Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Płocki RIVER RIDE - przygotowania
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 02:40

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Płocki RIVER RIDE - przygotowania 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 04.10.2005 11:52 
Płocki RIVER RIDE - przygotowania
Zaczeliśmy wytyczanie trasy rajdu przeprawowego o roboczej nazwie River Ride a to ze względu na to że będziemy się przemieszczać doliną rzeczki z licznymi brodami , rozlewiskami , czasem nurtem
Image
Ci , którzy byli u nas w zimę wiedzą że to nie przelewki patrz tu: http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=893
i tu:
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=809
Trasa będzie miała około 100 km z tego 90% ciężkiego terenu , wszystko jest w trakcie dogrywania , bardzo bym prosił osoby zainteresowane uczestnictwem o sugerowanie terminu imprezy , postaramy się dostosować do większości . W grę wchodzi cały listopad.
Na pewno będą potrzebne wyciągarki
Image
może być i tak że przyda się dźwig
Image

ale odcinki extremalne dla 4x4 zawsze będą miały możliwość objazdu.

Image

chociaż duża część trasy będzie wiodła takimi szlakami
Image

zachęcam do wymiany opinii na temat terminu na tym poście lub na prv. Staramy się o solidnego sponsora , także prawdopodobnie będą i nagrody.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2005 22:47
Posty: 1028
Miejscowość: Wybrzeże zachodniopomorskie
Imię: Grzegorz
Quad: G7 + Husqvarna FE 350
Poprzednie quady: Kawasaki
PostWysłany: 04.10.2005 13:07 
Lepiej te nagrody pomińcie, postarajcie się o lepsze przygotowanie, jedzenie itp. :D

_________________
Gdy Bóg tworzył świat, nie dysponował taką mocą jak moja Yamaha.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 04.10.2005 13:41 
No No Krzysiek co wy z samochodów w Płocku od razu na quady wskoczyliście? :D Czy te foty to jeszcze z przed weekendu.Widze że chcecie abyśmy z Rafałem na pamięć znali trasę Gdańsk Płock.Albo chhcecie nas zrujnować finansowo - Błękitny squadron , Mamry , Płock ??? przecież żony nas z chaty wypiszą!!!
Zarty na bok , o ile będzie to koniec listopada to myślę że się zapisze nie wiem jak Rafał (jeszcz zależy to od kosztów jakie poniesiemy na Mamrach -bo się wybieramy - a wy jedziecie czy bedziecie "river" wytyczać?)
Pietrek widze że spodobało Ci się wieszanie swojego quada?
Pozdrawiam i czekam na wieści Mike


 
Profil

Rejestracja: 30.09.2005 11:07
Posty: 269
Miejscowość: Niezrzeszony, Płock
Quad: brak
PostWysłany: 04.10.2005 13:51 
Traskę wytyczaliśmy wczoraj, ile można siedzieć w domu?? Poza tym to świetne treningi przed Mamrami :D Mój quad musiał trochę powisieć i wyschnąć po takiej kąpieli ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 04.10.2005 17:56 
Na Mamrach gościmy obowiązkowo , bo to kultowy rajd z klimatem , finansowo wytrzymacie bo będziemy się starali by koszty były jak najniższe tak jak napisałeś nie robimy komercji tylko integrację. Myślę że przyzwoitym terminem byla by połowa listopada tak by jeszcze potaplać się w błotku , bo trasa będzie extremalnie przeprawowa przynajmniej w 1/3 . Czeka na Was delta rzeczki , kilkanaście błotnistych przepraw , i jak zwykle górki , dołki obiecuję dobrą zabawę!

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 04.10.2005 18:37 
Dzisiejszego dnia testowaliśmy nową trasę quadami 2x4
Image
i stwierdziliśmy po ciężkiej walce że na upartego jest możliwość przejazdu chociaż ponad połowę Kawa pokonała na uwięzi
Image
więcej tu: http://www.atvpolska.pl/index.php?s=gal ... 43#galmenu

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 17.11.2003 20:42
Posty: 30
Miejscowość: Ruda Śl.
Quad: grizzli 660
PostWysłany: 05.10.2005 18:30 
River Ride
Cześć 2Can.Listopad to bardzo dobry termin pewnie woda nie będzie jeszcze taka zimna, :( więc piszemy się na jaki kolwiek termin. Pozdrowieni ze Śląska Sztyc & Son.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 05.10.2005 20:31 
Sztyc na was zawsze można liczyć :) Czy reszta wystraszyła się zdjęciami , czy panuje powszechna opinia że Mazowsze to równiny i będzie łatwizna? Przecież do Płocka z całego kraju jest podobna odległość (środek Polski)

