Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 08:45

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.09.2008 20:11
Posty: 619
Quad: gryzeldy
PostWysłany: 13.11.2009 21:59 
VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Zwiastun terenu ...

Image

Image

Image

_________________
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...


 
Profil Facebook
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 14.11.2009 11:44 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Jakieś wieści z trasy?


 
Profil
ATV Partner
ATV Partner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.02.2005 21:23
Posty: 793
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Quad: Polaris
PostWysłany: 14.11.2009 16:50 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
widać po fotkach, że piękna pogoda Wam się trafiła :) i teren do zabawy idealny.

_________________
pozdrawiam Jarys
www.atvpartner.pl


 
Profil Gadu-Gadu
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.08.2008 16:03
Posty: 1226
Quad: 29er
PostWysłany: 15.11.2009 08:12 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Buła! Gratulacje! ;)

_________________
spragniony podróżnik


 
Profil

Rejestracja: 01.10.2009 07:43
Posty: 279
Quad: KQ 750
PostWysłany: 15.11.2009 08:18 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
chłopaki z trójmiasta trzymam kciuki wracajcie bez strat w ludziach i sprzecie

-- dodano 15.11.2009 09:18 --

ciekawe czy ze swornych gaci też się zameldowali? :D :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.03.2006 15:42
Posty: 2292
Miejscowość: SD
Quad: Outlander 800 XT-P srebrny (!)
Poprzednie quady: Aeon 220, Kawasaki KFX 700, Brute Force 750, Can-Am Renegate 800, Outlander 800 Max, Outlander 800, Outlander 1000 XMR, Outlander 1000 Max XTP
PostWysłany: 15.11.2009 10:25 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Misioł - jak tam poszło naszym, bo widzę, że coś wiesz, ale niechętnie dzielisz się wiedzą?

_________________
Jazda na górskim rowerze jest równie fajna!


 
Profil

Rejestracja: 23.05.2009 13:58
Posty: 253
Quad: BF 750
PostWysłany: 15.11.2009 12:50 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
bylo mega dobrze


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.09.2008 10:53
Posty: 361
Miejscowość: Natura 2010
Quad: CAN-AM
PostWysłany: 15.11.2009 14:07 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Impreza super teren i trasy mega super. Podziękowania dla chłopaków z Grodziska za super zabawę.. wielkie dzięki dla organizatorów.. :lol:

Podziękowania dla serwisu can-am za dowiezienie części.

_________________
CAN-AM + ROTAX= ZAJEBISTA JAZDA

KARTA ATV RACING TEAM

Ukraina,Can-am Litwa, Can-am CUP, Kaszubski Z , Wyścig lodowy, Rajad PP, CC Góra.K

http://picasaweb.google.pl/atvzabiezki


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2009 17:18
Posty: 1039
Miejscowość: Gdańsk
Quad: ???
Poprzednie quady: Rally 200, Out 800 R, Out 800 MAX XT, Renia 800 Xxc
PostWysłany: 15.11.2009 14:10 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Najfajniejszy weekend quadowy - było zaje........... :metal:
Na rozdaniu nagród był dzik pieczony + gorzałka :szok:
Super tereny do quadowania: woda, błoto, trawersy :kier:
Gratulacje dla zwycięzców :brawo1:
Podziękowania dla organizatorów :brawo:
Pozdrowienia dla uczestników :okok:

Do zobaczenia na trasie :cool:


 
Profil
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.10.2008 14:43
Posty: 377
Miejscowość: Chwaszczyno
Imię: Krzysiek
Quad: Can-Am Outlander 1000 Max
Poprzednie quady: Kawasaki Brutal KVF 750i
PostWysłany: 15.11.2009 14:34 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Kolejny zwiadzik zakonczony i ukonczony, co prawda byly lekkie kontuzje i awarie w moim teamie ale cali i zdrowi wrocilismy do domów. Pierwszej nocy urwany wentyl w rzecze i zakonczylismy rajdowanie ok 1 w nocy, wysypiajac się i w pogoni z rana w sobote szukajac wulkanizatora , po wymianie wentyla i naprawie opony ok godz 9 ruszamy ponownie na szlak gnajac jak na zlamanie karku trzymajac srednia predkosc ok 70-80 kmh, co przy mega gliniastych i sliskich drogach lesnych czasami bylo zabawnie i dosc niebezpiecznie; w efekcie czego raz wecedzilem w pieniek lecac przez kierownice .... kawa umie latac na wysokosc ok pol metra .... oslona spodu do wymiany
potem padła wyciagarke w gadzie wiszacym na drzewie w niejakim pochyłym lesie - masakra, już nie wiedzialem co robic czy ciac line i patrzec na ktorym drzewie myszka stanie czy innym sprzetem spuszczac go na dol hehe
Traski byly naprawdę niezle przygotowane, Shayba ewoluuje z kazdej KZtem, bylo ciezko, momentami hardcore, do tego ponoc przez caly poprzedni tydzien tam padalo, drogi szerokie jak autostrady ale gliniaste, slisko na trawersach jak na stokach narciarkich w sobote po poludniu byłem tak wypompowany, jakbym rozladowal dwa wagony wegla, stwierdzilem, ze nastepnym razem Jadę track emerycki bez stresu :^^D:
ale ogolnie bardzo fajnie i wesolo, tą impreza zakoncze sezon 2009 .....Michał cos wspomnial, ze KZ-ty 2010 maja miec inny charakter ale nic wiecej nie chcial powiedziec;
No i tak jak wyzej wspomnial Andrzej byl i swiniak i woda ognista od organizatorów :) idealne zakonczenie pucharu 2009

