Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 12.05.2024 13:36

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE* 
Autor Wiadomość
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.08.2008 16:03
Posty: 1226
Quad: 29er
PostWysłany: 26.05.2009 20:55 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
i jeszcze kilka fotek:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

-- dodano 26.05.2009 21:55 --

niestety z późniejszej dużo ciekawszej jazdy (podjazdy), nie mam fotek bo byłem już tak ufajdany że nie było możliwości wzięcia aparatu do ręki.

_________________
spragniony podróżnik


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 26.05.2009 22:17 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Ja też przyznaję, że jestem pod wrażeniem doskonałej organizacji imprezy pod każdym względem.
Sama formuła połączenia rajdu ze szkoleniem była świetnym pomysłem.
Jak dodać do tego zaangażowanie Garmina z "prof. Giepsem" Maćkiem P to każdy kto nie przyjechał może żałować, pomijajac to, że pozbawiał się była szansy wygrania 60CSX.
Nie wiem jak Dorocie udało się zgromadzić w jednym miejscu śmietankę quadowej ekstremy i to opanować :-)
Tereny bardzo zróżnicowane przez co każdej techniki można było spróbować w różnych warunkach.
Moja grupa była bardzo zdyscyplinowana i pokonywała kolejne wymyślne przeszkody moim śladem przy asekuracji Romulusa i tylko czasem na pokaz przydawała się linka (dla moich kursantów na pamiątkę przypominam wiązanie półwyblinki: http://www.flamis.pl/video/126b91d54f3601ec162 :-)
Potem już była tytułowa INTEGRACJ AAA, a potem...... nie wiem dlaczego nie słyszałem, czy "Diamencik" chrapał tylko obudził mnie zamiast koguta megafonik....
oj szkoda było wracać z tak fajnej imprezy, było super


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 26.05.2009 22:27 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
hehe po raz pierwszy to ja nie mogłem usnąć bo dawałeś jak pękająca manszeta kurna miałem Cię skarpetką zakneblować i zrobić fote ale zlitowałem się.... :wizi:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 26.05.2009 22:37 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
brylant napisał(a):
dawałeś jak pękająca manszeta

:lol: :okok: heh -


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 22.07.2008 22:47
Posty: 7
Miejscowość: Grudziądz
Quad: Kawasaki Brute Force 750 I
PostWysłany: 26.05.2009 23:13 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Witam i pozdrawiam wszystkich. Impreza naprawdę dobrze przygotowana i uważam że nieźle sobie pojeździłem w parze z Krzyśkiem (bilocik) dzięki za towarzystwo. Mam tylko trochę żalu do siebie że nie doczytałem regulaminu i stawiałem pieczątki w nie odpowiednich miejscach. Oczywiście Michał wiedział o tym gdyż zmieniłem grupę by dołączyć do Krzyśka ponieważ byłem sam. Michał zgodził się na to i powiedział że moje pieczątki i tak będą się liczyły ponieważ w mojej karcie była inna kolejność tras. Ogółem tego z zebranych 61 pieczątek zaliczono mi 4 pieczątki. Uważam że coś tu jest nie tak i skoro organizator przychyla się do prośby uczestnika to pieczątki powinny być uznane jako zaliczone. Poza tym impreza naprawdę była super przygotowana, pokazy,występy i extra trasy . Każdy miał coś da siebie. Mam kilka fotek zrobionych przez mojego brata jutro je dołączę . Do zobaczenia na następnych trasach.


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 27.05.2009 00:02 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
No i w ekspresowym tempie zapraszam na film :



 
Profil WWW
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 27.05.2009 00:35 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
brylant napisał(a):
hehe po raz pierwszy to ja nie mogłem usnąć bo dawałeś jak pękająca manszeta kurna miałem Cię skarpetką zakneblować i zrobić fote ale zlitowałem się.... :wizi:


tej manszety to nie pamietam, ale to może orkiestra dawała czadu ?????już wiem zapomiałem zamknąć okna, a to wyjaśnia wszystko :-)


 
Profil
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.08.2008 16:03
Posty: 1226
Quad: 29er
PostWysłany: 27.05.2009 06:21 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
brylant napisał(a):
hehe po raz pierwszy to ja nie mogłem usnąć bo dawałeś jak pękająca manszeta

ktoś tu ściemnia :uśmiech: :wizi: ;) , Markus twierdzi że to Ty piłowałeś jak stolarz; Brylant zwala na Jacka że zapinał :^^D: kto tu mówi prawdę? :bezradny:
a ponadto to wywnioskować można że w Waszej "dwójce" spało więcej osób :bojesie: :uśmiech: :uśmiech:

_________________
spragniony podróżnik


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.07.2008 23:14
Posty: 12
Quad: g700
PostWysłany: 27.05.2009 09:16 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Witam impreza SUPER organizacja SUPER ludzie SUPER ......acha SONIK SUPER :uśmiech:

Wielkie dzięki dla kolegów z OLSZTYNA I CIECHOCINKA za walkę z terenem na trasie i w trakcie biesiady :hura:
BI

WIELKI SZACUN I PODZIĘKOWANIA DLA KAINA I GOMEZA za wspaniałą opiekę i profesjonalne przekazanie
nam trawersologii :uśmiech: :uśmiech: :metal: :pop:

ps.GOMEZIK dzięki za odmłodzenie mnie o 5 lat :lol:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2005 18:45
Posty: 845
Miejscowość: legionowo
Quad: Suzuki Vinson 500, Honda Rincon 680
PostWysłany: 27.05.2009 10:52 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Buła - te kule to niestety nie sciema. Ułańska fantazja trochę mnie poniosła i po zaliczeniu rolki solidnie potłukłem sobie kolano. Kolano całe tylko poobijane i krwiaczek się zrobił. Kilka godzin wczesniej Bujan mnie pytał dalczego nie mam ochraniaczy na kolanach a ja mu na to ze zostały w garażu, więc podwójnie mogę mieć do siebie pretensje.

