Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Albania Expedition 2013
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:04

Regulamin forum


REGULAMIN DZIAŁU "IMPREZY ATV"
Warunki zamieszczania informacji o imprezach na stronie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców –ATV Polska

Zgłoszenia imprez są płatne:
• Koszt zamieszczenia jednej imprezy - 60 zł netto

Z opłat zwolnieni są:
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Związku Motorowym
• Organizatorzy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców -ATV Polska
• Organizatorzy, którzy mają aktualnie wykupioną dowolną formę reklamy na stronie ATV Polska (możliwość darmowego zgłoszenia maksymalnie 3 imprez w roku)
• Organizatorzy imprez charytatywnych, proekologicznych oraz takich, w których od uczestników nie jest wymagana opłata wpisowa

Miejsce emisji ogłoszenia:
Kalendarz Imprez ATV Polska oraz dział „Imprezy ATV” na Forum ATV Polska

Warunkiem zamieszczenia informacji o imprezach na stronie ATV Polska jest:
1. Przesłanie e-mailem na adres [email protected] następujących danych Organizatora, , wymaganych do wystawienia faktury: pełna nazwa, adres siedziby, NIP, nr KRS, imię i nazwisko osoby kontaktowej, telefon kontaktowy, strona www, e-mail. Oraz danych o zgłaszanej imprezie – miejsce, termin rozegrania imprezy, charakterystyka imprezy.
2. Zgłoszenie imprezy do Kalendarza Imprez ATV Polska za pośrednictwem Formularza Zgłoszeniowego.
3. Ogłoszenie zostanie opublikowane po wpłynięciu należności na konto ATV Polska.
Nazwa odbiorcy: POLSKIE STOWARZYSZENIE CZTEROKOŁOWCÓW-ATV POLSKA
Siedziba: PL. SZCZEPAŃSKI 8, 31-011 KRAKÓW
Nr rachunku odbiorcy: Alior Bank 52 2490 0005 0000 4520 8333 6051
Tytułem:ogłoszenie imprezy, nazwa imprezy
Kwota: 60 zł netto
4. Zabrania się w treści postów na forum umieszczania logotypów sponsorów oraz partnerów. Dozwolone jest jedynie podanie ich nazw własnych.
5. Złamanie niniejszych warunków uniemożliwi Organizatorowi zamieszczanie kolejnych ogłoszeń w przyszłości.
6. Ogłoszenia zamieszczane przez osoby trzecie będą usuwane.

Ogłoszenia niekomercyjne w dziale „IMPREZY ATV”

Upoważnionymi do zamieszczania ogłoszeń niekomercyjnych w dziale "Imprezy ATV" są wyłącznie osoby będące aktywnymi użytkownikami forum tj.
-posiadające min. 3 miesięczny staż na forum oraz
-posiadające minimum 50 napisanych postów. Dotyczy postów pisanych tylko w działach forum ogólnego ( Uwaga! Nie dotyczy działów regionalnych, squadów prywatnych, Hyde Parku, powitalni, giełdy itd).

Ogłoszenia niekomercyjne nie mogą zawierać w swojej treści bezpośrednich informacji o danych dotyczących wpisowego oraz informacji o uzyskiwaniu jakichkolwiek korzyści z tytułu wzięcia udziału dla jakiejkolwiek osoby lub firmy.
Ogłoszenia nie może wprowadzać osoba będąca organizatorem lub inna osoba, która zajmuje się handlem na forum i poprzez jej upublicznianie zwiększa swój autorytet oraz odnosi inne korzyści z tego wynikające

Administracja Forum ATV Polska ma prawo nie zatwierdzić tematu bez podania przyczyny.

ATV Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń komercyjnych oraz za przebieg opisanej imprezy.

Kontakt w sprawie zamieszczenia ogłoszenia:
[email protected]
tel. + 48 601 590 301



Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Albania Expedition 2013 
Autor Wiadomość
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2005 09:11
Posty: 157
Miejscowość: gliwice
Quad: Honda Rincon 680, Honda TRX 700xx
PostWysłany: 30.03.2013 10:50 
Albania Expedition 2013
Zapraszam w tym roku na kolejną wyprawę do Albanii
Image


