Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - RIVER RIDE II Edycja Pucharu Polski Quadów i motocykli
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.05.2024 00:49

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
RIVER RIDE II Edycja Pucharu Polski Quadów i motocykli 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.09.2005 11:07
Posty: 269
Miejscowość: Niezrzeszony, Płock
Quad: brak
PostWysłany: 30.03.2006 09:25 
Wymyśliliśmy, że na tej edycji rajdu strzelać będziemy z takiego cacka:

Image

Zastanawiamy się tylko nad rodzajem celu...

Może będą to podobizny moja i Krzycha, żebyście mogli nam "podziękować" za usytułowanie najtrudniejszych grafów? :lol:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 30.03.2006 09:55 
MaciekP napisał(a):
Mam problem z trackiem trasy.
Otwierany jest OZI. Niestety wymaga najpierw wgrania mapy, żeby wrzucić móc wgrać waypointy czy tracka (Mapsource nie wymaga takich kombinacji). Wgrywam dowolna plik mapowy. Potem wybieram LOAD WAIPOINTS FROM FILE i wgrywam waypointy. Nastepnie wybieram z menu Garmin, i SAND WAYPOINTS TO GPS. To działa. Zamykam OZI i robie podobnie dla tracka PLT. Niestety tym razem moj GPS Garmin 60CS podaje mi informację, ze SLAD OBCIETY i rzeczywscie nie wgrywa się caly. Ponawiam to wielokrotnie z tym samym skutkiem.
ktoś ma pomysł, gdzie jest problem?
Niestety muszę przyznać, ze posługiwanie się Mapsourcem do takich rzeczy jest łatwiejsze...


Czy mogę miec prośbę o tracka w formacie Mapsource ( np gdb). Moge go wtedy łatwo modyfikować i edytować. Nie za bardzo wiem jak się posługiwać do tego celu OZI. Trzeba go zreszta podzielic na częsci....bo jest bardzo surowy, dziekuje


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 30.03.2006 09:59 
MaciekP

Jak wgrasz go jako aktywny track wgra się cały

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 30.03.2006 10:00 
A jak bdziesz chciał go podzielić w Ozim wystarczy w panelu tracków wcisnąć split track

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 30.03.2006 10:01 
A nie możemy jeździć na orientację bez GPS ? Ktoś był harcerstwie ? :D

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 30.03.2006 10:05 
Ja byłem kilkanaście lat , ba byłem nawet drużynowym , były to najpiękniejsze lata mojego życia.

Nie wiem czy wszyscy się orientują ale punkty po podanych współrzędnych można bez problemu znaleźć za pomocą kompasu i mapy , GPSy to takie nowomodne wynalazki.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 30.03.2006 10:34 
I jestem za tym. Kompasik i mapa !
A może patrzeć na słońce i samemu wyznaczać kierunki bez kompasu !
Więc sama mapa. Nic więcej nie podawaj 2can. Żadnych WP tylko szkic na kartce A4.
Z GPSami wygląda tak, że jeden jedzie i wyznacza kierunek z mądrego urządzonka, a reszta bez szmerania jedzie za nim. A z mapką w ręku to i podyskutować można i pokłócić się o kierunki świata, albo jechać równolegle żeby nic nie przegapić ... Zróbmy powrót do harcerstwa.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 30.03.2006 10:54 
Ja się nie zgadzam - specjalnie gpsa kupiłem na tę imprezę i czekam z utęsknieniem listonosza z paczką :)


 

Rejestracja: 11.10.2005 11:46
Posty: 49
Miejscowość: xxx
Quad: xxx
PostWysłany: 30.03.2006 11:07 
2can napisał(a):
całkowity zakaz jeżdżenia po terenie ośrodka Cierszewo - tam jest stadnina koni , konie boją się quadów i zostaną wyprowadzone po naszym wyjeździe i zamknięte przed spodziewanym przyjazdem.


