Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 09:23

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2007 19:48
Posty: 593
Miejscowość: Rzeszów
Quad: Yamaha
PostWysłany: 01.01.2011 19:11 
Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
PIONIERSKA WYPRAWA DLA MOTOCYKLI I QUADÓW

” GORĄCE SERCE AFRYKI “ MALAWI 2011[
Image

Będziemy pierwszymi zapaleńcami, którzy zupełnie autorską trasą okrążą jezioro Malawi.

Image

Wystartujemy w Malawi, w Chikangawa. Dalej przejazd przez góry, w dół do jeziora.a różnica poziomów to około 1.500m
No, a potem już tylko około 1.200 km wokół jeziora …


Image

Wyprawa dookoła jeziora to spektakularna przygoda dla odważnych i wytrzymałych.


Image
Image

Z dala od turystycznych szlaków, z dala od europejskich standardów, mamy szansę przeżyć wspaniały rajd i wyprawę na miarę Kazimierza Nowaka.


Image
Image

Trzeba pamiętać o niebezpiecznych zwierzętach, dlatego kilku najlepszych game skautów poświęci nam swój czas na specjalistyczne, niezbędne szkolenie.

Image
Image
Image

Dla większego splendoru i jednocześnie bezpieczeństwa, poprosimy Malawijskie Ministerstwo Turystyki o objecie imprezy specjalnym patronatem.

Image

Malawi – kraj i jednocześnie jedno z najczystszych jezior na ziemi, na wysokości
około 500 m. n.p.m., wielkie jak morze – 600 kilometrów długości – posiada piaszczyste,
cudowne plaże. Państwo Malawi, położone w południowo-wschodniej Afryce, odznacza się niezwykłą gościnnością mieszkańców, wspaniałym klimatem, zapierającą dech w piersiach scenerią. Malawijczycy mówiąc o sobie używają określenia „Gorące Serce Afryki”. Rzeczywiście, serdeczność, otwartość i prostolinijność mieszkańców Malawi, jednego z najbiedniejszych państw świata, znana jest szeroko w Afryce. Daje nam gwarancję bezpieczeństwa i wspaniałej zabawy
.

Image

OPIS WYPRAWY :


Startujemy w Malawi, i tu kończymy. Potem Mozambik, w zasadzie bez zmian. To będzie najkrótszy
odcinek, ale też najtrudniejszy. Ścieżki w buszu, z rzadka szutrowe
drogi, żadnego asfaltu. Następnie Tanzania. Trochę więcej sawanny,
więcej płaskiej przestrzeni i prawdopodobnie więcej zwierząt.
Tak naprawdę sceneria jest podobna, bo pokonujemy przestrzeń(w 1/4bezdroża) wokół jeziora.
Dużo małych rzek i strumieni
Image
Image
Image
Image

TERMINY WYJAZDU :

PRZEWIDUJEMY DWA 10 DNIOWE TURNUSY :
- 01.- 11 CZERWIEC .2011 QUADY ,
- 18 – 28 CZERWIEC . 2011 MOTOCYKLE ENDURO


TERMIN ZGŁOSZEŃ POPARTY ZADATKIEM UPŁYWA 28.LUTEGO 2011
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!! PRZYJMIEMY PO 10 OSÓB DO KAŻDEJ Z GRUP
W WYPRAWIE MOGĄ wziąć UDZIAŁ TYLKO POJAZDY ZAREJESTROWANE


Image

Cały dobytek w trakcie całej wyprawy będzie transportowany samochodem terenowym Land Rover Defender z noclegu na nocleg .
W cenie :
- bilet lotniczy z Polski do Malawi i z Malawi do Polski
- transport lotniczy w dwie strony Waszych pojazdów
- samochód serwisowy w trakcie wyprawy
- przewodnik w trakcie wyprawy
- zabezpieczenie medyczne
- załatwienie wszystkich wiz w trakcie wyprawy
- ochrona w trakcie przejazdu przez park narodowy (przed dziką zwierzyną) “game skauci”
-dostęp do paliwa w trakcie wyprawy
- noclegi w trakcie wyprawy
- bankiet na otwarcie i zamknięcie imprezy
- przygodę życia

Za ile ten wypas;)? – koszt od uczestnika 12900 zł brutto
Wpisowe obejmuje kierowcę quada lub motocykla
zgłoszenie uczestnika ważne jest gdy jest poparte zadatkiem w kwocie 30% wysokości wpisowego i przesłaniem zgłoszenia na [email protected] lub [email protected]
Uczestnicy naszych dotychczasowych imprez mogą liczyć na ten sam klimat i poziom imprezy.
Tym którzy jeszcze “u nas” nie byli możemy zagwarantować bezciśnieniową imprezę o nie narzucającej się formule organizacyjnej, trasę o walorach poznawczych i off roadowych, oraz dużo czasu na integrację . Zapraszamy serdecznie.