Termin wyprawy 21-28.06.2013
Poniżej przykładowy plan wyprawy.
Dzień 1
wyjazd z Polski( podróż z Katowic trwa około 20 godzin)
Przyjazd do Czarnogóry i nocleg na campingu przy rzece Tara
Dzień 2
Camping przy rzece Tara-Plav
start wyprawy przejazd do miejscowości Plav na granicy z Albanią, nocleg na campingu
Odcinki asfaltowe i szutrowe dolina rzeki Tary- opcjonalnie rafting po rzece
Dzień 3
Plav - Teth, przekroczenie granicy albańskiej i odcinek górzysty
będziemy podróżować po malowniczych górach Przeklętych (Prokletije) - nocleg w malowniczej górskiej dolinie
dzień 4
Teth- Góry Lura
Dzień ten spędzimy podróżując wśród wspaniałych serpentyn i niesamowitych widoków "Alp Albańskich". Zapierająca dech w piersiach droga poprowadzi nas przez sam środek gór. Ich nazwa Prokletije czyli „Przeklęte" wzięła się od budzących grozę niedostępnych, skalistych szczytów, na których nawet w środku lata połyskują białe płaty śniegu. Jest to rejon dziki, słabo zaludniony i bardzo rzadko odwiedzany przez turystów, jednak dzięki temu przyroda jest tutaj niemal nienaruszona. Dalej udamy się w kierunku Parku Narodowego Lura a na nocleg ponownie zatrzymamy się w górach pod namiotami
Dzień 5
Góry Lura- Tirana
Czwartego dnia naszej podróży dotrzemy do Parku Narodowego Lura, położonego na wschodnich zboczach góry o tej samej nazwie. Został on utworzony w 1966 roku i swoją powierzchnią pokrywa ponad 1 280 hektarów. Oprócz bogactwa przyrody i dzikich zwierząt jego największą atrakcją jest 12 pięknych, górskich jezior.

Następnie kierując się do Tirany odwiedzimy Park Narodowy Góry Dajti, z którego rozchodzi się piękny widok na stolicę Albanii. Oprócz podziwiania zapierającej dech panoramy w parku czeka nas mnóstwo atrakcji. Jego powierzchnia prawie 3 500 hektarów jest naturalną siedzibą dla dzików, wilków i wspaniałych niedźwiedzi brunatnych.

Wieczorem dotrzemy do Tirany gdzie zatrzymamy się w komfortowym hotelu. Po kilku noclegach pod namiotami, wieczór spędzony przy hotelowych basenach z pewnością doda nam nowych sił i energii.
Dzień 6
Tirana- Camping Tata
To odcinek powrotny w przeważajacej części asfaltowy chociaż nie zabraknie albańskich szutrów, najdłuższa cześć trasy, nocleg na campingu w Czarnogórze
Dzień 7
powrót do Polski
więcej na:http://www.sahararally.pl/albania-2013/


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 08.04.2013 08:03, edytowano w sumie 1 raz

Ogłoszenie zatwierdzone przez ATV Polska



 
Profil WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2011 12:59
Posty: 469
Miejscowość: Kostrzyn Wlkp (no prawie)
Quad: Suzi KQ750
Poprzednie quady: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 05.04.2013 08:31 
Re: Albania Expedition 2013
1. Czy można jechać ciągnikiem rolniczym?
2. Jak wygląda sprawa ubezpieczenia quadów przed kradzieżą?
3. W regulaminie jest pełno błędów.

_________________
RAJD TURCJA 2012
pozdrawiam, Krzysztof


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2005 09:11
Posty: 157
Miejscowość: gliwice
Quad: Honda Rincon 680, Honda TRX 700xx
PostWysłany: 05.04.2013 19:25 
Re: Albania Expedition 2013
z tego co wiem to można ciagnikiem
my nie ubezpieczamy quadów na czas podróży , transport jest opcjonalny, ubezpieczenie we własnym
jakie "mnóstwo" błedów jest w regulaminie?


 
Profil WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2011 12:59
Posty: 469
Miejscowość: Kostrzyn Wlkp (no prawie)
Quad: Suzi KQ750
Poprzednie quady: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 05.04.2013 20:35 
Re: Albania Expedition 2013
Pytałem dziś w PZU jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem i mnie na infolinię odesłali hehe, nie ma problemu z Ukrainą, Rosją bo są wymienione w arkuszu, ale Albanii niet. Postaram się tam dodzwonić.

Wiesz, chodzi o możliwość kradzieży co się zdarzało, tak jak wszelkie koszty mogę przełknąć tak kradzieży nie bardzo :zalamka:

W dniu 6 jest odcinek asfaltowy, zakładam że są tam jakieś przepisy ruchu drogowego prawko polskie jest akceptowane ale czy aby nie ma problemu właśnie z ciągnikiem? U nas jest wszystko gdzieś na granicy prawa, u nich nie wiadomo. U nas mogą się doczepić do każdego, choćby to że opony nie asfaltowe.

