Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 04:06

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 288 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna
IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.10.2009 17:42
Posty: 324
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G7, TRX700XXr
Poprzednie quady: G660
PostWysłany: 17.10.2012 15:06 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
Kurde, ja się pytam dla czego tak długo do kolejnej edycji!? :D Świetna relacja Mayer, miło było gościć cię pod namiotem :) Na wiosnę również służę miejscem. No i to co napisałeś w podsumowaniu jest bardzo, bardzo ważne, pamiętajmy o tym wszyscy! Pozdro!

_________________
Pozdrawiam,
Rozwad - sQuad Olsztyn Rally Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 15.03.2010 10:30
Posty: 266
Miejscowość: Kamienna Góra
Quad: niekończąca się opowieść :)
PostWysłany: 17.10.2012 16:17 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
zuber napisał(a):
Co za ...piii...piii... szkoda słów :zalamka:
Oby jak najmniej takich "życzliwych" ! :kln:
Gość pewnie liczył na pudło, a wylądował w kartonach :wizi:


Właśnie wszystko zostało wyjaśnione. Ciesze się że nie jest tak jak myślałem wiec ten kawałek można pominąć przy czytaniu :)

M-R napisał(a):
Świetna relacja Mayer, miło było gościć cię pod namiotem :) Na wiosnę również służę miejscem.


Trzymam za słowo ale tym razem nic nie obiecuję :wizi: :wizi: :^^D: :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech:

Pozdrawiam

_________________
Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!


 
Profil
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2009 19:44
Posty: 1175
Miejscowość: Bydgoszcz
Quad: Bombardier 800Rxtp
PostWysłany: 17.10.2012 16:34 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
mayerx napisał(a):
Właśnie wszystko zostało wyjaśnione. Ciesze się że nie jest tak jak myślałem wiec ten kawałek można pominąć przy czytaniu

też się mi wierzyć nie chciało :^^D: musieliście być obaj mocno zaspani i zmęczeni bo chyba ta sytuacja tylko z obopólnego niezrozumienia musiała wyniknąć :^^D: fajnie że się wyjaśniło :uśmiech:

-- dodano 17.10.2012 17:34 --

mayerx
a relacja fajna :okok:

_________________
:strzałka: Filmiki marten707


Ostatnio zmieniony przez marten, 17.10.2012 16:34, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2009 17:55
Posty: 1225
Miejscowość: Żagań
Quad: KING QUAD
PostWysłany: 17.10.2012 19:53 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
mayerx napisał(a):
Właśnie wszystko zostało wyjaśnione. Ciesze się że nie jest tak jak myślałem wiec ten kawałek można pominąć przy czytaniu

No to super, bo już myślałem, że komuś się lekko pomieszały priorytety :^^D:
Za :kln: w takim razie przepraszam ;)

_________________
Quad drivers of the world UNIT!


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 17.10.2012 20:19 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
PRZEMKU Ty się z powołaniem chyba pomyliłeś , z Ciebie urodzony reporter i komentator :^^D: Rewelacyjnie to wszystko ująłeś, lepiej już się nie da :uśmiech: Polecę Cię Grzesiowi Głowience z Quadzika , bo aż się prosisz , aby Cię na etat przyjął :uśmiech: :wizi: :^^D: Super :okok: :okok: :okok:

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2009 17:55
Posty: 1225
Miejscowość: Żagań
Quad: KING QUAD
PostWysłany: 17.10.2012 21:35 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
ALINA napisał(a):
Polecę Cię Grzesiowi Głowience z Quadzika

Lepiej nie, bo Cię Pingwin wyklnie ;) :^^D:
On piastuje stanowisko reportera terenowego :^^D:

_________________
Quad drivers of the world UNIT!


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 17.10.2012 22:56 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
zuber napisał(a):
epiej nie, bo Cię Pingwin wyklnie


Zuber
Daniel to równy gość , na pewno nie będzie miał nic przeciwko , gdy Majer za niego robotę zrobi..... :uśmiech: :uśmiech: :uśmiech:

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


 
Profil

Rejestracja: 15.03.2010 10:30
Posty: 266
Miejscowość: Kamienna Góra
Quad: niekończąca się opowieść :)
PostWysłany: 18.10.2012 07:34 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
ALINA

:uśmiech: cieszę się że się podobało :uśmiech:

zuber napisał(a):
Lepiej nie, bo Cię Pingwin wyklnie ;) :^^D:
On piastuje stanowisko reportera terenowego :^^D:

I niech tak zostanie bez zmian ;)

_________________
Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 24.09.2008 06:31
Posty: 2921
PostWysłany: 18.10.2012 08:03 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
Już Przemkowi proponowałem w Bolkowie. Powiedział, że nie ma weny twórczej :( że to nie jego klimat...