Image


Ostatnio zmieniony przez Kaka, 02.01.2011 08:33, edytowano w sumie 1 raz

Zatwierdzone przez ATV Polska



 
Profil

Rejestracja: 22.08.2009 21:11
Posty: 107
Miejscowość: PODHALE
Quad: G700
PostWysłany: 01.01.2011 19:36 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
koszt od uczestnika [wow] [wow] [wow] 12900 zł [wow] [wow] [wow] brutto

Jednym słowem: GRUBO!


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 24.09.2008 06:31
Posty: 2921
PostWysłany: 01.01.2011 19:48 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Gratulacje pomysłu !

Z racji ceny to wyprawa dla wybranych :(


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2007 19:48
Posty: 593
Miejscowość: Rzeszów
Quad: Yamaha
PostWysłany: 01.01.2011 19:49 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
rajo napisał(a):
koszt od uczestnika [wow] [wow] [wow] 12900 zł [wow] [wow] [wow] brutto

Jednym słowem: GRUBO!



Popatrz Grzesiu co mieści się w kwocie wpisowego 8)

głównie wpływ na tą Dzicz ma odległość , ale wzamian Wyprawa Życia ;)


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 01.01.2011 19:50 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Grubo-ale praktycznie nic Cię nie interesuje i to od początku do końca.
Widze jednak jeden szkopół,mianowicie-wyda ktoś 13tyś,jest już na miejscu i dajmy na to w drugim dniu rozleci mu się sprzęt,i to tak że żadną mocą nie da się tego już naprawić (komp,silnik).W tym momencie może sobie kolejne 8 dni pobiegać za słoniami albo pomieszkać z tubylcami jak Cejrowski-bo quada już nie ma.
Organizator jest w porządku-zapewnił pomoc techniczną ale códotwórcą nie jest,zresztą nie odpowiada za stan sprzętu uczestnika.Jednak nie było by to za przyjemne.
Sugeruje zabranie jednego quada extra-zepsuj się komuś nienaprawialnie-prosze-masz od organizatora i jedz dalej. :>


 
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 01.01.2011 20:10 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
jest defender ;)

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2007 19:48
Posty: 593
Miejscowość: Rzeszów
Quad: Yamaha
PostWysłany: 01.01.2011 20:12 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
dzidzius35 napisał(a):
Widze jednak jeden szkopół


sytuacja taka dotyczy każdej z wypraw

wtedy zostaje Ci bujanie się samochodem serwisowym :zalamka: chyba że zgrasz się dobrze z resztą ekipy i ktoś Cię weźmie jako plecak :^^D:

a poważnie to polecam na jakąkolwiek wyprawę "worek" części ( samochód serwisowy weźmie wszystko )
dogadasz się z firmą od której bierzesz graty " części bierzesz w komis " wracasz z wyprawy co wykorzystałeś - płacisz , resztę zwracasz ;)


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 24.09.2008 06:31
Posty: 2921
PostWysłany: 01.01.2011 20:12 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
dzidzius35 napisał(a):
Sugeruje zabranie jednego quada extra-zepsuj się komuś nienaprawialnie-prosze-masz od organizatora i jedz dalej.


Podejrzewam, że dla organizatora to żaden problem.

Problem natomiast może być dla uczestników. Ktoś za taki "extras" musi zapłacić.
Pewnie jakieś 3000 - 4000 pln dodatkowo do wpisowego :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2007 19:48
Posty: 593
Miejscowość: Rzeszów
Quad: Yamaha
PostWysłany: 01.01.2011 20:32 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Pingwin napisał(a):
Podejrzewam, że dla organizatora to żaden problem.


problem i to duży w tym przypadku -- bo każde miejsce w kontenerze jest już zagospodarowane 8)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.10.2008 11:32
Posty: 309
Miejscowość: Jelenia Góra
Quad: Fall in love in Rincon
PostWysłany: 01.01.2011 20:50 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Pomysł mi się podoba, jak wiele innych na forum. Zresztą w ostatnim czasie organizatorzy przebijają się pomysłami nowych zaskakujących wypraw.

Ze względu na ograniczony czas wolny, oraz ograniczenia finansowe, mogę sobie pozwolić na 1 wyprawę każdego roku. W tym już mamy plan na Maroko więc ta odpada.

