Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 16:16

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 435 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna
Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.01.2007 08:21
Posty: 393
Miejscowość: !?!?!?!?!?
Quad: BYŁ może jeszcze BĘDZIE ?
PostWysłany: 16.04.2012 18:53 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
BUłA Na 2 zdjęciu też jakby Jesteś taki w Oddaliiiiii :^^D:

_________________
Robert


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2008 08:20
Posty: 206
Miejscowość: ELBLĄG
PostWysłany: 16.04.2012 19:19 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Jeszcze raz ten link
http://www.tvp.pl/olsztyn/informacja/in ... 45/7062778


 
Profil

Rejestracja: 22.08.2010 19:39
Posty: 22
Miejscowość: Rumia
Quad: 800 XT MAX
PostWysłany: 16.04.2012 19:30 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
z mojej strony chciałbym serdecznie podziękować ekipie Frog atv team a szczególnie Ani za pomoc w przebrnięciu przez odcinek specjalny potocznie nazywany szpitalem wojewódzkim w Elblągu :D

http://youtu.be/hcrz0POBDWE


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 16.04.2012 19:34 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Obrobiłem się w firmie to też coś "drapnę".

Na początek bardzo małe uwagi :1: "wartość" pieczątek powinna być różna - w zależności od trudności , oczywiście skomplikowało by to liczenie punktów ale jest to do ogarnięcia .2: żółto-czarne taśmy były słabo widoczne po zmroku. TYLKO TYLE według mnie .
Narzekania są na długą dojazdówkę po asfalcie . Możliwe że ORG nie mógł inaczej tego wykombinować ( może jakieś niedostępne "po legalu" tereny, a może coś innego ? Nie będę wytykał palcami ale byłem na rajdzie gdzie po "czarnym" najdłuższy odcinek był 78 km .

Teraz z rajdowej beczki.

Świecie w sile 4 jeźdźców strategie rajdową miało "obcykaną" ,ale wszystko wywaliło się przez nawigację TwoNav Bogdana której nie chciał zobaczyć komputer ORG-a , więc jedziemy w 4 quady .
Nie jest to najszybszy sposób "rajdowania" ale Team to Team.
Po prologu ( ja numer 18 , Baleś 19 ) czekamy na Bogdana i Piotra ( jakie oni mieli numery :mysli:) i zasuwamy razem.
Trasy ubywa , pieczątek przybywa, małe problemy Balesia gdy podczas podjazdu "odpuszcza" gaz i quad leci po łuku w dół na szczęście trafia tyłem w drzewo.
Nagle Piotr melduje że tylny przegub zmieliło. Decyzja że jedzie dalej . Dojeżdżamy do wąwozu z rzeczką na dole i dwoma pieczątkami na dość wysokiej skarpie. Spuszczam quada na wyciągarce po pierwszą , przepinamy linę żeby po trawersie dociągnąć się do następnej. Niestety nie utrzymuję maszyny która przewraca się na mnie !! Spieprzam spod niej ale nogi zaplątują się w leżące drzewka i l lecę na łeb w taki głęboki wykrot z błotkiem i połamanymi drzewkami na dnie . Koledzy stojący na dole mówili że lot i lądowanie wyglądały hardkorowo .
Quad wiszący na linie fiknął 2 koziołki i stanął na kołach nawet nie gasnąc.
Poskładałem stare kości,wygrzebałem z resztek woderów kawałek drzewa któremu udało się skutecznie je podrzeć i dalej walczyć ! Niestety wyjeżdżając z tego wąwozu ominęliśmy trzy pieczątki po które cofnęliśmy się trafiając na mały korek w wykonaniu samochodów. Straciliśmy tam bardzo dużo czasu i praktycznie po ciemku podejmujemy decyzję że Piotr z Bogdanem wracają do bazy a my jedziemy dalej, ale tak jakoś bez przekonania :bezradny: . Spotykamy po raz kolejny ROCKY-ego i jedziemy dalej w trzech coraz bardziej "dojrzewając" do decyzji o powrocie. Zaczynamy 4 trasę ale po dojechaniu do przejazdu przez wodę z bardzo dużym błotem po drugiej stronie - odpuszczamy .
Nawigując "na nosa" spotykamy w lesie samochód ( rejestracja CG ) . Mówią ze się zgubili więc postanawiamy w 4 pojazdy dotrzeć do asfaltu . Po drodze ROCKY mówi że quad się gotuje i mamy jechać dalej bez niego. Na pewno nie chciał odpuścić taj jak my.
Asfaltami o 22:55 docieramy do Zastawna , zdajemy karty , grochówka , prysznic, :pijoki: - delikatnie i spać bo dziwnie nie mamy na nic siły .