A co do regulaminu, hmm mam wymieniać ?? :^^D: czy ktoś poprawi ?

_________________
RAJD TURCJA 2012
pozdrawiam, Krzysztof


 
Profil

Rejestracja: 17.02.2013 00:52
Posty: 7
Quad: Kingquad 750
Poprzednie quady: Grizzly 660
PostWysłany: 06.04.2013 22:12 
Re: Albania Expedition 2013
Pewnie świetna impreza. Mam jednak pytanie z innej beczki, gdzie mogę znaleźć jakieś info o takich małych wyprawach po Polsce, tak dla początkujących ?


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 23.11.2003 19:41
Posty: 161
Miejscowość: Żarki k/Częstochowy
PostWysłany: 07.04.2013 08:32 
Re: Albania Expedition 2013
Seal , wymieniaj te błędy w regulaminie :)
sam jestem ciekaw


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2011 12:59
Posty: 469
Miejscowość: Kostrzyn Wlkp (no prawie)
Quad: Suzi KQ750
Poprzednie quady: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 08.04.2013 19:00 
Re: Albania Expedition 2013
Dobra, za każdy błąd piwo dla mnie w Albanii, stawia ten co błędów narobił :wizi:

I.2 II termin września???
II.12.a w w stanie ALBANIA EXPEDITION 2013 zdrowia
II.14 ALBANIA EXPEDITION 2012

Oświadczenie
pkt 5. Organizator nie ponosi za moje działania i zaniechania
pkt 6. Wyrażam na przetwarzanie

:wizi: :wizi: :wizi:

_________________
RAJD TURCJA 2012
pozdrawiam, Krzysztof


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2005 09:11
Posty: 157
Miejscowość: gliwice
Quad: Honda Rincon 680, Honda TRX 700xx
PostWysłany: 09.04.2013 07:48 
Re: Albania Expedition 2013
hej dzięki za błędy grafik wrzucał i wkradły się literówki, oczywiscie poprawię:), co do poruszania się ciagnikiem, w Alabani jest dość przyjaźnie i watpię zeby nas ktoś tak dokładnie sprawdzał na drodze czy jedziemy ciągnikiem czy samochodem:), odnosnie ubezpieczenia nie zauważyłem na ubezpieczeniu zeby była wyłaczona Albania, jeździmy ciągle do Afryki i nawet te kraje obejmuje:)


 
Profil WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2011 12:59
Posty: 469
Miejscowość: Kostrzyn Wlkp (no prawie)
Quad: Suzi KQ750
Poprzednie quady: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 09.04.2013 10:34 
Re: Albania Expedition 2013
zdezak napisał(a):
odnosnie ubezpieczenia nie zauważyłem na ubezpieczeniu zeby była wyłaczona Albania, jeździmy ciągle do Afryki i nawet te kraje obejmuje:)

No tak, bo mnie chodziło o AC kradzieżowe a Ty pewnie o samym OC piszesz.

Gdzie mogę znaleźć podstawowe informacje jak mam się i quada przygotować do takiej wyprawy?

_________________
RAJD TURCJA 2012
pozdrawiam, Krzysztof


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 09.04.2013 10:55 
Re: Albania Expedition 2013
seal napisał(a):
gdzie mogę znaleźć podstawowe informacje jak mam się i quada przygotować do takiej wyprawy?


Wymiana olejów i filtrów , porządny przeglad stanu całego qłada , zawieszenie , napęd , koncówki itp. (tylko nie oddawaj do autoryzowanego serwisu ) .
Na wyprawe dodatkowy kanister do paliwa , pasek , manszete , zestaw do naprawy opon, kompresor , podstawowe narzędzia do osługi qłada , szara taśma , trytytki .

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2011 12:59
Posty: 469
Miejscowość: Kostrzyn Wlkp (no prawie)
Quad: Suzi KQ750
Poprzednie quady: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 09.04.2013 12:00 
Re: Albania Expedition 2013
Quad jest z 2013 roku więc pkt 1 odpuszczam. Tylko olej mogę przed samą wyprawą wymienić.

Kanister jest, ile litrów? Sprawdziłem przedwczoraj, że bak starczył mi na 146 km - dość mało, ale dużo śniegu leżało i się przez to ciężko jechało, powinien dociągnąć do 170 km na szutrach.

