Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - II Kociewski Rajd Enduro
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:41

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
II Kociewski Rajd Enduro 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 03.09.2012 20:37 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
No to startujący na końcu , bedą się windować od samego początku , a pierwsi polecą na kołąch :oczy:

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 03.09.2012 20:56 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Jak wszędzie.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 07.09.2012 07:37 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Jakieś newsy z układania trasy , może jakiś przeciek , co tam się dzieje ????

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 07.09.2012 08:53 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Jeśli rolnik (dawca pola) zdąży sprzątnąć to co tam rosło, to będzie jeszcze jedna widowiskowa próba. Mokra.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2007 13:04
Posty: 437
Miejscowość: Swarzedz
Quad: Już nie mam, teraz hoduję jedwabniki
PostWysłany: 07.09.2012 09:48 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Ja coś przewiduje ze na standardowych w Renegade, ITP Holeshot-ach bedę miał wesoło... :uśmiech:


 
Profil Gadu-Gadu
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 07.09.2012 09:57 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Renaty pokażą na co stać na Skoblu


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 07.09.2012 12:43 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Renaty , zwłaszcza te z dłubniętymi wydechami , zawsze robią furore .

A jak dawca pola , ogarnie temat to , XMRy pokażą widowiskową próbe błotną .. taka jest moja nadzieja

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 08.09.2012 20:31 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Tak na szybko kilka słów po powrocie - bardzo, bardzo fajna impreza. I quadowcy i crossowcy mieli coś dla siebie. Był tor crossowy, był mniejszy wąwóz z głazami i zwalonymi drzewami oraz mega kiślem, był Skobel z niezliczoną liczbą podjazdów i zjazdów i mokrą końcówką. Na koniec 2 błotne kałuże. Wystartowało 240 zawodników, na trasie odpadła setka. Więcej jak odeśpię.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.12.2011 18:57
Posty: 16
Miejscowość: Gdańsk
Quad: całe 800 xt
PostWysłany: 08.09.2012 21:55 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Rajd rewelacja już dawno się tak nie upodliłem w błocie potwierdzam było mega sympatycznie :lol:

_________________
QUADOHOLIK team


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.12.2009 21:54
Posty: 243
Quad: wolverine 450 king 750 Renia 1000
Poprzednie quady: ltr 450
PostWysłany: 09.09.2012 07:58 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Pierwszy rajd przeżycia super, nie myślałem że tak można się zmęczyć i mieć gębe uśmiechniętą od ucha do ucha. Szacun dla obsługi wszędzie byli i nawet ratowali fantą wodą oshee jak już się miało dosyć. Trasa jak dla mnie mega, a najbardziej podobało mi się podejście miejscowych, totalna akceptacja i radość z tego że mają taką super impre na swoim terenie.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.07.2011 18:19
Posty: 395
Miejscowość: pomorskie
Quad: Outlander'09 szamocony komatant
PostWysłany: 09.09.2012 09:35 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Wielki szacunek dla organizatorów! odstawienie trasy przez straż i policję przy przejazdu przez drogi asfaltowe, gdzie zatrzymywali ruch, pomocni organizatorzy. Panowie oby tak dalej!! szkoda że tylko raz do roku :(

Panowie jedna moja uwaga, ośki... na tą trasę to jest makabra, jak koniecznie chcą wjeżdżać w tą trasę to może puszczać ich później?

Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję, foty i filmiki z imprezy :D

