Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - I Ogólnopolski Rodzinny Rajd Quadowy 25.08.12
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 02:40

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
I Ogólnopolski Rodzinny Rajd Quadowy 25.08.12 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.03.2010 10:30
Posty: 266
Miejscowość: Kamienna Góra
Quad: niekończąca się opowieść :)
PostWysłany: 06.09.2012 08:31 
Re: I Ogólnopolski Rodzinny Rajd Quadowy 25.08.12
Kaszubas
dzwoniłem do Ciebie właśnie dowiedzieć się co i jak z ręką ale nie odbierałeś telefonu.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
a na przyszłość pamiętaj że tracka się nie skraca ;)
Pozdrawiam

_________________
Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!


 
Profil
A.P.T. Poznań Team - Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.06.2008 21:40
Posty: 1046
Miejscowość: Puszczykowo/Mosina/Poznań
Quad: czarna pralka
Poprzednie quady: KQ700, YFM660R, KXR250
PostWysłany: 06.09.2012 10:14 
Re: I Ogólnopolski Rodzinny Rajd Quadowy 25.08.12
Ja również życzę szybkiego powrotu na quada. Widziałem kogoś w gipsie na imprezie, ale dopiero Mayer mnie uświadomił, że to byłeś Ty :zalamka:
Sam w tym pechowym miejscu przeskakiwałem rowek, bo na wprost widać było dalej dróżkę. Pozostałym za mną kazałem objeżdżać jak track przykazał.

_________________
Polaris 850 XP EPS Stealth Black
Mój kanał YT
"Bo trzeba zapier......., to jest OFF-ROAD CHŁOPIE." by kriss_pp


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2009 17:55
Posty: 1225
Miejscowość: Żagań
Quad: KING QUAD
PostWysłany: 07.09.2012 19:17 
Re: I Ogólnopolski Rodzinny Rajd Quadowy 25.08.12
No tak, ale Ty masz latającą pralkę :^^D:
Dużo zdrowia kaszubas.

_________________
Quad drivers of the world UNIT!


 
Profil Gadu-Gadu
Squad 3miasto
Squad 3miasto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.03.2009 13:37
Posty: 412
Miejscowość: trójmiasto
Quad: renia - ale odeszła :(
PostWysłany: 09.09.2012 15:06 
Re: I Ogólnopolski Rodzinny Rajd Quadowy 25.08.12
Walciu napisał(a):
Ja również życzę szybkiego powrotu na quada. Widziałem kogoś w gipsie na imprezie, ale dopiero Mayer mnie uświadomił, że to byłeś Ty :zalamka:
Sam w tym pechowym miejscu przeskakiwałem rowek, bo na wprost widać było dalej dróżkę. Pozostałym za mną kazałem objeżdżać jak track przykazał.


To już wiem po czyich śladach poszedłem na pewniaka, a że organizator kazał na luzie, to tak się wyluzowalem że wystarczył rowek i ....dupa . Optymistycznie quad na wiosnę :(

-- dodano 09.09.2012 16:06 --

Ale nie ma tego złego ..... Zainwestowalem w siebie.....podobno taka blachę tytanowa nie jest tania

_________________
---------------------------------------
Kaszubas


Ostatnio zmieniony przez Kaszubas, 09.09.2012 15:06, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 17.05.2012 16:06
Posty: 7
Miejscowość: Warszawa / Płock
Quad: G700
PostWysłany: 09.09.2012 16:04 
Re: I Ogólnopolski Rodzinny Rajd Quadowy 25.08.12
Tym razem to się nie najezdziles, ale na kolejnej imprezie staniesz na pudle. Zdrowia życzę.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.