Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012 r.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 00:25

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012 r. 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team

Rejestracja: 27.12.2007 22:01
Posty: 722
Miejscowość: A.P.T. - ATV Poznań Team
Quad: sprawny
PostWysłany: 02.10.2012 20:43 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Zwiastun filmu montowanego przez Terenwizję po II Rundzie Przeprawowego Pucharu ATV Polska w Lubiechowej.



Ostatnio zmieniony przez D.L-G 03.10.2012 14:21, edytowano w sumie 3 razy

Poprawiłam znaczniki YT



 
Profil Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 03.10.2012 14:25 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Ależ mocno tendencyjny montaż :P. Moje rajdy są tak przerażające, że chyba przestanę ze strachu na nie jeździć ;) .
Zamieściłam ten zwiastun na stronie Głównej ATV Polska z komentarzem : "FILM TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH! " :uśmiech:

Dostrzegliście w filmie gwiazdę polskiego off-roadu quadowego, Mariusza Kulaka? :D Miło było się znów spotkać :D .

PS. Prośba od Terenwizji:
Cytuj:
Na razie zwiastun a relacja już za tydzień...
Jeśli ktoś z uczestników ma materiały video z tego rajdu to proszę o kontakt na [email protected]
Obiecujemy nagrody.


Przypuszczam, że nagrodą będzie wspólna rolka z operatorem filmowym na przyszłorocznej edycji Pucharu :^^D: ;)

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 03.10.2012 14:25, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil Facebook WWW
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 12.10.2012 21:08 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Ale że Kulak Polska się tam pokazał to jestem w szoku ;).


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 22.10.2012 10:42 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Pełna relacja Terenwizji z II Rundy.
Uwaga! Pojawiają się "wątki przestraszające" ;) .

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 22.10.2012 12:00 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
D.L-G napisał(a):
Pełna relacja

Parę drobnych przekłamań 8) nie zmienia faktu, że przyjemnie się ogląda.
Nie nadążam za pracą i rodziną, ale w końcu coś na podsumowanie napiszę. :D

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.10.2010 21:50
Posty: 346
Miejscowość: RUDA ZE ŚLĄSKA
Quad: Czerwone - najszybsze.....
PostWysłany: 22.10.2012 18:53 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Po oglądnięciu filmu mam zakaz wyjazdu na quadzie w góry. Żona z rodziną!

_________________
#500 Arkadiusz Hanys Boronowski
CKM CIESZYN
PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI.... między taśmami panowie...między taśmami!


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 23.10.2012 12:14 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Waldo napisał(a):
Parę drobnych przekłamań

Dostałem małą 'reprymendę' :) więc tłumaczę: relacja jest pełna, oddaje nastroje i atmosferę rajdu.
Moje zdanie miało być humorystyczno-zaczepne, bo:
- ja nie turlikałem się,
- również wnikliwie zbadałem trasę trialową,
- za mało mnie na filmie (a lubię być widziany <- taka narcystyczna przywara :oczy: )

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil

Rejestracja: 28.01.2010 14:33
Posty: 53
Quad: KQ750
PostWysłany: 24.10.2012 15:13 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Waldo napisał(a):
D.L-G napisał(a):
Pełna relacja


Nie nadążam za pracą i rodziną, ale w końcu coś na podsumowanie napiszę. :D


Napisz Waldo, napisz. Masz lekkie pióro, miło się czyta. Nie pomiń tylko żadnych istotonych faktów ;))


 
Profil

Rejestracja: 13.08.2005 18:16
Posty: 737
Quad: Suzuki Vinson Renegade X Kawasaki TERYX 750 - RUW
PostWysłany: 06.11.2012 08:57 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Parę fotek dla odświeżenia wspomnień.

Ilość wożonych quadów na lawetach z rajdu na rajd rośnie.

Image



Zbieranie sił przed rajdem przez Team Nysa

Image


Odprawa zawodników przy niezbędnym udziale pani prezes ATV POLSKA

Image


Park maszyn

Image
Image
Image
Image

Ten wygląda groźnie

Image


Start nocny
Image


Waldo na trawersie

Image

Team partner Walda

Image
Image


"Zdeżak" i jego lekko pogięta Honda

Image



Zmota Hanysa po rajdzie

Image


I nasz wierny fan na swoim rumaku :)

Image


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 06.11.2012 08:57, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 06.11.2012 17:37 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Teraz już wiemy, dlaczego obie relacje Terenwizji z Przeprawowego Pucharu ATV Polska 2012 są takie dobre. Są dziełem Adama Kwiatka, nagrodzonego na Festiwalu Filmowym w Gdyni za montaż filmu "Obława".