Szkoda że Cię nie było bo sam ten poligon znasz i wiesz że wart grzechu. Michał wyczaił jeszcze piękny jar z rzeczką dosłownie 2 km od bazy. A tam oprócz powalonych drzew i stromych ścianek, dodatkowe atrakcje: pastuchy pod prądem i rodzące krowy !

Na szczęście ujezdziłem się po pachy bo explorację terenu zaczeliśmy z Romulusem już w środę w poludnie.

Impreza zacna, wystarczy poczytać opinie. Majówka tym razem nie chodził po dachach ale jego totalny kabaret wart jest jakiegoś specjalnego pucharu !

DLG może być z siebie dumna...


 
Profil
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 27.05.2009 12:53 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
A jak użyć tego węzła który prezentuje Jacek? Czy ma on być na czymś zawinięty?


 
Profil
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.01.2009 13:40
Posty: 1137
Miejscowość: prawie warszafka
Quad: zielony
PostWysłany: 27.05.2009 13:09 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Seba78 napisał(a):
A jak użyć tego węzła który prezentuje Jacek? Czy ma on być na czymś zawinięty?

tak. przepina się przez środek karabińczyk ewentualnie szeklę no i mamy węzeł zabezpieczający tzn asekuracyjny

_________________
Nadzieja - MATKA głupich


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 27.05.2009 15:19 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
denis napisał(a):
A tam oprócz powalonych drzew i stromych ścianek, dodatkowe atrakcje: pastuchy pod prądem i rodzące krowy !


ten pastuch dał mi nieźle popalic. Mój wrzask musiał być slyszany z daleka. Niefajne uczucie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2008 20:11
Posty: 619
Quad: gryzeldy
PostWysłany: 27.05.2009 16:08 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Witamy Wszystkich :metal: .Nareszcie w domu...pieczątki prawie zebrane , trasa posprzątana . Odpalamy kompa...wchodzimy na ATV POLSKA-forum.... :bojesie: i mamy wielkie banany na twarzach :okok:
Chcemy teraz podziękować wszystkim którzy nam pomogli , a w szczególności....
DENISOWI I ROMULUSOWI - za czwartkowe TAXI-QUADOWE :brawo:
RATOWNIKOWI - za nic nierobienie :hura:
DARKOWI "SIARZE"- za pomoc w transporcie wszystkiego i wszystkich, a w szczególności quada z wyjętym zawieszeniem ze środka niczego, po środku nocy :blagam:
TADZIOWI-WŁAŚCICIELOWI VITALISA- za to że nie narzekał że brudno i dużo błota :brawo1:
WSZYSTKIM INSTRUKTOROM- za profesjonalizm i poświęcenie :okok:
FOTOGRAFOM- za zajebiste fotki :metal:
CHŁOPAKOM Z GARMINA Arkowi i Jarkowi- za pokazanie tajników tych małych wspaniałych urządzonek
RAFAŁOWI SONIKOWI- PREZESOWI ATV POLSKA- za przybycie i pokazanie "Dakaru" od tej drugiej nie znanej strony
Specjalne podziękowania dla Dorotki za to że w nas uwierzyła i powierzyła organizację tej wspanialej imprezy :hura: :hura: :hura:

Wszystkim uczestnikom za to że byli i stworzyli wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę I.N.T.E.G.R.A.C.J.I. 2009
Jeszcze raz wielkie dzięki Michał i Aga

_________________
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...


 
Profil Facebook
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.01.2009 09:28
Posty: 61
Miejscowość: Gdańsk
Quad: Renegade
PostWysłany: 27.05.2009 19:35 
Re: Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 22-23.05 *RELACJE*
Witam wszystkich, a szczególnie instruktorów :uśmiech:

To była pierwsza tego typu impreza w której uczestniczyłam. cała organizacja, atmosfera, ludzie, wszystko to stworzyło niepowtarzalny klimat imprezy z której wcale nie chciałam wracać do codzienności.
Całość wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. dziękuje za miłe słowa, tym bardziej miło mi to słyszeć od osób które mają spore doświadczenie i jeżdżą na quadach od wielu lat.
Pozdrawiam wszystkich uczestników, w szczególności instruktorów, organizatorów, całe zespół ATVPOLSKA oraz wszystkich tych dzięki, którym się tak doskonale bawiłam.
W oczekiwaniu na kolejne edycje tego typu imprez :metal:
Ania (TAGDB) Ciebie też serdecznie pozdrawiam, miło jest mieć świadomość że nie jestem sama w świecie mężczyzn, quadowego hałasu i spalin.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.