Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Master Race 7 lipca
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 04:33

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Master Race 7 lipca 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 07.12.2010 09:23
Posty: 119
Miejscowość: Gliwice
Quad: trx700xx
PostWysłany: 11.07.2011 09:46 
Re: Master Race 7 lipca
Fajna przygoda , szkoda ze zakonczyla się dla mnie już drugiego dnia ( opuscilem fotel w niekontrolowany sposob :uśmiech: )

Co do rajdu to naprawde mi się podobalo i mam nadzieje ze w przyszlym roku znowu się stawie na starcie :)
może do twego czasu skroce strate z 15 do 5 minut straty odcinkowej ;) Mam quada od 2 miesiecy i raczej na pewno zrobilem skok na gleboka wode. Taki byl plan,bo tylko na zawodach się czegos naucze. Duzo mi to dalo, mase cennych uwag (masse poprawionych bledow) dostalem od chlopakow.
Swoja droga naprawde zaskoczylo mnie temo, chlopaki zapierdzielali tak ze az milo bylo patrzec :) tzn być wyprzedzanym. Atmosfera też fajna bezcinieniowa. A raczej cicnienie we wlasciwym miejscu tzn. na trasie. Bylem sam , oferowali mi pomoc, transport paliwa itd. dzięki chlopaki!
Sama trasa jak dla mnie byla bardzo fajna , dla samochodziazy byla za malo "cc" w rozumieniu samochodowym ( szutry, dlugie odcinki itd). Ale jak dla mnie byla super. Szkoda tylko ze nie bylem już w stanie jechac nastepnych petli.
Co ciekawe, naprawde nie trzeba bylo korzystac z przewijarki i metromierza. Trasa byla oznaczona dobrze...nawet az za dobrze :) z uporem maniaka chcialem kontrolowac ( uczyc się ) roadbooka.... a tu tasmy , kolejiny, slad i tasmy na winklach.
Quadzior ( trx700xx ) spisywal się super. Wygodna , szybka mocna maszyna w ktorej nie mam zamiaru nic narazie zmieniac :) narazie wykorzystuje może z 30 % mozliwosci maszyny i w samym sobie muszę szukać rezerwy :)

Co do samej organizacji to niestety jest trochę zgrzytow( ale gdzie ich nie ma ? ).
Najgorsze byly kwestie zabezpieczenia trasy ale tutaj organizator dobrze się zachowal i od razu zmienili.
Z innych minusow - nie rozumiem jednego (wczesniej jezdzac autem na zawody sportykalem się z podobnym zachowaniem) Po co organizator obiecuje "cos" a pozniej na miejscu okazuje ze ze jest inaczej. Tutaj chodzilo o dlugosc trasy. Przeciez 150 kmto jest naprawde duzo ( dla mnie chyba narazie byloby ledwo do przejechania). Po co zaciemniac 300kilometrami. W moim odczuciu rajd ma trochę problem z definicja - czym jest- nie byl to maraton jak narazie ( przedluzona seria).
Mnie najbardziej brakowalo "campu" kazdy w innym hotelu/pensjonacie. Brak duzej bazy, namiotow, przyczep itd. W nowej debie nie istnieja taksowki, wiec ciezko bylo się przemieszczac wieczorem. Acha jeszcze kwestia roadbookow. Mimo iz na tym rajdzie roadbook nie byl potrzebny, organizaor wreczal go za pozno ( rano godzine przed startem) Startowalem jako ostatni a zdazylem tylko jeden odcinek "pomalowac" nie mowiac już o jakims rozszyfrowaniu szczegolow.

Reasumujac :)
fajny rajd, dobra wyrypa, który na pewno bedezie fajnie ewoluowal.
Duzo zabawy i nowych doswiadczen :)

za rok znowu Jadę.

dzięki za wspolna zabawe, mam nadzieje ze jeszcze uda się w tym roku spotkac na jakis zawodach.

Pozdrawiam
Pawel " Drako " Dragon
ps. z checia przyjme/ odkupie jakies foty czerwonego trxa w akcji ( [email protected] )


Ostatnio zmieniony przez Drak0, 11.07.2011 09:46, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.08.2009 19:52
Posty: 380
Miejscowość: Krzątka/Nowa Dęba
Quad: LTZ 400/Warrior 350
PostWysłany: 11.07.2011 10:51 
Re: Master Race 7 lipca
Tutaj jest parę zdjęć http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tn ... 929&Ref=PH

_________________
Quady mój ustrój moje życie moja pasja


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2005 09:11
Posty: 157
Miejscowość: gliwice
Quad: Honda Rincon 680, Honda TRX 700xx
PostWysłany: 11.07.2011 10:58 
Re: Master Race 7 lipca
Gratulacje Brylant no i szacun dla Fabiana świra ze złamaną nogą:)!


 
Profil WWW
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 11.07.2011 15:05 
Re: Master Race 7 lipca
to fakt świrus to on jest ;)

-- dodano 11.07.2011 15:05 --

ale grzesio filiński chyba vice mistrz polski w rajdach CC 4k to już wyjątkowy świr. ;).
jego stuningowana bomba lata wierzchem.


Ostatnio zmieniony przez brylant, 11.07.2011 15:05, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.12.2010 09:23
Posty: 119
Miejscowość: Gliwice
Quad: trx700xx
PostWysłany: 11.07.2011 15:36 
Re: Master Race 7 lipca
wkoncu ktoś zrobi majatek, na zestawach doczepianych spojlerow/skrzydel do Renat.

Szli jak wscielki, w moim odczuciu maja wyciete jakies geny odpowiadajace za strach
;) :uśmiech:


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 11.07.2011 21:20 
Re: Master Race 7 lipca
http://www.terenowo.pl/sport/inne/1373- ... askow.html


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2010 12:24
Posty: 292
Miejscowość: Sędziszów Młp.
Quad: 2x Yamaha Grizzly 700 + renia 800 ;)
PostWysłany: 11.07.2011 23:11 
Re: Master Race 7 lipca
nawet w tvn turbo coś mówili ;)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 12.12.2010 22:02
Posty: 271
Quad: 450
PostWysłany: 13.07.2011 23:42 
Re: Master Race 7 lipca
A poza mówieniem była jakaś relacja w Raporcie? Nagrał ktoś może :?: Dragon wracaj do zdrowia, mieliśmy Twoje paliwo ;) U mnie wszelkie choroby wyszły po rajdzie- prawdopodobnie jakieś zatrucie pokarmowe, już jest ok :)


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 14.07.2011 13:24 
Re: Master Race 7 lipca
http://photoxtreme.pl/

grzesio wstawił już galerie z rajdu extra fotki ;)


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2010 12:24
Posty: 292
Miejscowość: Sędziszów Młp.
Quad: 2x Yamaha Grizzly 700 + renia 800 ;)
PostWysłany: 16.07.2011 21:31 
Re: Master Race 7 lipca
Pierre napisał(a):
A poza mówieniem była jakaś relacja w Raporcie? Nagrał ktoś może :?: Dragon wracaj do zdrowia, mieliśmy Twoje paliwo ;) U mnie wszelkie choroby wyszły po rajdzie- prawdopodobnie jakieś zatrucie pokarmowe, już jest ok :)

relacja byla, ale bardzo krótka ........ :>


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.