Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Początek Lata w Górach Swiętokrzyskich 11-12.06
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 20:54

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Początek Lata w Górach Swiętokrzyskich 11-12.06 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 30.05.2005 14:19 
Początek Lata w Górach Swiętokrzyskich 11-12.06
No tak już mowilem ze pojade na jakis zlot a tu zawsze cos wypadalo i byla kicha :x No ale teraz wsyztsko już pozaliczane papiery zdanie gdzie trzeba i staruszek dal się namowic :D . Chcialbym się zapytac kto wybiera się na Poczatek Lata w Górach Swietokrzyskich 11-12 czerwca jak narazie widze ze sa 3 quady kto jescze się wybiera ??

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 02.06.2005 21:13 
Hmmm nikt z forumowiczow się ne wybiera ?? myslalem ze torche quadowocw będzie :?

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.10.2004 11:05
Posty: 241
Miejscowość: warszawa
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 02.06.2005 21:30 
11.06 jest chyba enduro więc raczej tam nas trzeba szukać a nie na zlotach

_________________
moc zawsze dostępna! ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 02.06.2005 23:05 
wiem wiem to prawda sam bym pojechal na enduro jednak nie mam podlog niestety wiec wybralem się na zlot może jednak nie wszyscy pojada do Siemiatycz 8)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.05.2005 11:28
Posty: 73
Miejscowość: ze wsi
Quad: LONG-CZANG
PostWysłany: 13.06.2005 19:22 
ja się nie wypowiadam :D fajnie bylo ale co do glupiego komentarza "2 quady dojechaly... " cos tam dalej to moge sporo powiedziec jak chcecie

_________________
moje fotki:
http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galpriv&album=27
NOWE!!!!-
http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galpriv&zdjecie=757

sąd sądem,a sprawiedliwość musi być po naszej stronie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 13.06.2005 19:36 
Hehehe wlasne bylo super można by rzec ale ze 2 quady dojechaly tego to ja już nie wiem :? Wiem na pewno ze gosciu na polarisie dzielnie walczyl do konca i wrocil cos okolo 12 w nocy dopiero a Kodiak padl wiec go przywiezli na pace heh a z ta jazda ze my mielismy defekty to raczej zadna z maszyn nie miala zadnych uszkodzen (ja chyba tylko powyginane raczki mialem nic wiecej) ale muszę powiedziec ze sobota to byl dzien pelen wrazen w doslownym tego slowa znaczeniu :P 8)

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.05.2005 11:28
Posty: 73
Miejscowość: ze wsi
Quad: LONG-CZANG
PostWysłany: 13.06.2005 21:38 
hmm moj quad od przyjadu mial defekty :D wiec ciezko ocenic urwany plastic slabe hamulce o tym najlepiej wiesz zippo :D

_________________
moje fotki:
http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galpriv&album=27
NOWE!!!!-
http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galpriv&zdjecie=757

sąd sądem,a sprawiedliwość musi być po naszej stronie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 13.06.2005 22:32 
No jasne u ciebie to jak bylo na poczatku tak zostalo do konca ;) U mnie straty to powyginane plastiki i trochę pekniete a moja raczka od hamulca przedniego to doslownie zawijas po upadku podobnie wygieta jest od sprzegla :lol: No ale bylo trochę nieporozumien heh niby mielismy jechac trasa turystyczna a i tak wyszlo na to ze wsyzscy co do jednego wybralismy się na trase extremalna i w niekotrych momentach sporty (ja, krz i kumpel krz) musielismy się natrudzic. A w ciezkich momentach to już tylko lina pozostala heh gdyby nie pomoc innych uczestnikow to pewnie za chiny ludowe bym nie wyjechal wiec escze raz wszystkim dziekuje pozdro :D

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 13.06.2005 22:34 
Na jutro postaram się przygotowac zdjecia i relacje z tego extreme :).


 
Profil WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 15.06.2005 11:13 
Zapraszamy do przeczytania relacji na łamach ATV Polska
http://www.atvpolska.pl/artykuly.php3/0/159.

Krz! gratulujemy talentu literackiego :D, a pozostałych Forumowiczów prosimy o odwagę ... Piszcie do nas o swoich wyprawach, przygodach, przysyłajcie fotorelacje, zdjęcia. Czekamy .
:D


Pozdrawiam
Dorota


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 15.06.2005 20:27 
Hehehe trzeba przyznac ze Krz ujal to co najwazniejsze z sobotnich zdarzen ;) Jednak byla jescze niedziele jednak ten dzien w porownaniu z sobota to byly dolsownie wakacje. Bylo trochę bladzenia ale dzięki tubylcom szybko odnajdywalismy droge :D Heh ja mialem prawidziwe szczescie ponieważ 3/4 niedzielnej wyprawy przjechalem z wbitym gwozdziem w oponie i to byl cud ze powietrze w ogóle nie schodzilo z kola mimo iz czasami zachaczylismy nawet o trudnijeszy teren. Na poczatku byla bardzo fajna jazda nad zalewem smiganie pomiedzy drzewkami potem lasami bylo naprawde super ;) Heh zdarzylo się nawet ze o maly wlos a koslilibysmy pole kosa :lol: jednak po kilkunastu minutach sytuacja zostala zlagodzona i dowiedzielismy się gdzie jechac. Musielibysmy się wracac wiec zmuszeni bylismy przejechac przez ... furtke :lol: na szcescie wszyscy się jakos zmiescili (krz mialbys pewnie male problemy hehe) no a na koncu zabawa w piaskownicy :) odbyla się tam konkurencja jazdy po torze na czas (wyniki można zobaczyc na stronie offroad swietokrzyski) ze tak powiem dla sportow to on stworzony nie byl hehehe ale jakos się przejechalo :D Na samym koncu wspolnie razem z samochodami wrocilismy w kolmnie do hotelu gdzie po goracym prysznicu i obiadku rozstalismy się i pojechalismy do domciu ehhhh az szkoda mi bylo odjezdzac naprawde :(

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
1000opon.pl
1000opon.pl

Rejestracja: 06.12.2004 21:17
Posty: 297
Miejscowość: Łódź
PostWysłany: 07.07.2005 20:46 
" dwa quady dojechały " oznacza że 2 zaliczyły całą trasę ( licznik pokazł mi 210KM ) . Na obiad ( półmetek ) dojechały 3 quady - Polaris , Kodiak 450 i mój Grizzly . Niestety Kodiak w drodze powrotnej się popsuł ( coś z przegubem ). Co oczywiscie nie zmienia faktu że większość się dobrze bawiła , szczególnie przy przeprawie przez rzekę gdzie można było się trochę pobawić w wodzie.
Kto pojechał ze stacji benzynowej asfaltem do bazy zlotu musi wiedzieć że to była dopiero połowa trasy w tym dniu.

_________________
pozdrawaim
Andrzej Gawroński


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.