Image

Cytuj:
Od lat nie było w polskim kinie filmu równie śmiałego w operowaniu nowoczesnym filmowym językiem. Wojciech Mrówczyński i Adam Kwiatek, którzy za "Obławę" otrzymali w Gdyni nagrody indywidualne, pokazują jak potężnym środkiem filmowej ekspresji jest montaż. Z niespotykaną w rodzimym kinie śmiałością tkają mozaikową opowieść, w której przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a kolejne retrospekcje wydobywają na światło dzienne skrywane tajemnice i motywacje bohaterów.

Źródło: http://www.culture.pl/kalendarz-pelna-t ... Q.facebook

Adam, gratulujemy! I dziękujemy Tobie i Twojej ekipie za świetne relacje.

A tu Adam w pracy. Widać, że się nie oszczędza :D . Podobnie zresztą, jak cała ekipa Terenwizji.
Image

Image



Foto: D.L-G

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 06.11.2012 17:58 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
D.L-G napisał(a):
są takie dobre. Są dziełem Adama Kwiatka, nagrodzonego na Festiwalu Filmowym w Gdyni

..fiu, fiu...poważna sprawa... :!: :^^D:

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2005 22:47
Posty: 1028
Miejscowość: Wybrzeże zachodniopomorskie
Imię: Grzegorz
Quad: G7 + Husqvarna FE 350
Poprzednie quady: Kawasaki
PostWysłany: 23.01.2013 06:24 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
Film z trialu i czasówki. Z pokładu mojego quada z zepsutym przednim napędem:



Pozdrawiam

Używamy znaczników YT. //Nazir

_________________
Gdy Bóg tworzył świat, nie dysponował taką mocą jak moja Yamaha.


Ostatnio zmieniony przez Nazir, 23.01.2013 06:24, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 10.06.2014 12:24 
Re: II Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. 14-16.09.2012
DOCTOR napisał(a):
Napisz Waldo, napisz

Normalnie nikt nie uwierzy. Napisałem a zapomniałem zamieścić na forum.
Z racji, że robię porządki na dysku a szkoda wyrzucić to wysyłam.
Może akurat komuś się chce wrócić do przeszłości ? :)

OGÓLNIE
Po bardzo udanej przygodzie z cyklem pucharowym roku 2010 i przerwie w 2011 z radością przyjęliśmy wiadomość o wznowieniu tematu. Nie udało się zmobilizować całego PAZUR Teamu, ale złożyliśmy jedną załogę: Waldo i Romulus. W takim zestawie braliśmy udział w kilku imprezach sezonu 2011. Z większymi i mniejszymi sukcesami, ale zawsze z satysfakcją i poczuciem, że z każdym treningiem i imprezą jesteśmy coraz bardziej zgrani i skuteczni.
Minęło już trochę czasu od naszych zmagań, ale skoro obiecałem to parę słów na podsumowanie zbiorę w całość. Bardzo minimalistycznie, ale postaram się aby było konkretnie

I RUNDA - Biedrusko
Impreza pod samym nosem nie mogła się odbyć bez nas. Po prawdzie quadowanie w naszym rejonie jest skazane w większości na jeżdżenie po błocie. Jakoś na przekór tego nie lubimy. Wiedzieliśmy, że czekają nas trudne wymagania takiego terenu.
Pominę tę oczywistą część o spotkaniu mnóstwa znajomych, przyjaciół i nowych twarzy na odprawie oraz podczas oczekiwania na start. To ta najmilsza część, ale nie da się jej opisać słowami. To trzeba zobaczyć i przeżyć osobiście.
Same zawody jak to zawody. Trzeba wystartować i jechać najlepiej jak się umie, liczyć na szczęście, czerpać radość z jazdy i pokonywania siebie. Reszta to szczegóły. Wprawdzie to wszystko składa się ze szczegółów ale incydentalne momenty potrafią chwilami irytować. Niestety muszę tu wspomnieć o ludzkich zachowaniach. Ja rozumiem ciśnienie, chęć zdobywania trofeów i pucharów, ale na niektóre zachowania mnie trafia…… No bo jak patrzeć spokojnie na sytuację, gdy w trudnym, wąskim, błotnistym odcinku pośrodku nocy przy pieczątce utknęło dwóch zawodników blokując przejazd, gdy kolejni spokojnie czekają na swoją kolejkę, gdy nadjeżdża furiat i koniecznie chce udowodnić, że jest mistrzem powiatu. Gdyby nim był i dał radę to padłbym na kolana w to błoto oddać cześć. Niestety tam nawet Mistrz Świata nie dałby rady. I tak powstał korek z trzech quadów. Można by tam trochę pokrzyczeć, narobić groźnych min, ale z racji wieku i doświadczenia spokojnie ominęliśmy ten fragment poza taśmami rezygnując z walki o tę pieczątkę. Nawet nie wiem czy zgodne z regulaminem, ale własny spokój i radość jazdy jest ważniejsza. Widziałem później po śladach na dalszych odcinkach, że niektórzy też jechali poza taśmami. Nie mnie oceniać, ale momentami wskazywało, że tylko po to, aby łatwiej zdobyć pieczątki. Tutaj drobna uwaga do Organizatora: przy układaniu trasy, która daje potencjalne możliwości nadużyć (bo inaczej się nie da jej ułożyć) należy koniecznie ustawić sędziego w takich miejscach. Może on odnotować zawodnika, który omija fragment z powodu awarii (swojej lub innego zawodnika) lub rezygnuje z rywalizacji. Może też spisać zawodnika, który kombinuje. Zdaję sobie sprawę, że to poważne utrudnienie, ale poza rezygnacją z takich odcinków nie widzę innego rozwiązania.
Miejscem, o którym dyskutowali zawodnicy w kuluarach był też trawers. Ciekawy, trudny, ale bardzo źle punktowany. Mamy tutaj bardzo dobre porównanie, bo my zrezygnowaliśmy z niego w połowie (awaria maszyny) a Oscar z Piotrem zrobili w całości. Okazało się, że w tym czasie my zrobiliśmy resztę trasy i zebraliśmy sporo więcej punktów. Dodać należy, że jechaliśmy z jednym uszkodzonym quadem a Oscar bywa z reguły wyżej notowanym zawodnikiem.
Więcej słabości nie zauważyłem, a o plusach nie będę pisał, bo mógłbym wyjść na lizusa (większego niż jestem w rzeczywistości). Pomimo terenu, za którym nie przepadamy, pomimo awarii, pomimo powyższych słów krytyki wyjechaliśmy zadowoleni, bo każde doświadczenie jest ważne i teraz już wiemy jak przygotować się na błotną edycję 2013 

