Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zimowa impreza przeprawowa w Jurze. 13-14.03.2004
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 00:53

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Zimowa impreza przeprawowa w Jurze. 13-14.03.2004 
Autor Wiadomość
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 08.03.2004 15:52 
Zimowa impreza przeprawowa w Jurze. 13-14.03.2004
Przepraszamy tych z Państwa, którzy od jakiegoś czasu słyszeli o planowanej w dniach 13-14.03.2004 imprezie przeprawowej w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej ale nie mogli na jej temat zdobyć żadnych informacji na stronie ATV Polska. Organizacja tej imprezy, do dnia dzisiejszego stała pod znakiem zapytania, ale udało się pokonać formalne trudności i oto z radością informujemy, że impreza odbędzie się!
Szczegóły w Kalendarzu Imprez oraz w biurze ATV Polska
tel. (12) 428 69 23, fax 428 69 03

Pozdrawiam
Dorota Lechowicz-Gustab
ATV Polska


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.01.2004 16:41
Posty: 53
Miejscowość: Olkusz
Quad: Grizzly 700 FI
PostWysłany: 09.03.2004 10:54 
PRZEPRAWÓWKA
WITAM
BARDZO FAJNIE TYLKO trochę MAŁO CZASU.
DAJCIE ZNAC NA FORUM ILU MACIE CHĘTNYCH.

_________________
SI DEUS PRO NOBIS QUIS CONTRA NOS


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 09.03.2004 11:08 
Jura
Impreza odbędzie się bez względu na ilość zgłoszonych quadów. Obecnie mamy zgłoszonych 10 osób.

Pozdrawiam :)

Dorota
ATV Polska


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.01.2004 16:41
Posty: 53
Miejscowość: Olkusz
Quad: Grizzly 700 FI
PostWysłany: 09.03.2004 11:16 
PRZEPRAWÓWKA
DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ
CZY można WIEDZIEĆ COS WIECEJ O UCZESTNIKACH,O TERENIE I NP.DŁUGOŚCI TRAS W POSZCZEGÓLNYCH DNIACH (CHODZI O ILOŚĆ PALIWA KTÓRE TRZEBA ZABRAĆ),A I CZY BĘDZIE MOZLIWOŚĆ POKONANIA TRASY W DWIE OSOBY NA JEDNYM QUADZIE.
POZDRAWIAM

_________________
SI DEUS PRO NOBIS QUIS CONTRA NOS


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 23.11.2003 19:41
Posty: 161
Miejscowość: Żarki k/Częstochowy
PostWysłany: 09.03.2004 14:41 
Jeśli chodzi o paliwo lepiej zabrać mały baniaczek z benzyną .
Każda z tras będzie miała ok 70km.Trasy bez ekstremalnych przeprawówek,ale też i nie łatwe, bardzo dużo śniegu.
Pozdrawiam wszystkich
Jarek
P.S. Dla informacji dodaję,że na drodze numer 789 pomiędzy miejscowością Koziegłowy-Żarki uszkodzony most na rzece Warcie .Objazd przez Myszków ewentualnie Poraj.


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 09.03.2004 15:03 
Trasa będzie wynosić ok. 70 km dziennie. Trudno przewidzieć jakie będą warunki śniegowe i pogodowe. Obecnie na nie ubitych szlakach i w lesie warstwa śniegu wynosi ok. 40 cm. W pierwszy dzień wyruszamy spod Hotelu-Kinga w Żarkach-Letnisko, gdzie mieści się baza rajdu. Następnie trasa przebiega będzie przez Podlesice-Bobolice-Mirów-Łutowiec. Ze względu na to, że te warunki mogą być trudne GJ GOPR, który poprowadzi naszą grupę, zakłada możliwość skrócenia trasy. Ale raczej powinniśmy sobie poradzić ze śniegiem.:) Drugiego będzie pętla również ok. 60-80 km. Kierunek - Okiennik Wielki.
Nie mam jeszcze kompletnych danych o uczestnikach. W Kalendarzu Imprez zamieściłam harmonogram imprezy w Jurze.