Teraz mądre słowo - REASUMUJĄC - rajd na 5+ , tereny SUPER ( znane z KZ ) , towarzystwo wyjątkowo bezciśnieniowe ( a widziałem dużo ciśnieniowców na innych rajdach ) CZYLI Buła TEAM zadowolony jak cholera a ja zaskoczony wynikiem .
Ps.
Dziś "jak emocje już opadły " jak śpiewał PERFECT , wyszły uszkodzenia ciała autora tego tekstu.
Siniak na żebrach - podczas kichania i kasłania boli jak diabli , siniak wielkości dwóch dłoni na udzie - kij który podarł wodery prawie mnie wykastrował. Ale rany się zagoją a wspomnienia zostaną.


 
Profil
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 16.04.2012 20:26 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Z tego co słyszałęm, stary wilk BUŁA pokazał młodzieży parę sztuczek technicznych jak się zbiera pieczątki z miejsc niedostępnych. Suzuką co ma naście tysi przelotu na podtartych BIGHornach co już w 2008 roku przyczepności na bieszczadzkich trawersach nie trzymały.


 
Profil

Rejestracja: 12.01.2009 17:45
Posty: 108
Quad: Suzuki kq 750
Poprzednie quady: 9 chincoli i Grizzly 350 :)
PostWysłany: 16.04.2012 20:42 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Skąd BUłA wiesz, że o mnie mówisz ? : D W sumie nie przedstawiałem nikomu mojego nicku z forum :D A quad rzeczywiście mi się grzał:( Ja szczerze mówiąc jeszcze nie kojarzę kolegów z forum, więc nie wiem komu dziękować za pomoc. A pomoc od jakiegoś teamu była, ojjjj była, gdy mój teampartner musiał jeszcze raz jechać zaplombować quada bardzo pomocna okazała się ekipa chyba z Gdyni i okolic ( chyba kingquady i grizlly ). Pierwszy raz poprosiłem Was o pomoc na drugim odcinku przy pieczątce gdzie zjeżdżaliśmy od boku, żeby nie wjeżdżać w głęboką wodę ( 2 pieczątki tam były w ten sam sposób do zdobycia ). Tam zalałem moją kartę z pieczątkami, niestety brak doświadczenia zaowocował brakiem skrzyneczki :D Od tamtego czasu dzięki Wam chłopaki zdobyłem wiele pieczątek. Dziękuję bardzo :) Moją przygodę z rajdem zakończyłem Bigmakiem, frytkami i ciepłą herbatą w Elblągu :D potem tylko zjazd na bazę :) Jakby ktoś chciał mniej więcej wiedzieć kim byłem, to taki młody typek czarno ubrany z biało niebieskim kaskiem i gopro na czerwonym kingquadzie z profesjonalnie zabezpieczoną kartą na pieczątki w postaci reklamówki :D

_________________
Ja trzymam quada przy życiu , a on trzyma mnie :D


Ostatnio zmieniony przez Rocky, 16.04.2012 20:42, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2009 16:33
Posty: 446
Miejscowość: BRODNICA
Quad: outy 1000 camo
Poprzednie quady: Suzuki Kingquad 750 axi
PostWysłany: 16.04.2012 22:04 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
a tu kilka fotekImage
Image
Image
Image
Image
Image
[img]http://images42.fotosik.pl/293/f7d4e72049222a15med.jpg[img]
Image
Image
Image
Image


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2005 22:47
Posty: 1028
Miejscowość: Wybrzeże zachodniopomorskie
Imię: Grzegorz
Quad: G7 + Husqvarna FE 350
Poprzednie quady: Kawasaki
PostWysłany: 16.04.2012 22:32 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
BUłA napisał(a):
Po drodze ROCKY mówi że quad się gotuje i mamy jechać dalej bez niego. Na pewno nie chciał odpuścić taj jak my.

W drodze ścisłości to ja byłem hehe :)

http://www.youtube.com/watch?v=icgJiaBW ... e=youtu.be
Tutaj filmik i górka z której Buła pokazywał swoje kaskaderskie podejście do życia. Przy końcu widać skarpę 2,5 metra. Jak stałem na dole i wyciągnąłem linę by podczepić ją za drzewo to na bębnie zostały mi cztery sploty.