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.08.2004 22:14
Posty: 13
Miejscowość: Kraków
Quad: Grizzly 660
PostWysłany: 06.10.2005 13:41 
2can napisał(a):
Czy reszta wystraszyła się zdjęciami

Nie da się ukryć, że robią wrażenie :D

Ale ja się piszę, przecież
2can napisał(a):
odcinki extremalne dla 4x4 zawsze będą miały możliwość objazdu


Byle nie w tzw. dłuuugi weekend 11-13 XI.
Beeru


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 06.10.2005 21:51 
Witam
Popieram przedmówcę byle nie długi weekend 11-13.11 może być następny 18-20.11.2005
Postaram się być nakręcam Rafała i będzie widzę stara ekipa - Sztyc & son ,kto jeszcze może Andrzej i Zbyszek?? Zbyszek wypowiedz się!! (pewnie nakrywa do weselnego stołu i nie zagląda tu)
Pozdrawiam Mike


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 06.10.2005 22:17 
Termin mamy ustalony oficjalnie: 18-20 11 2005 , zapraszam do uczestniczenia w rajdzie , biuro w postaci mojej osoby przyjmuje zgłoszenia i robi rezerwacje.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 07.10.2005 14:36 
Płock
Przywołany do odpowiedzi przez MIKE:
Odpowiadam:
Panie Psorze
Jeśli chodzi o wesele to tylko czekam w napięciu bo przyszły takie czasy, że wesela, pogrzeby itd organizuja specjalistyczne firmy a ja muszę tylko płacić i w zależności od efektu potem się wstydzić lub być dumnym.
Jeśli chodzi o wyjazd do Płocka to nie zabieram głosu ale się zastanawiam.
ponieważ:
1.Moje plany rzadko wybiegają dalej niż miesiąc do przodu a teraz myślę o Mamrach
2.Wiadomo ze nie będzie taryfy ulgowej i Krzysiek &Co mocno dadzą nam w kość .
3.Nie mam już 50 lat i zaczynam się zastanawiać czy nie powinienem już trochę spoważnieć a pewnie się wszyscy zgodzą że podczas i po tej imprezie nikt kto przeżyje nie będzie wyglądał poważnie.

Pozdrawiam

Zbyszek


 
Profil
1000opon.pl
1000opon.pl

Rejestracja: 06.12.2004 21:17
Posty: 297
Miejscowość: Łódź
PostWysłany: 07.10.2005 17:16 
Sorry że odzywam się dopiero teraz , ale udaję chorgo , nie chcę pomagać w przygotowaniach do jutrzejszej 30-tki mojej pani. ( nie jestem taki zupełnie zły , zamówiłem catering ).
Dzięki Mike że liczysz na moje przybycie.
Bardzo chętnie przyjadę.
Bardzo liczę na przyjazd Zbyszka. Jakoś tak się składa że nie byłem jeszcze na słabej imprezie z jego udziałem.


pozdrawaim
Andrzej

_________________
pozdrawaim
Andrzej Gawroński


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 07.10.2005 23:05 
Widzę żę jest dobrze , nawet bardzo dobrze!!
Wszyscy bacznie obserwują forum, szczególnie dział imprez , Rafał też się odezwał do mnie i szykuje się niezły zlocik , baa nawet dwa (pochwalę się że jako niedoszły oficer dostałem powołanie na zlot-do rezerwy w terminie Mamrów ale już byłem z komandorem omówić problem mojego szybszego wyjazdu i zamierzam się stawić pod Orzyszem -gdzie kiedyś była kompania karna :D )
Pozdrawiam Mike


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 07.10.2005 23:27 
Heh , podziwiam Was i zazdroszczę. Ale w przyszłym roku obiecałem sobie drugiego sprzeta - 4x4 także w przyszłym roku będę mógł się z Wami pozmawiać :).
I zapraszam potem do Kielc na zlot Andrzejkowy, może znowu zaryzykuję katowanie się i niszczenie mojego 2K, który nijak się do tego nie nadaje :)


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.