Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Nyskie Wyboje III -RELACJE-
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 11:56

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Nyskie Wyboje III -RELACJE- 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 18.09.2009 21:52 
Nyskie Wyboje III -RELACJE-
No więc zaczęło się!
Grupy wyjechały na trasy nocne!
My tzn.ja i Ejstober niestety nie zdążyliśmy-korki no po prostu masakryczne!
Siedzimy przy bronxach i oglądamy film karate na tvn.
Pierwsze quady już wróciły z trasy.
Jeden w grupie majówy bruciak-.problemy z chłodzeniem.
Drugi Renegade z grupy Kaina-uszkodzona opona w dwóch miejscach po kontakcie z kamieniem!
Generalnie na odcinku nocnym bardzo,bardzo dużo quadowców się stawiło-po drodze spotkaliśmy grupę majówki-prowadził chyba lekko licząc ze 20-25quadów.

Pozdrowienia. ;-)


 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.07.2008 21:19
Posty: 5235
Miejscowość: Żory
Imię: Marcin
Quad: Renegade 1000
Poprzednie quady: G660, BF750, TRX 500, TRX 680, G700, CAN-AM 800
PostWysłany: 18.09.2009 22:03 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
myślę że dużych strat w sprzęcie i co najważniejsze ludziach - nie będzie :lol:

Miłej zabawy Wam Życzę :metal: Image

Czekamy na relacje :blagam:


 
Profil WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 18.09.2009 23:27 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
na TVN to "Krwawy sport", mam nadzieję, że tytuł filmu nie przeniesie się na trasę NW3 :wizi:

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 27.01.2006 00:26
Posty: 269
Miejscowość: nysa
Quad: Teraz Renegade 1000XXC 2015 ZIELONKA
Poprzednie quady: Polaris Sportsman, 3 X GRYZZLAK CAMO :-)
PostWysłany: 18.09.2009 23:57 
Re: Nyskie Wyboje III - Extreme 19.09.09 REKOMENDACJA ATV POLSKA
Własnie wróciłem do domku :?: :!: Chyba stary już jestem :zalamka: bo ognisko jeszcze trwa po nocnym odcinku. Zakończyliśmy odcinek w grupach chociaż wyruszyliśmy na nocny całą kawalkadą ponad 50 quadów.Piękny widok jak idzie przez łąki i pola ogniem tyle oświetlonych róznorako maszyn. :D
Nie przedwidywaliśmy tak dużej grupy dzisiaj (ale super że większość się wstawiła) musieliśmy podzielić się na grupy - nocnych marków i ruszyliśmy ja to Kain powiedział na "laitowe zwiedzanie". A co było dalej to C.D.N. :strzałka:

_________________
CZAD MUSI BYĆĆĆĆ!!!!http://www.youtube.com/watch?v=caLDxqSdMSM&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=TT1o8X-u ... re=related


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 19.09.2009 23:39 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
Połowa za nami!
Jest po prostu miazga!
Podjazdy,zjazdy,no i zapowiadana nowość trawersy!
Nowa ciekawostka to też 2-3metry po prostu pion w dól gdzie quad bezwładnie leci ,gdy przednie koła łapią podłoze-gaz i jedziemy dalej...
W tym momencie mamy przerwe,grochóweczka i dalej w trase...

-- dodano 19.09.2009 23:39 --

Jest impreza-a raczej ja te imprezy na Nyskich Wybojach nazywam 'weselem'-non stop kursuje kelner i donosi ;-)
W tym momencie jest np. Karaoke-masakra-hard-core większy niż na trawersach :-)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.12.2006 21:21
Posty: 905
Miejscowość: dolnośląskie
Quad: KRÓL
PostWysłany: 20.09.2009 18:35 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
Nikt się nie wychyla , to ja zacznę!Przynajmniej nikt nie będą mi przerywać oklaskami.
Zawsze byłem przekonany , że prawdziwe drapki i draperzy muszą się znajdować w górach! Jednak na NW III przekonałem się , że to Nysa jest stolicą polskiego drapingu!!!
A Kain i Gomez są prekursorami tej młodej i prężnie rozwijającej się dyscypliny.
Muszę przyznać , że trasy przez Nich wytyczone nie raz mnie zaskakiwały , fascynowały , a niekiedy nawet podniecały ( oczywiście z punkty widzenia drapera)!
Miłym zaskoczeniem również był wysoki poziom przygotowania uczestników biorących udział w zlocie. Wszyscy doskonale wiedzieli do czego służą quady i jak się nimi posługiwać.
Chciałbym podziękować sqadowi Nysa , za przygotowanie tak wspaniałej imprezy.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 20.09.2009 19:04 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
exsstrom
brawooo... :brawo1: :^^D:

-- dodano 20.09.2009 19:04 --

Kto był ten wie co to są Nyskie Wyboje,kto nie był niech żałuje a zamieszone nasze relacje z tej imprezy na której po prostu trzeba być,może w przyszłości zmotywują Was aby wpaść do Nysy!