A teraz czytam i czytam i szok ! Taki znakomity reporter nam się objawił :)


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 18.10.2012 18:48 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
Teraz parę zdań od żółtodzioba, a właściwie żółtodziobów, bo z jednym metromierzem i jednym przewijakiem do rołdbuków przyjechaliśmy we czterech. Znaczy u nas norma. Znaczy to się zmieni, ale o tym później.
Do bazy dojechaliśmy już w czwartek wieczorem, choć spokojnie można było w piątek. Chcieliśmy poczuć klimat rajdu. Te agregaty prądotwórcze, szlifierki kątowe, halogeny.... A Na miejscu? Integracja pełną parą. O godz 23 za dużo nie było już z kim gadać, a dnia następnego też nie bardzo. Bo kac raz, spinka przed startem dwa.

Prolog. Startujemy tak jak nas zapisano, ja pierwszy, potem reszta. Kolega zaraz przed moim odjazdem przez Intercoma mówi: Marcin, tylko nie świruj. A najarany byłem jak szczerbaty na suchary. Flaga w górę i kita. Prolog zdradliwy, tu i ówdzie na pierwszy metrach można było zaliczyć glebę. Jadę, jadę, patrzę Pingwin. Pomyślałem sobie, że on pomyśli sobie, że jedzie ten co nie walczy o pudło. No ale przecież nie będę mu tłumaczył, że dawno na gadzie nie siedziałem, no i że zaraz robię pauzę i czekam na chłopaków. No i jakiś czas później słowo ciałem się stało, bo widział mnie czekającego. No więc czekam i czekam, jedzie jeden, potem drugi a trzeciego coś nie widać. Mija jeszcze trochę czasu i dolatuje. Pogięty tylny bagażniki i błotnik. Zaliczył glebę. A wcześniej w słuchawkę krzyczał: - powoli!!!!

Na bazie prostowanie, jedziemy dalej w pełnym squadzie. Odcinek nocny startujemy jeden po drugim, ja jako pierwszy fachowiec od azymutów prowadzę ekipę oczywiście nie tam gdzie trzeba. Potem drugi azymut i jest jeszcze gorzej. Potem na szczęście dla nas stoi karetka 4x4 z obsługi rajdu i pytanie: - dlaczego przyjechaliście stąd, kiedy inni przyjeżdżają stąd.... ???? :szok: Myślę sobie, nieźle! Potem jedziemy, jedziemy, jedziemy, jedziemy... Końca nie widać. Ze 110 km zrobiło nam się ze 130. Myślimy że zaliczamy wszystkie CP, ale jak się potem okazało jednego nie. Po drodze szukamy też, przynajmniej godzinę, azymutu. Ale było zamieszanie. Nawet pojechanie za czołowym zawodnikiem z 4x4 okazało się kuchą. Też zawracał. W końcu dojechaliśmy do mety. Baaaardzo późno. Nazajutrz patrzę na czas najlepszego i przy tablicy dyskutujemy, że to niemożliwe, że chyba znał trasę, że miał ślad, hi hi ;)

Sobota, dzień. Tutaj pudło odjechało nam na biegun południowy, a po nocy było jeszcze na równiku. Zresztą tłumaczyliśmy sobie, że na pudle dla czterech miejsca nie ma. No to jedziemy. W sumie jedziemy, to zbyt wyuzdane słowo. Toczymy się, jak lawina i po drodze zbieramy zagubione owieczki. Jedzie z nami jeszcze jeden kumpel, dołącza Olo, Alina, kolega na moto. Razem jest nas siedmiu. Nie ma kolegi który zaliczył na prologu glebę. Złamane żebro, w pokoju czyta książkę. Błądzimy, stajemy na przeprawach, naprawiamy gotujące się quady, naprawiamy gumy, remontujemy zatopionego quada, żremy kanapki i brakuje nam tylko zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Zamknięcie mety było o 19, my wjechaliśmy na nią całym pędem o godz 18:30 :pop: Radocha jak nie wiem, bo ukończyliśmy mega trudny dla nas odcinek. Poza tym zaczęliśmy w końcu jarzyć o co kaman z tym rołdbukiem i metromierzem, o azymutach nie wspomnę. Dzięki uprzejmości Ola udaje umyć się chłodnicę, więc w niedzielę znowu można jechać. O kłopotach z paliwem nie wspomnę, bo wszyscy je mieli. My z naszym zezowatym szczęściem dojechaliśmy, ale dwa quady zdechły nam zaraz po wjeździe na bazę.