2can, rozumiem, ze z przyczep do parku maszyn nie bedziemy musieli sprzetow przepychac :) delikatny przejazd z lawety do parku maszyn chyba nie grozi dyskwalifikacja... a jak z odpowiedzialnoscia za pozostawiony Sprzęt...? czy park maszyn będzie w nocy zamkniety...? czy kazdy z nas ma zastosowac swoje magiczne rozwiazanie... dzięki...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 30.03.2006 11:16 
Przekonwertowalem pliki do formatu MAPRSOURCE.
W jednym pliku jest ślad i punkty.
Są 2 pliki. Jeden jest nietknięty i jest śladem aktywym, który można sobie potem zapisać w samym GPS.
http://diytriode.republika.pl/rr2/rr2.gdb
Wchodzimy do MAPSOURCE, otwieramy plik:OPEN, FILE potem menu TRANSFER, SEND TO DEVICE i zaznaczmy kratki waypoints i tracks. Zakładam , ze GPS jest podłączony po USB. Jak to zrobic po porcie szeregowym, nie wiem. Chyba podobnie.

Drugi plik, jest przefiltrowany tak, aby żadna część trasy (ślady składają się z kilku części) nie była dłuższa niż 500 punktów. Kolejne fragmenty trasy nazywaja się rr1, rr2 itd. Oczywiście wszyskie będą widoczne na mapie.
http://diytriode.republika.pl/rr2/rr2filtered.gdb

Wgrywamy tylko jeden z tych plików. Wgraj to na próbę i oceń, która wersja Ci bardziej odpowiada.

Do przerzucenia mapy IMG do GPS służy program SENDMAP.
http://diytriode.republika.pl/rr2/sendmap20.exe

Jest to prościutka aplikacja. Wskazujemy plik podany przez 2CANA z poziomu aplikacji sendmap o rozszerzeniu IMG i wrzucamy go do urzadzenia GPS. PAMIETAMY, ze wtedy kasowane są już istniejące w GPS (wgrane wcześniej) mapy. Jeżeli chcemy je zachować, powinniśmy w programie sendmap wskazać także inne pliki img z naszymi mapami .

Mam nadzieje, ze te wyjaśnienia pomogą


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 30.03.2006 11:30 
2can napisał(a):
Ja byłem kilkanaście lat , ba byłem nawet drużynowym , były to najpiękniejsze lata mojego życia.


mówisz jakbyś był na łożu śmierci... :szok:
Do dość pesymistyczne. Ja ciągle wierzę, żę najlepsze jest przede mną! 8)


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 30.03.2006 13:00 
GALILEUSZ napisał(a):
I jestem za tym. Kompasik i mapa !
A może patrzeć na słońce i samemu wyznaczać kierunki bez kompasu !
Więc sama mapa. Nic więcej nie podawaj 2can. Żadnych WP tylko szkic na kartce A4.
Z GPSami wygląda tak, że jeden jedzie i wyznacza kierunek z mądrego urządzonka, a reszta bez szmerania jedzie za nim. A z mapką w ręku to i podyskutować można i pokłócić się o kierunki świata, albo jechać równolegle żeby nic nie przegapić ... Zróbmy powrót do harcerstwa.


To nie jest glupi pomysl, dla wielu będzie to ciekawe przezycie i na pewno się przyda jak GPS polegnie.


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 31.03.2006 12:24 
Pierwsi uczestnicy już w bazie - Robbo z ekipą , jest bardzo ciepło pada lekki deszczyk , według prognozy ICM ma padać do 18.00 , jutro bez deszczu .

Przypominam - odprawa sobota godzina 8.00 w sali konferencyjnej ośrodka Cierszewo.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 31.03.2006 13:27 
2can napisał(a):
Pierwsi uczestnicy już w bazie - Robbo z ekipą , jest bardzo ciepło pada lekki deszczyk , według prognozy ICM ma padać do 18.00 , jutro bez deszczu .

Przypominam - odprawa sobota godzina 8.00 w sali konferencyjnej ośrodka Cierszewo.


...ale w niedziele w południe niestety popada....

Image


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 31.03.2006 13:28 
już na miejscu ?? Szybcy są ;)

A inni się jeszcze w pracy męczą :D

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.