Ale kusząca to jest !!! nie powiem........!!! :( może w 2012 ;)


 
Profil Gadu-Gadu
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 21:30
Posty: 531
Miejscowość: Katowice
Quad: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 02.01.2011 18:08 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Nie stać mnie na to, ale i tak uważam, że jak na tak daleki zakątek świata, podróż człowieka i quada - to cena nie jest wysoka. Zazdroszczę tym co pojadą.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.10.2009 17:50
Posty: 176
Miejscowość: zachodniopomorskie
Quad: Renatka 1000xcc
PostWysłany: 02.01.2011 19:21 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Pomysł super. Niestety finansowo w tym roku może być u mnie problem :płacz: ... ale może. Nurtują mnie jednak dwa pytania, bo w końcu okolice nie na żarty. Co konkretnie oznacza zapis "noclegi w trakcie wyprawy" i "zabezpieczenie medyczne"? Mam na myśli tamtejsze zwierzęta, a także jakieś inne węże i jaszczurki czy owady. W Maroku miałem okazję po małym wypadku na trasie spotkać się oko w oko ze skorpionem na środku pustyni :zły: . Na szczęście ani mi ani maszynie nic się nie stało więc rwałem stamtąd aż miło. Ale co by było gdyby...? Jaszczurek widziałem kilka (ale nie wiem czy były to jadowite gatunki), węży - czego najbardziej się obawiałem - na szczęście wcale, choć na kamieniach w forcie pod którymi były takie dziwne nory nie siadałem. A w buszu wybór takich "atrakcji" chyba będzie jeszcze większy. Z drugiej jednak strony stada wielbłądów, bajeczne oazy, piękne krajobrazy - słowem - prawdziwe Maroko, a nie turystyczny, zeuropeizowany chłam. No i jakbym w domu wytłumaczył, że to Maroko to jednak nie była wyprawa mojego życia... :wizi: :?:


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 24.09.2008 06:31
Posty: 2921
PostWysłany: 02.01.2011 20:04 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Pamiętajcie,że jest to kraj w centrum Afryki i latają malutkie owady, które przenoszą różne dziwactwa, które po powrocie będą Was długo męczyć, (niektóre pozostaną z nami do końca np. Malaria). Należy zaopatrzyć się w mega ilość chemii na insekty, oraz spać pod baldachimem. Poza tym przydały by się szczepienia a to już nie jest takie proste. Robiłem takie i jest to czasochłonne. Kosztują też nie mało. Zabierzcie ze sobą mnóstwo gadgetów takich jak np. zwykłe zegarki elektroniczne. To na co takie gadgety powymieniałem to byłem w szoku. Interes życia Nie pić lokalnej wody nie butelkowanej, nie jeść warzyw (mogą być w niej płukane). Jeść najlepiej tylko smażone. Najlepszym pomysłem wg mnie i który się sprawdził to sposób naszego przewodnika. Tutaj wszystkim się to spodoba : dużo alkoholu ! Odkaża, zabija bakterie i odstrasza wszystkie "bzyki" chcące napić się naszej krwii. Regularne jego spożywanie jest wręcz obowiązkowe i to nie jest żart.

Co do zwierząt. Skorpiony to pryszcz kiedy w środku nocy, lekko "wyluzowany" idziesz sobie ścieżką a na niej na środku siedzi olbrzymi orangutan i jeszcze się głupio patrzy na Ciebie... Spotkanie z lwem, który siedzi od Ciebie 2 metry i poza terenówką z odkrytym dachem nie ma nic pomiędzy nami - jest wielkim przeżyciem.

Zazdroszczę Wam bardzo wyjazdu i życzę powodzenia !


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 02.01.2011 20:17 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
Pingwin napisał(a):
Zabierzcie ze sobą mnóstwo gadgetów takich jak np. zwykłe zegarki elektroniczne. To na co takie gadgety powymieniałem to byłem w szoku.
- znaczy zaopatrzyłeś się w tanią,czekoladową pomoc domową :^^D:
Pingwin napisał(a):
idziesz sobie ścieżką a na niej na środku siedzi olbrzymi orangutan i jeszcze się głupio patrzy na Ciebie...
podobnież były przypadki gwałtów na ludziach,orangutany nie odróżniają też kobiety od mężczyzny :^^D:


 
Zbanowany

Rejestracja: 24.09.2008 06:31
Posty: 2921
PostWysłany: 02.01.2011 20:27 
Re: Dzicz w Sercu Afryki - Malawii 01 - 11 czerwiec 2011
dzidzius35 napisał(a):
Pingwin napisał(a):
idziesz sobie ścieżką a na niej na środku siedzi olbrzymi orangutan i jeszcze się głupio patrzy na Ciebie...
podobnież były przypadki gwałtów na ludziach,orangutany nie odróżniają też kobiety od mężczyzny :^^D:


widzisz

do dzisiaj się zastanawiam co mnie tak kość ogonowa tak n......a :)

dzidzius35 napisał(a):
- znaczy zaopatrzyłeś się w tanią,czekoladową pomoc domową :^^D:


a tak zupełnie serio to moja żona pochodzi z Afryki więc Twój żart jest ...


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.