Pozdrawiam i do zobaczenia :)
Dorota
ATV Polska


 
Profil Facebook WWW

Rejestracja: 02.12.2003 21:40
Posty: 37
Miejscowość: małopolska
Quad: Honda Rincon
PostWysłany: 11.03.2004 20:23 
Jura
Szkoda że tylko 10 osób zgłosiło się na przeprawówkę w Jurze (tak przynajmniej pisze pani Dorota z Atvpolska). Wiem jak mocno pani Dorota zaangażowała się w tą imprezę a późne poinformowanie o wszystkim na forum wynikało własnie z problemów związanych z organizacją przeprawy . Mam jednak nadzieję że pojawi się więcej niż 10 quadów, a być może nawet już jest więcej zgłoszeń lecz ja o tym nie wiem.
Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2003 22:53
Posty: 841
Miejscowość: Sam już nie wiem
Quad: WyQuad
PostWysłany: 11.03.2004 22:44 
Kolega Tomek żałuje że tylko 10 quadów zgłosiło się do imprezy, ja takżę żałuję że mnie tam nie będzie ale niestety jestem mieszkańcem wybrzeża dość zapracowanym i mam do Jury około 800 km ,Poraża mnie perspektywa 2 dni w aucie z przyczepą (tyle potrzeba żeby dojechać i wrócić) wiem że w górach są najlepsze tereny do naszego ulubionego sportu , ale (tu do pani Doroty ) pomyślcie o nas znad morza BLIZEJ PROSZĘ !!! Chodzi mi o imprezy turystyczno-przeprawowe. Wiem pani Doroto z Krakowa do Jury rzut beretem,zapraszmy nad morze jest nas tu trochę jak widać na forum (Gdańsk , Słupsk , Gdynia , Władysławowo ,Krynica itp)
Pozdrawiam wszystkich Mike :D :D :D 8)
Ps Ktoś kiedyś rzucił hasło Borne Sulinowo- co w temacie?


 
Profil

Rejestracja: 18.11.2003 14:58
Posty: 135
Miejscowość: mazowsze
PostWysłany: 14.03.2004 21:43 
Żarki Letnisko
Serdeczne podziekowania!!!!
Paniom Dorocie i Marcie oraz Tomkowi i Jarkowi za zorganizowanie bardzo fajnej imprezy na Jurze

Anna i Zbyszek


 
Profil

Rejestracja: 12.11.2003 20:33
Posty: 93
PostWysłany: 14.03.2004 22:38 
Dzięki!
Dzięki za świetną imprezę, super towarzystwo, pomoc na trasie i wszystko inne :D.
Pozdrowienia,
Łukasz i Wojtek


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 15.03.2004 14:45 
Dziękujemy za miłe słowa :) Cieszymy się, jeśli tą imprezą sprawiliśmy przyjemność.

Tak naprawdę to impreza się udała tylko dlatego, że uczestnicy byli wspaniali. :) To była wielka przyjemność dla nas spotkać się z Państwem.

Dziękujemy Asi, Jarkowi i całej rodzinie za wspaniałą gościnę w hotelu Kinga w Żarkach Letnisko. A także tym wszystkim osobom, które pomagały im w wytyczaniu trasy.
Dziękujemy Panu Tomkowi za pomoc w załatwianiu formalności organizacyjnych.
Pani Ani i Panu Zbyszkowi dziękujemy za ciekawe opowieści oraz za wyrozumiałość, co do półgodzinnego spóźnienia w rozpoczęciu imprezy w niedzielę. :) Pracujemy nad sobą, aby być coraz lepszymi. :)

Cieszymy się, Bubu, że mogliśmy Cię wreszcie poznać:D i podziękować osobiście za napisanie skryptu Forum dla ATV Polska.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do zobaczenia znów :)

Dorota i Marta
ATV Polska


 
Profil Facebook WWW

Rejestracja: 18.02.2004 00:14
Posty: 4
Miejscowość: Gliwice
Quad: Yama Grizzly, Raptor
PostWysłany: 16.03.2004 01:54 
Komu dzisiaj.....z kija... a komu.... z.....
Ja również chciałbym bardzo podziękować na tym miejscu.... Przepraszam wzruszyłem się.... W szczeglności chciałbym podzekować Bogu i moim rodzicom, że jestem tutaj, teraz, że to wszystko było możliwe i oczywiście całej Akademii za to szczególne przeżycie...., Ale udana impreza to nie
tylko dobra obsada (oj nie..), tak że, dodatkowo wyrazy uznania, szczerego z całego serca, całemu sztabowi ludzi (Marta i Dorota), którzy pozostając w cieniu wykonują żmudną ale jakże potrzebną pracę abyśmy wszyscy podziwiali taki wspaniały efekt...
Na końcu nie sposób nie podziękować mojej macierzystej wytwórni "Sonik Atv Pictures" za to że powierzyyła mi te rolę oraz za cały wkład i pieczę nad tym jakże niezwykłym i wznioslym projektem......
(oklasky!!!!!!!) a tak poważnie...
Znakomita impreza. Jaro, następnym razem siedzimy cały czas w bagnie!!!
Pozdrowienia (w zupełnie przypadkowej kolejności): caly Rincon skład (Jaro, Mariusz, Jacek) i Marcin (masłońskie.....), Maciek Max Golonka (masakra śnieżna) i Witek (Grizzly na zawsze), szanowne matki, żony i dziewczęta tam obecne, Zbyszek i Ania (widziałem fajną meblościankę do Hondy..), pana Tomka od śliwowicy,Bartka (jednooka kaczuszka, potem już całkiem ślepa)
oraz wszystkich tych których pominąłem (wybaczta pamieć już nie ta).
Kończąć pożegnam pieśnią: " Masłońskie, Masłońskie!!... Natalin, Masłońskie!!!"
Ps. do tej pory mało pisałem bo byłem chory... ( mam zwolnienie, mogę okazać).


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.