II RUNDA - Lubiechowa
To miejsce jest dla mnie magiczne. Ci, którzy mnie znają wiedzą dlaczego, a Tych którzy nie wiedzą zapraszam do rozmowy przy najbliższej okazji. Cieszyliśmy się na ten wyjazd, bo Romulusa też już zdążyłem zapoznać i oczarować miejscem. Lubimy po prostu jeździć po krzywym. W górę, w dół, w poprzek i w każdy inny możliwy sposób, będący kombinacją tych trzech podstawowych kierunków . Taka nasza natura. Z reguły lubimy to, czego nie mamy pod ręką.
Moglibyśmy wspominać ten wyjazd źle, bo: pomyliliśmy drogę (pomimo tego, że pokonujemy ją kilkukrotnie w roku), zgubiliśmy kanapę od G7, po nową jechaliśmy dodatkowe 160 km, nie zdążyliśmy na odprawę, wyjechaliśmy na trasę jako ostatni, na bankiecie zgubiłem telefon, Romulusowi nie uznano jednej pieczątki (raczej zgodnie z regulaminem). Dołożyłbym jeszcze upór Organizatora (raczej Markusa) i wciśnięcie tych dwóch bagiennych pieczątek, ale to pominę .
Trasa w Lubiechowej jest idealna. Trudna, malownicza, budząca strach, kojąca duszę – jak z marzeń sennych. Sama jazda na kołach, bez wyciągarki (lub z minimalnym użyciem). Minimum 10 godzin czystej rozkoszy quadowej. Mojego nastroju nie zburzył nawet wariat na Can-am, również pretendujący do miana mistrza powiatu. Średnio stromy (ale stromy) podjazd pod pieczątkę. Dwoje (bo jest tam dziewczyna) zawodników Adventure odbija, my grzecznie czekamy na swoją kolej. I oto nadjeżdża On. Pełna moc V-ki daje radę pod górę, ale tam już operowanie tylko gazem nie wystarczy. Zanim nastąpił finał zdążyłem powiedzieć do Romulusa przez interkom, że jak się pokula to nawet nie zsiądę z quada aby pomóc. Oczywiście się pokulał. I to tak, że kierownik znalazł się między drzewem a całą masą Outlandera Max. Oczywiście zerwałem się z siodełka i pomogłem wraz z całą resztą (a szarpaliśmy tę bestię chyba w osiem osób). Kierownik cały, ale w szoku bo nawet podziękowania nie słyszałem. Może po prostu nie słyszałem. Oby wyciągnął wnioski na przyszłość. Może jestem przewrażliwiony, ale dlaczego oni nie uczą się jeździć przed zawodami tylko wystawiają mnie na próbę (a jestem wytresowanym cholerykiem  ).
Teraz wyobraźcie sobie ocean miodu i mleka. Bezkresny. Spokój nie do zmącenia. Tak uwielbiam Lubiechową, jej trasy i imprezy. Nic nie wskazuje aby mi to kiedyś miało minąć.

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.