No więc:
moim skromnym zdaniem Nyskie Wyboje na dzień dzisiejszy to najlepsza impreza quadowa w Polsce!
Podział na grupy,mobilne zabezpieczenia medyczne,mobilny quado-serwis,kamerzysta no i najważniejsza rzecz którą cięzko znaleźć na jakiejkolwiek imprezie przeprawowej itp. to klimat! No po prostu coś niesamowitego!
A.N.T. wielki szacun dla Was -wszystkich!
dla Foxa i Maziego jako zamykających grupy Extrem.
Dla Limanowej za litry Jacka Daniel's :^^D:
Dla mojej ekipy czerwonej prowadzonej przez Kaina-śmiało mogę powiedzieć najlepsza ekipa z jaką kiedykolwiek jeździłem!
oraz dla wszystkich uczestników imprezy.


parę fotek poniżej...
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 20.09.2009 19:20 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
pozazdościć :-)

ale.... ja już za trzy dni swojego sprzęta odbiore i też na górki pojade :-) Co mi tam, na NW nie zdążyłem, to muszę improwizować:D

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
ATV Lady / A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.10.2006 20:48
Posty: 575
Miejscowość: Poznań
Quad: odnaleziona RENIA :)))
PostWysłany: 20.09.2009 19:35 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
hejka My też już dotarlismy do domu... troszke mnie głowa boli po wczorajszej integracji :zalamka: ...
nie bedę opisywać jak to było super bo to Wszyscy wiedzą że na Nyskich Wybojach jest zawsze ZAJEFAJNIE :D
co do trasy to powiem że nie było łatwo.... było pare miejsc gdzie niektórzy odpuszczali... (oczywiście nie ja :wizi: )
organizatorzy zapewnili nam maximum adrenaliny.... wycisneli z nas wszystkie poty ... ale BYŁO WARTO
dzięki WSZYSTKIM ZA DOBRĄ ZABAWE

_________________
Kobieta jest cudem boskim zwłaszcza jeżeli ma diabła za skórą ..
www.picasaweb.google.pl/tagdbt


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 20.09.2009 20:02 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
krecik gdzie się wybierasz?


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 20.09.2009 20:05 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
na górke za domem :-) taki fajny trawersik, ale mały ;-( choc teraz przez was widze ze muszę w końcu szczytem przejechać ;D

a potem - maroko :D

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.08.2008 14:20
Posty: 672
Miejscowość: okolice Wałbrzycha
Quad: KQ 750
PostWysłany: 20.09.2009 20:29 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
exsstrom napisał(a):
Nikt się nie wychyla , to ja zacznę!Przynajmniej nikt nie będą mi przerywać oklaskami.
Zawsze byłem przekonany , że prawdziwe drapki i draperzy muszą się znajdować w górach! Jednak na NW III przekonałem się , że to Nysa jest stolicą polskiego drapingu!!!
A Kain i Gomez są prekursorami tej młodej i prężnie rozwijającej się dyscypliny.
Muszę przyznać , że trasy przez Nich wytyczone nie raz mnie zaskakiwały , fascynowały , a niekiedy nawet podniecały ( oczywiście z punkty widzenia drapera)!
Miłym zaskoczeniem również był wysoki poziom przygotowania uczestników biorących udział w zlocie. Wszyscy doskonale wiedzieli do czego służą quady i jak się nimi posługiwać.
Chciałbym podziękować sqadowi Nysa , za przygotowanie tak wspaniałej imprezy.



a jak tym razem wyniki kolego? :) pamiętam jak mówiłeś "nigdy więcej" hehe

_________________
www.d-s-o.pl
Dolnośląskie Stowarzyszenie Offroadu


 
Profil WWW
Retired Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.06.2006 05:06
Posty: 3153
Miejscowość: localhost
Quad: ... xXx ...
PostWysłany: 20.09.2009 21:37 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
aż miło się czyta takie pozytywne opinie z imprezy ;)
gratulacje dla chłopaków z Nysy :okok:

_________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
— Albert Einstein


 
Profil
Mod-Team Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.07.2008 21:19
Posty: 5235
Miejscowość: Żory
Imię: Marcin
Quad: Renegade 1000
Poprzednie quady: G660, BF750, TRX 500, TRX 680, G700, CAN-AM 800
PostWysłany: 20.09.2009 21:43 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
oczywiście Wszyscy czekamy na obszerniejszą relację zdjęciową :D i może video :mysli: (?)


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 21.09.2009 03:35 
Re: Nyskie Wyboje III -RELACJE-
navara napisał(a):
a jak tym razem wyniki kolego?

problem jest w tym że to nie żaden rajd,zawody - więc wyników nie ma! 8) dzięki temu że nie ma ciśnienia jest taka klima! :>


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.