedwiośnie na Ponidziu 2005-04-02
2005-04-02 Zlot - Przedwiośnie na Ponidziu - Chęciny . Wybieramy się na tę imprezę w cztery quady , czy ktoś jeszcze z was tam będzie?


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 01.11.2004 21:33
Posty: 19
Miejscowość: biłgoraj
Quad: grizlliy 660
PostWysłany: 28.03.2005 08:33 
ponidzie
wybierałem się ale awaria wykluczyła mnie z tej imprezy ukręciłem półośkęw gryzzlim i muszę czekać na dostawę.Miłej zabawy i czekam na relacje i foto .
art


 
Profil Facebook

Rejestracja: 17.02.2005 10:46
Posty: 8
Miejscowość: gdzieś koło Kielc
Quad: Yamaha Kodiak 450
PostWysłany: 31.03.2005 15:11 
Witam! będę tam kodiakiem.impreza chyba fajna będzie,jesli pogoda dopisze.... Pozdrawiam,do zobaczenia!


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 17:20
Posty: 8
Miejscowość: Jędrzejów k Kielc
Quad: YFZ 450 , Kodiak 400 4x4
PostWysłany: 31.03.2005 18:30 
się wlasnie wybieram i zapowiada się ciekawie ;] A pogoda to ma najmniejsze znaczenie ;]


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 31.03.2005 18:47 
Heh , a ja się znowu nie wybiore , chyba przelece się na enduro do Więcborka. A jedzie ktoś na ten zlocik sprzętem 2K? Oprócz oczywiście bestii 2cana :)


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 22:13
Posty: 510
Miejscowość: Kraków / Nowy Sącz
Quad: g660 / Nissan Patrol GR '92 :D
PostWysłany: 31.03.2005 19:32 
Eh ja się miałem pojawić gryzzliakiem, ale nie ma to jak złapać wirusowe zapalenie tchawicy na 3 dni przed wyjazdem...

_________________
Małe zabawki są dla małych chłopców, duże dla dużych :D "Moja stodoła"


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 31.03.2005 20:30 
jedzie Piotrek Suzuką z 400

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2004 17:20
Posty: 8
Miejscowość: Jędrzejów k Kielc
Quad: YFZ 450 , Kodiak 400 4x4
PostWysłany: 31.03.2005 21:40 
i ja się wybieram YFZ`em ;]


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 31.03.2005 23:59 
Fajnie , pytałem dlatego , że byłem jak narazie tylko raz i byliśmy jedynymi quadami 2K ( ja i kumpel na moim warriorze).
Ze względu na awarię warriorka za wiele nie pojeździliśmy , ale było super , miałem tylko pewne opory żeby nie sprawiać kłopotu innym ( tzn. nie zmuszac innych do wyciągania nas co trochę) . jeżeli tylko następne terminy imprez nie bedą kolidować z zawodami enduro (chyba nastepny zlot jest majowy) to mam blisko i na pewno się wybiorę , mam nadzieję że wy też.

Smash , a może na endurko bys wyskoczył , bo mi tak głupio samemu scyzorykowi ?


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 03.04.2005 22:20 
Ponidzie zdobyte , tak w skrócie można powiedzieć TeamExtreme w składzie Krzysiek (2can) -Kawasaki VForce , Wojtek (Mistrz) Honda Foreman i Piotrek (Zenon) Suzuki Z400 wywalczył puchar za I miejsce w klasyfikacji quadów. Wkroce opiszę nasze zmagania i zamieszczę fotki (zebrało się z kliku aparatów 1,5 GB). Impreza super udana , jednak nastroje ze względu na chorobę i śmierć Papieża Jana Pawła II grobowe.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 31.03.2005 10:20
Posty: 2
Miejscowość: świętokrzyskie
Quad: Yamaha Kodiak 450
PostWysłany: 06.04.2005 11:34 
Witaj Zdobywco Ponidzia! Wyślę Wam zdjęcie jak wyciągam Zenona z błocka Kodiakiem, hehe. Ale mówiąc poważnie, rzeczywiście jeździcie ekstremalnie:) Pozdrowienia z Kielecczyzny Łukasz


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 06.04.2005 20:40 
Dzięki dobry człowieku , daję linka do relacji z rajdu , serwerek nowiutki, szybciutki to nie powinno być problemu
http://www.kamamedia.pl/ponidzie.htm
tu są fotki 12 MB :
http://www.kamamedia.pl/galeria9.htm
a tu relacja z dzisiejszego rozpoczęcia sezonu wodnego (1MB)
http://www.kamamedia.pl/galeria10.htm

Pozdrawiam wszystkich poznanych na rajdzie i dziękuję za uśmiech w każdej sytuacji.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 12.05.2005 13:27 
Relację z rajdu i sporo fotek zamieścił serwis http://www.quadzik.pl w tym miejscu: http://www.quadzik.pl/page.php?cmd=more ... 207&id=220 , po uzgodnieniach z administratorem Grzegorzem Głowienką serwis tem będzie wspierał off-road quadowy. Powstaje nowy dział dla tych , którym ten rodzaj quadowania odpowiada najbardziej , przeprawy , gry na orientację , umiejętność posługiwania się GPSemi mapami - o tym wszystkim będziemy tam pisać . Tam też będą umieszczane relacje z takich imprez .

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 12.05.2005 13:54 
Relację z rajdu i sporo fotek zamieściłby również serwis http://www.atvpolska.pl.
Resztę zostawiam bez komentarza.


 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.