Mój czas od wpisu w kartę do zdania karty to 19 godzin. Kto jeździł najdłużej? :)

_________________
Gdy Bóg tworzył świat, nie dysponował taką mocą jak moja Yamaha.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.04.2012 22:09
Posty: 1
Quad: Kingquad 750
PostWysłany: 16.04.2012 22:33 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Witam wszystkich Forumowiczów. :-D jako, ze właśnie się tu "stworzyłem"
Mówią na mnie "Cichy" i jeżdzę najczęściej z Frog-ami w okolicach Trójmiasta albo sam czasami jak mi brakuje przygód :lol:

Rocky: cieszę się, że się odnalazłeś w znanej amerykańskiej restauracji z tradycjami, bo trochę się martwiłem jak się nam odłączyłeś. Masz potencjał, a w okolicach Trójmiasta naprawdę fajni goście jeżdżą!!! :metal: :kier: :pijoki:
Jak chocby wspomniany frogatvteam czy też ekipa z Gdyni ; tereny też mamy zajefajne tylko Kolbud należy unikac :kln:
Salvador - bardzo mi przykro z powodu bezpowrotnej straty części ciała, ale szczerze Cię podziwiam za męstwo, zaparcie, opanowanie i odwagę w szpitalu i na trasie. Mam nadzieję, że sprawnośc ręki szybko wróci.

Szkoda, ze mgła tak szybko przyszła i nie było widac pieczątek w nocy, no i że tak zimno się zrobiło, bo można było jeszcze chwilę pojeździć.

na przyszłośc jednak sugerowałbym może podzieleni ekip na rózne kolejności OEsów , zeby uniknąć korków i stworzyć równe szanse.

Organizacja trasy i GPS tracku - godna podziwu; zabrakło moich umiejetności obsługi GPS :(

Pozdrawiam uczestników i Organizatorów!!! :brawo1: :brawo1: :brawo1: :brawo1: :brawo1:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.11.2005 18:45
Posty: 845
Miejscowość: legionowo
Quad: Suzuki Vinson 500, Honda Rincon 680
PostWysłany: 17.04.2012 09:30 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Buła - jak miło wiedzieć i czytać że jeszcze całkiem nie skapcaniałeś w przeicwieństwie do mnie :uśmiech:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 17.04.2012 10:44 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Rocky napisał(a):
Skąd BUłA wiesz, że o mnie mówisz ?



szymano napisał(a):
W drodze ścisłości to ja byłem hehe :)


Zainteresowanych przepraszam za pomyłkę. Coś w starym łbie po akcji kaskaderskiej się przestawiło.

denis napisał(a):
Buła - jak miło wiedzieć i czytać że jeszcze całkiem nie skapcaniałeś w przeicwieństwie do mnie :uśmiech:


Jeszcze walczę, ale 2 dni po rajdzie czuję się jak by przejechała mnie ciężarówka.
Chyba za stary jestem na "extremalne" jeżdżenie :mysli:


 
Profil

Rejestracja: 12.01.2009 17:45
Posty: 108
Quad: Suzuki kq 750
Poprzednie quady: 9 chincoli i Grizzly 350 :)
PostWysłany: 17.04.2012 16:16 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Tak mi się właśnie wydawało Buła, że tu nie o mnie mowa :D Jeden z kolegów z Gdyni mi mówił, że w moim kq prawdopodobnie jest coś z zaworami, rzeczywiście, dzisiaj sprawdziłem tryb serwisowy i mam błąd c40 :( Regulacja załatwi sprawę czy tu trzeba na coś grubszego się szykować ?

_________________
Ja trzymam quada przy życiu , a on trzyma mnie :D


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 22.08.2010 19:39
Posty: 22
Miejscowość: Rumia
Quad: 800 XT MAX
PostWysłany: 17.04.2012 16:47 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
Cichy

naprawdę nie ma co tu podziwiać, spokój mogłem zachować tylko dlatego że nie wiedzieć czemu (na szczęście) nic mnie nie bolało - dzięki temu mogłem wrócić na odcinek z Radkiem i podziwiać jako kibic Wasze zmagania :D

ostatecznie wkładanie łap nie tam gdzie trzeba i do tego bezmyślne skończyło się utratą 1,5 cm jednego palca i złamaniem drugiego :płacz:

jeszcze raz dzięki Cichy za hektolitry wody :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2005 22:47
Posty: 1028
Miejscowość: Wybrzeże zachodniopomorskie
Imię: Grzegorz
Quad: G7 + Husqvarna FE 350
Poprzednie quady: Kawasaki
PostWysłany: 17.04.2012 17:36 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
To gdzie go wsadziłeś? Powiedz dla przestrogi.

_________________
Gdy Bóg tworzył świat, nie dysponował taką mocą jak moja Yamaha.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.10.2008 08:20
Posty: 206
Miejscowość: ELBLĄG
PostWysłany: 17.04.2012 17:53 
Re: Warmińska Przeprawa z Dragon-Winch 13-15.04.2012
kilka fotek od kolegów z klasy turystycznej
https://picasaweb.google.com/Walik4x4/W ... 1315042012


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 435 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.