W niedzielę jedziemy we trzech. Startujemy jeden po drugim i zaraz po starcie czekamy na ostatniego. Zjeżdżamy na bok w jakąś boczną drogę, patrzymy jedzie Alina i chyba pomyślała, że to dobry kierunek, bo w tę drogę pojechała a my jej pomachaliśmy. Dolatuje trzeci z temau, ale nas nie zobaczył i pogrzał w inną stronę, jak się okazało w dobrą stronę, więc gonimy go drąc się w intercom. Połączenie jednak się zerwało. W końcu go dogoniliśmy i dawaj łączyć te pier@#$% intercomy. Łączymy, łączymy. Przejechały już wszystkie quady, potem UTV-ki i zaczęły się pojawiać pierwsze terenówki. Od tego momentu zaczęło nam się naprawdę dobrze jechać. Nawigowanie bez błędów, azymuty robimy jak ta lala, na prostych pierwszy raz gaz "w podłodze". No pudła to już raczej nie będzie, choć nadrobić 10 godz na 60 km to byłby rarytas :^^D:
Dojechaliśmy na metę cali i zdrowi. Oczywiście jedna przeprawa nie dała się ot tak przejechać i chwilkę straciliśmy. W bazie rajdu patrząc na czas najlepszego policzyliśmy, że odejmując czekanie na siebie po stracie, ustawianie intercomu i wtopę na przeprawie, mamy nie najgorszy czas. W takim razie Ci z początku listy chyba jednak przez startem nie znają trasy, nie mają śladu na gps-ie. :D

Po tych obliczeniach prawie że euforia, od tego momentu zaczęło się już na dobre! Chłopaki: -ale było super, ale fajnie jedzie się samemu nawigując! Kupujemy 4 zestawy nawigacyjne. Kupujemy agregat prądotwórczy, kupujemy namiot!!!! Chłopaki prześcigali się w inwestycjach. :D

Rajd był naprawdę fajny. Wszystko po kolei złożyło się na to, że to był bardzo udany weekend gdzie naprawdę fajnie się bawiliśmy. Rajd przygotowany profi. Ilość terenówek orga rozłożyła mnie na łopatki. Nawet hotel oficerski przyprawił mnie o łezkę w oku, bo przypomniał mi internat szkoły średniej.
Za rok pojawimy się na pewno! W pełnym rynsztunku. Znowu z nadzieją o obstawieniu całego pudła. :metal:


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.01.2006 22:15
Posty: 1648
Miejscowość: Poznań
Quad: Renegade 800XXC
Poprzednie quady: Renegade 800XR, Raptor 700, Raptor 660, Warrior 350, Blaster 200, LT-F 160
PostWysłany: 18.10.2012 19:19 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
buBu no to teraz masz już porownanie to o ktorym ja mowilem - mowa o rajdzie GER :-)
i jak?
jak co namiot mamy na sprzedaz :-)

_________________
M5 - "Chcesz się ścigać, nie masz szans" - Jeremy Clarkson
SQUAD: A.P.T. - ATV Poznań Team
https://picasaweb.google.com/101492180473661282351


 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 18.10.2012 19:26 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
syciu, ja w GER byłem chyba w 3 edycjach i za każdym razem banan na twarzy. Jeżeli będzie GER 2013, to też pojadę. Oczywiście MT jest zdecydowanie lepiej przygotowany!

Z namiotem to na spokojnie. Nie wiemy jak duży i ilu się na niego złoży. Mamy 4 quady, więc potrzebny będzie całkiem spory.


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 24.09.2008 06:31
Posty: 2921
PostWysłany: 18.10.2012 20:16 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
BuBu
Swietny opis. Skladajcie roadbooki, metromierze, zalatwiajcie urlopy i czekamy na Wasz wesoly zespół na wiosnę. I nie ma to tamto... Musicie być i tyle. A ze 5 etapow będzie to i dobrze, skoro taaakie postepy zrobiliście w dwa dni to po pieciu będzie pudlo :)


 
Profil
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2009 19:44
Posty: 1175
Miejscowość: Bydgoszcz
Quad: Bombardier 800Rxtp
PostWysłany: 18.10.2012 20:28 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
BuBu napisał(a):
Nazajutrz patrzę na czas najlepszego i przy tablicy dyskutujemy, że to niemożliwe, że chyba znał trasę, że miał ślad, hi hi

mieliśmy, od Moliego :uśmiech: żart oczywiście :uśmiech:

_________________
:strzałka: Filmiki marten707


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.10.2009 17:42
Posty: 324
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G7, TRX700XXr
Poprzednie quady: G660
PostWysłany: 18.10.2012 21:40 
Re: IV edycja MT SERIES 12-14 X 2012 Drawsko Pomorskie
marten
oni jechali inną klasę, więc pewnie chodziło o Erniego :)

_________________
Pozdrawiam,
Rozwad - sQuad Olsztyn Rally Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 288 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.