_________________
Pozdrawiam

Krzysiek


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 26.10.2008 15:21
Posty: 412
Miejscowość: Olsztyn
Quad: WEHIKUŁ CZASU 500
PostWysłany: 15.11.2009 18:39 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Ten rajd można podsumować tylko jednym słowem: ZA....Ty.
Wszystko co było na tym rajdzie było na 5+: kwaterunek coś ala dobry hotel, jedzonko wyśmienite i za pół darmo, trasy- dla każdego coś dobrego, nikt nie mógł powiedzieć że nie ma błota, trawersów, wody czy szutrów, było wszystko, organizacja-pod każdym względem dograna do perfekcji, biesiada z pieczonym dzikiem i wodeczką od Michał i Agi-mistrzostwo świata, klimat po prostu rodzinny. Jeśli można powiedzieć że te wszystkie elementy sprawiają o tym że rajd był prawie idealny-to taki był bez dwóch zdań. Jeśli mówimy że organizator uczy się na błędach to można powiedzieć organizator dużo się nauczył i jest pojętym uczniem. Dla takich imprez warto być quadowcem, dla takich imprez można żyć, dla takich imprez warto wydać każde pieniądze. Nie wiem czy znajdzie się ktoś kto rzuci słowa krytyki ale ja nie mam się do czego czepić. Wyjeździłem się do maxa- w sumie jakieś 15h, zabawiłem się też nieźle, cóż można więcej chcieć. Reasumując Michał rób dalej takie imprezy a frekwencję masz na 100%. Dodaj tylko ten element szybkościowy w postaci pętli off-roadowej w kolejnych edycjach o którym rozmawialiśmy i będzie perfecto. Jeszcze raz dzięki za rok wspólnych imprez z wami i do zobaczyska w przyszłym anno domini 2010. AMEN

_________________
SQUAD OLSZTYN 4X4
CEL JEST JEDEN D...R 2014 !!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2005 18:45
Posty: 845
Miejscowość: legionowo
Quad: Suzuki Vinson 500, Honda Rincon 680
PostWysłany: 15.11.2009 19:05 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Tym razem niestety bez quada byłem...

Gratulacje dla Buły za puchar KZ 2009.

Zdjec kilka zapodaje
Champion Darek W. :uśmiech:
Image

Image

Image

Image


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2008 18:42
Posty: 1015
Miejscowość: Olsztyn
Quad: KQ 750
PostWysłany: 15.11.2009 19:11 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Wszystko na medal nawet kiełbasa ponoć z Biedronki ale była kiełbasą ;)

A tak na poważnie :

1. To co napisał Walek to wszystko prawda :okok:
2. Ja nawet śniadanie miałem do łóżka podane za pół darmo :!:
3. Trasa wymagająca i zróżnicowana , najlepszy KZ z całego roku i w ogóle "inny" w pozytywnym znaczeniu tego słowa :!:
4. Podziękowania również dla Wojtasa i jego koleżki za udostępnienie terenów Michałowi ;)

Ps. Myślę ,że Aga z Michałem zawiesili sami sobie tak wysoko poprzeczkę że ciężko im będzie w przyszłości nie rozczarować zawodników a ten KZ będzie wyznacznikiem do którego będą porównywane inne rajdy.

Myślę podobnie jak przedmówcy ,że obędzie się bez krytyki wszystko na 5+ i oby zawsze tak było ;) :nieeeee: :ily:


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 15.11.2009 19:25 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
Standartowo, grochówka rewelacyjna, tereny jeszcze bardziej, bardzo dziekuje Adze za to że wsiadła w samochód i przywiozła mi pasek CVT jadąc 60 km w jedną strone (pełen szacun) tracąc na to bardzo dużo swojego czasu. Biesiada z dzikiem mega wypasik.
Gratulacje dla wygranych bo naprawde nie było lekko.

-- dodano 15.11.2009 19:25 --

co do naszej jazdy to walczyliśmy od 22 do 7 rano jak dziki ale niestety ze skrzyni CVT poleciał dymek i pasek poszedł w Piz........ po 5 godzinnej reanimacji quada i założeniu nowego paska, kontynuowaliśmy rajd ale taka stata już jest nie do odrobienia.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2009 19:38
Posty: 126
Miejscowość: Warszawa
Quad: Yamaha Grizzly 700 FI
PostWysłany: 15.11.2009 20:16 
Re: VI KASZUBSKI ZWIAD -WIELKI FINAŁ 13-15.11.09 Morąg - Relacje
No i w końcu się sformowałem. Podziękowania dla Agnieszki i koleżanek za całonocną opiekę nad spragnionymi i wygłodniałymi nocnymi jeźdźcami. Trasa i pogoda w jak zawsze na Waszych imprezach jak na zamówienie. Mojemu pucharowi zrobiłem już zdjęcie i rozsyłam znajomym MMS-ami. Do zobaczenia w błocie.

_________________
Żyje się raz, a bywa, że i niecały.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.