Pozdrawiam ekipę z Torunia z pod naszego "domku"- wariaci z trasy :D


 
Profil Gadu-Gadu
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 09.09.2012 10:12 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Słów kilka.
W bazie rajdu położonej nad jeziorem Deczno logujemy się koło godziny 8,30. Planowany start na 9.00. Widzimy jednak już quady startujące i walczące na pierwszym OSie tuż za bazą rajdu. ORG zmienił godzinę startu widząc ogrom uczestników i przewidując możliwe korki na trasie. W bazie kilku wystawców, ciężarówka z pakietami startowymi dla zawodników i DJ z nagłośnieniem. Wykupuję pakiet VIP - droższy ale z przywilejami. Dostaję przewodnika na trasę, masażystę i dwóch mechaników. Wszyscy na quadach. Oglądamy pierwszy OS. Najgorszą przeszkodą okazują się sterty opon. Ma miejsce kilka rolek i dachów. Na szczęście bez konsekwencji. Poziom umiejętności niektórych quadowców zatrważa. Obsługa techniczna - a było ich w sumie koło 70 chłopaków - szybko i sprawnie stawia quady, poprawia opony. Inne fajne przeszkody to kawałki brzóz ułożone w piramidę i związane pasami, błotne rynny. Następnie udajemy się na tor crossowy. Tutaj można fajnie poskakać quadem, crossem (jak ktoś miał odwagę) Robimy pętelkę i jedziemy do pierwszego wąwozu. Na powitanie do pokonania kilkanacie metrów po kamieniach różnej wielkości i wjazd w przepust pod wiaduktem kolejowym. Z drugiej strony zaczyna się wąwóz przeznaczony do jazdy. Zwalone pnie, kamienie i głazy, strumyk płynący jeszcze rano przypomina już brudny ściek. Jako że jeden z nas jedzie ośką decydujemy się na opuszczenie taśm i wyjazd z OSu. Masażysta i mechanik zostają jednak w wąwozie i jadą dalej. My objeżdżamy LEGALNYM objazdem i czekamy na chłopaków na mecie. Idziemy popatrzeć na zmagania a tam armagedon. Kolejka quadów, strumyka już nie ma, jest kisiel. Każdy quad go powiększa. Pomagamy wyciągnąć jedą Bombe ze skrzywionym drążkiem. 8 chłopa i wyszedł w górę jak piłka. Pierwszy raz widzę naprawę drążka w quadzie drugim quadem. W końcu są nasze chłopaki na mecie, odpoczywają i możemy jechać dalej. Kolejny etap to Skobel. Etap składa się z niezliczonej ilości zjazdów i podjazdów po wysokich stromych ścianach, trochę wody z twardym dnem. Crossy miały tu raj. W dół, na górę, winkiel za drzewem i znowu w dół. Było kilka upadków, jedno uszkodzone kolano, jedna stopa która patrzyła w drugą stronę. Tu też dużo obsługi. Pomagają podnieść crossy, łatają taśmy. Na tym etapie swoją głupotą powaliła mnie pewna mama siedząca z małym, na oko rocznym, dzieckiem na samym dole parowu. Siedziała w miejscu obok którego schodziło się kilka dolnych winkli trasy. Gdyby komuś cross czy quad wyleciał z rął poleciałby prosto na nią. Po zrobieniu trasy jedziemy na ostatnią przeszkodę - Bagno. Na pierwszy ogień może 4, 5 metrów błota. Wklejało mocno. Były dwa rozwiązania - na maksa i może przejdzie albo delikatnie a na końcu winda. Czy tak, czy tak najczęściej kończyło się i tak windą. Pas do drzewa był już przygotowany i założony na drzewie, dla każdego. Potem kawałek lasem, wjazd w taśmy i znowu błotno-bagiennie. Potem znowu do bazy. Tutaj DJ prowadzący imprezę na scenie, grochówka, smalec, ogóreczki, wystawcy sprzętu, ciuchów, akcesorii. Dużo bannerów różnych firm, sporo ludzi.
Trasa bardzo fajna, dawała dużo różnych wrażeń. Było szybko i technicznie, oraz wolno i mokro. Każdy znalazł coś dla siebie. Był jeden mały zgrzyt z quadowcem który przeleciał po rzepaku. I było coś czego na rajdach dawno nie widziałem - wzajemna pomoc zawodników.
Na każdym wjeździe w szutry lub las z asfalu, stali strażacy i pokazywali gdzie. Na skrzyżowaniu z drogą krajową stał Policjant i zatrzymywał ruch aut dając nam pierwszeństwo.
Plusy:
Trasa
Organizacja
OSy
Obsługa rajdu
Obsługa Strazy Pożarnej i Policji
Pakiet startowy

Minusy:
W wąwozie brak wytaśmowanych co kilka metrów zatok aby bezpiecznie ominąć wklejonych
Mała porcja grochówki - bo dobra była
Słabo rozrysowany roadbook


