Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 18-20 11 2005 RIVER RAID Czeka Cię ciężka przeprawa!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 18:55

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
18-20 11 2005 RIVER RAID Czeka Cię ciężka przeprawa! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 12.11.2005 17:48 
Właśnie wróciłem z inspekcji trasy rajdu , na którą przyznam się wyjeżdżałem z bijącym sercem. Ostatnie deszczowe dni pięknie spulchniły zbitą do niedawna na kamień glebę i podniosły o parę centymetrów poziom wód gruntowych. Widać to na trasie gołym okiem , zniknęły piaszczyste łachy - wody jest więcej o dobre 15 cm. Przejechałem najbardziej newralgiczne miejsca i kamień spadł mi z serca wszystkie OSy są przejezdne i nawet następne 15 cm w rzece nie jest w stanie zatrzymać rozpędzonego czerwonego Foremana:) nie mówiącjuż o dużo wyższych Grizzlakach.
W kilku miejscach bobry spsociły się braci quadowej czyniąc bobrzym zwyczajem z gałęzi, liści i mułu tamy podnosząc o kilka centymetrów poziom wody i adrenaliny u przejeżdżających brodami. Było wczesne popołudniem i tak pięknie i cicho że aż się rozmarzyłem i oczyma wyobraźni widziałem Was jak się przeprawiacie przez te piękne dzikie tereny:) nawet jeleń nie uciekł tylko patrzył na mnie tak jakoś .... od miski :)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2005 16:58
Posty: 139
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 13.11.2005 20:34 
no ale chlopaki wiecie ja mam 14 lat :( chociaz quada mam od 4 miesiecy i wcale zle nie jezdze wytrzymalosc też nie zła zobacze co na to rodzice :) no chyb ze malo laty nie moga 2can ;)

_________________
POZDRAWIAM ! Milego quadowania !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2005 16:58
Posty: 139
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 14.11.2005 15:34 
2 can to prawda ? :lol:

_________________
POZDRAWIAM ! Milego quadowania !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 14.11.2005 16:32 
Małoletni uczestnicy muszą mieć pisemną zgodę rodziców.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 14.11.2005 16:42 
Kilka zaprzyjaźninych firm dwie branży komputerowej i RTV i dwie motocyklowe ufundowało nagrody rzeczowe , więc nie będziecie się ścigać o przysłowiową pietruszkę , Zamówione są też pokaźne puchary. Przygotowania dobiegają końca , liczymy na pogodę śledząć http://www.windguru.cz i liczne przybycie braci quadowej.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 14.11.2005 23:11 
Oj pogoda będzie chyba taka jak w lutym :!:
Czyli będzie ostra jazda , u mnie sytuacja z przyjazdem jeszcze nie jest do końca klarowna, ale jestem dobrej myśli. Czy wiadomo już ile wstępnie osób się zadeklarowało?
Pozdrawiam gorąco organizatorów (będzie zimno!!)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 15.11.2005 00:55 
Do tej pory mamy potwierdzonych około 20 maszyn , część "pewniaków" się wyłamała , ale dzwonią coraz to nowe osoby , ilu nas będzie ostatecznie zobaczymy .
Na potrzeby rajdu narysowałem do Garmina bardzo dokładną mapkę okolic Płocka , chętnym wgram do urządzeń z USB , jak ktoś ma starsze łącze - szeregowe musi zabrać ze sobą kabel , bo takowego nie mam.
Zimniej niż w lutym (-12) na pewno nie będzie :) Mam nadzieję Michał że się zobaczymy , przygotowałem sporo niespodzianek przeprawowo - surwiwalowych powinny Ci się spodobać :)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 16.11.2005 12:20 
Pogoda postraszyła , ale zapowiada się całkiem znośnie tu jest szczegółowa dla Płocka i okolic :
LINK
Temp do 5 stopni i brak opadów , lepiej nie potrzeba.

// jak długi link to starajcie się go skrócić :) /aduko


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 16.11.2005 19:40 
Punktacja szczegółowa River Ride:
Zaliczenie „PP”.......................300 pkt.
Zaliczenie "PP GPS".............. 300 pkt.
Zaliczenie "PG":........................50 pkt.
Zadanie "skarb":..................... 400 pkt. po 100 pkt
Zadanie "strzelanie":............... 300pkt. po 100 za trafienie
Zadanie "pierwsza pomoc"...... 200 pkt 100 za unieruchomienie złamania 100 za transport rannego
Zadania z odcinka nocnego .....100pkt. za 1 zadanie
Sekcja obserwowana 300pkt. - 10 pkt za każdy błąd (dotknięcie taśmy lub drzewa)
Trial (drugi dzień ).................... 1 czas = 1000 pkt , każdy następny -50 pkt.
Przekroczenie limitu czasu (nie zdanie karty drogowej) od 1 min do 30min = 500 pkt. karnych.
Przekroczenie limitu czasu powyżej 30 min = dyskwalifikacja.
Zerwanie karty drogowej = dyskwalifikacja.
Punktacja dodatkowa:
wyciągarka przód:......................... +20punktów
wyciągarka tył: ..........................+30punktów
saperka: ..........................+30punktów
taśmy: ..........................+30punktów
GPS: .........................+50punktów
Gaśnica: ..........................+100punktów
Apteczka: ...........................+150punktów


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 17.11.2005 12:56 
River ride
Krzysiek
Przepraszam że się wcinam w powazną imprezę ale z wrodzoną niesmiałością chcę zapytać:
czy jest przewidziana jakaś trasa dla turystów albo czy może przyjechac ktoś kto nie chce lub nie może zmierzyć
się z przygotowanymi dla uczestników szykanami a ograniczyć się tylko do kibicowania i integracji

Zbyszek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 17.11.2005 14:52 
A ja się wetne i spostrzegę że Zbyszek napisał swojego 100 posta!!!! na tym forum
Gratulacje
Wracając do tematu to ile kilo musi mieć gaśnica i co powinna zawierać apteczka? aby byla zaliczona do punktacji.


 
Profil

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 17.11.2005 15:30 
River ride
Dzięki za gratulację
Gasnica musi być duza bo w Parowie mogą płynąć łatwopalne substancje ropopochodne.
W apteczce musi się znaleźć aparat do sztucznego oddychania i inne ustrojstwa do ratowania topielców ze szczególnym uwzględnieniem płynów rozgrzewających.

Zbyszek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 17.11.2005 18:29 
Zbyszku są dwie trasy , ciężka dla tych co lubią się upodlić i lekka- turystyczna , spokojnie możesz się nie obawiać wszędzie dojedziesz bez zmoczenia nogi. Na lekkiej będą jeździły nawet dzieciaki na 125 , wjazd na każdą próbę jest dobrowolny , każdą można objechać bokiem . Ale od Piotrka słyszałem że na Mamrach świetnie dawałeś sobię radę , jesteś taki wilk w owczej skórze!


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 17.11.2005 18:31 
Cytuj:
ile kilo musi mieć gaśnica i co powinna zawierać apteczka? aby byla zaliczona do punktacj

Gaśnica to gaśnica , apteczka też , liczy się sztuka.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 17.11.2005 21:00 
Przygotowania zapięte na ostatni guzik , pieczątki wiszą na prubach , punkty graficzne też, stan wody układa się w dolnych granicach ( po zlikwidowaniu tamy bobrowej) Trasa troszeczkę rozmiękła przez co nabrała smaczku.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.