Ogólnie to był bardzo miło i sympatycznie spędzony dzień
I jeszcze jedno - wykupienie pakietu VIP eliminowało z walki o puchary pozwalając na turystyczny przejazd trasy.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.03.2012 18:47
Posty: 367
Miejscowość: polska
Imię: Marcin
Quad: brak
PostWysłany: 09.09.2012 18:41 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Seba78 napisał(a):
Pomagamy wyciągnąć jedną Bombe ze skrzywionym drążkiem. 8 chłopa i wyszedł w górę jak piłka. Pierwszy raz widzę naprawę drążka w quadzie drugim quadem


o ! w takim razie mogę podziękować za pomoc. jak już zrobiliśmy drążek , mogłem wrócić na traskę i odjechać cały rajd do końca :) . co ciekawe Kosa który z nami jechał w ekipie zanotował 1 na pudle . było zacnie. trasa elegancko przygotowana:) i sporo fajnych miejsc.

pzdr dla tych co byli

AdarG napisał(a):

Pozdrawiam ekipę z Torunia z pod naszego "domku"- wariaci z trasy :D


również pozdrawiamy ;)


Ostatnio zmieniony przez martin_CT, 09.09.2012 18:41, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 10.09.2012 08:32 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
Jako że rajd się mi podobał i zaliczam go do udanych rajdów , coś skrobne ...

Po pierwsze powaliło mnie organizacja rajdów , tylu sędziów , obsługi , ja nie widziałem na żadnym innym rajdzie , i tu wielkie słowa podziekowania dla ORGANIZATORÓW :blagam: :blagam: :blagam: , włozyli dużo swojego czasu aby tak to spiąć , straż miejska , straż pożarna ,no policja która zatrzymuje ruch na asfalcie , bądz kierująca ruchem , szacunek dla takiej organizacji i zangażowania , trzeba wrócic za rok . Jak dla mnie najmilszym acentem tego rajdu był ludność lokalna która bardzo pozytywnie jest nastawiona do tego typu imprerz , na każdym kroku czułem ich fascynacje i zadowolenie z takich ,,waryjatów,, jak MY , czego dowodem były bardzo liczne i entuzjazdyczne wzajemne pozdrowienia machanie i uśmiechy :>

Na koniec rajdu kolejna miła niespodzianka , jedzonko profesjonale zakończenie ogłoszenie wyników , no zabawa :hura: :hura: :hura: :hura: . , a jeszcz słówko podziekowań za gadżety koszulka kubek , smycz no i woda za fri ..

Co do trasy to : fajna malownicza ,czytelna , o łatwym stopniu trudności , jak dla mnie mało hardkorowa , ale całokształd rajdu ,atmosfera na górnopukowym poziomie , tytaj chciałbym podziekować team partnerom ,,Marcinom,, chłopakom z Starogardu Gd. , sąsiadom z Torunia za czajnik i mentalne wspieranie na ,,salonach,, , no i ,,kajakorkom,, za towarzystwo :> .

Jak to rajdach bywa ...... niedociągnięcia :zalamka:
- brak stopera i rzetelnego startu na pierwszym oesie , tu duży minus bo jak się okazało to ten oes decydował o pudle , sędzia patrzał na zegarek wpisywał na karte i dopiero puszczał na oes , to trzeba zmienić
- ośki , zdecydowanie osobna klasyfikacja , według mnie to chłopaki zostali pokrzywdzenie przez ,,teren,, zdecydowanie nie dla nich
- ostatni oes , rozczarownie na rodbooku który był za mały , okazuje się że BAGNO to jakś popierdółka do przejechania na kołach ... :zalamka: :zalamka:


Za rok wracam do Świecia powalczyć jeszcze raz .... :uśmiech:

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.07.2011 18:19
Posty: 395
Miejscowość: pomorskie
Quad: Outlander'09 szamocony komatant
PostWysłany: 10.09.2012 09:22 
Re: II Kociewski Rajd Enduro
martin_CT i inni podzielcie się fotami i filmami, cholera na os'ach jak gwiazda we fleszach a tu cicho. Na stronie organizatorów są, ale się dobrze im ukrywałem chyba :D


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.