Pasek - hmmm. Przebieg mam 600 km. Warto kupić zapasowy? Do czerwca pewnie może dojść do 1000km. Chyba warto - kupię.

Manszeta - ponoć nie da się w Kingu wymienić tylko cała półoś. Jeżeli racja to, to może są jakieś uniwersalne, nie wiem, trzeba powęszyć, półosi nie wezmę.

Zestaw do opon mam, kompresor - nie ale mam coś w spraju, narzędzia są, taśma jest ale nie wiem czy szara :wizi: , tyrtytek to kilka opakowań różnych rozmiarów.

Dodatkowo - siekiera, maczeta, zestaw surwiwalowy do odpalania ognisk, apteczka, ręcznik (zielony hehe),
A z wyposażenia quada: połowa osłon spodu bo powoli pracuję, nie wiem czy robić bumpery, osłonę licznika muszę w końcu dorobić,
wyciągarka?? jest sens brać? czy to raczej szutry
no i mam duży kufer z oparciem pewnie się przyda.

A co do wyjazdu pewnie jeszcze zielona karta bo mi w PZU nie dali, paszport :) bo pewnie jak zwykle już nieaktualny, jakaś wiza potrzebna?

Jeżeli nie dojdzie do tej listy jeszcze milion rzeczy to jest duża szansa na wjazd :^^D:

_________________
RAJD TURCJA 2012
pozdrawiam, Krzysztof


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Linhai & GPS & Warsztat
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.02.2010 06:50
Posty: 3723
Miejscowość: Ruda Śląska
Imię: Łukasz
Poprzednie quady: Hassan 200, Allroad 300IS, Kingquad 750Axi
PostWysłany: 09.04.2013 12:15 
Re: Albania Expedition 2013
seal napisał(a):
Manszeta - ponoć nie da się w Kingu wymienić tylko cała półoś. Jeżeli racja to, to może są jakieś uniwersalne, nie wiem, trzeba powęszyć, półosi nie wezmę.



Przeguby sa niewymienialne ale manszete po przebiciu można a nawet trzeba wymienić.

_________________
Regulamin Forum ATV Polska Kodeks Quadowca ATV Polska
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów
PROJEKT: QUADOWCY POMOCNI W TERENIE.
>>>>>SilesiaSquad na YouTube<<<<<


 
Profil Gadu-Gadu WWW
DWS
DWS
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.07.2009 19:32
Posty: 117
Quad: Can Am XMR 1000
PostWysłany: 09.04.2013 12:32 
Re: Albania Expedition 2013
seal napisał(a):
wyciągarka?? jest sens brać? czy to raczej szutry

https://picasaweb.google.com/116137151884738704694/Albania2010?noredirect=1 :bezradny: :bezradny:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2006 22:11
Posty: 1144
Miejscowość: Pinczyn
Quad: OUTLADER XTP 1000 Honda Rincon
Poprzednie quady: ATV 250 , Kymco MXU 500 , Kawasaki BF 750i , Kymco MXU 150 , Honda Rincon , Outlander XT 800R Wild Cat 1000
PostWysłany: 09.04.2013 12:46 
Re: Albania Expedition 2013
Maszetę można/trzeba naprawić i to jak najszybciej , jeśli guma jest czysta przebita kijem itp , w przegubie nie wody pisaku , to obwijasz folią strecz + szara taśma + stecz , jak zrobisz to dokładnie to możesz przejechac całą wyprawe , często to kontrolując . Natomiast jęśli jest piach woda brud w przegubie , to trzeba wymienic manszete (nie zawsze w terenie jest to możliwe) w innym przypadku przegób umiera , trzeba pamietać aby podczas wymiany gumy starannie zacisnąć opski .

Pasek zapasowy obowiązkowo , może być używany .

_________________
https://picasaweb.google.com/ELPOL.RAF


 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2011 12:59
Posty: 469
Miejscowość: Kostrzyn Wlkp (no prawie)
Quad: Suzi KQ750
Poprzednie quady: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 09.04.2013 15:37 
Re: Albania Expedition 2013
Nazir napisał(a):
Przeguby sa niewymienialne ale manszete po przebiciu można a nawet trzeba wymienić.

no to coś tam źle doczytałem, w takim razie muszę sobie w garażu rozebrać i złożyć żeby wiedzieć jakie narzędzia są potrzebne, a gumę zakupić.

Jak wygląda sprawa z ilością ochotników? jest jakaś lista, terminy zapisów?

-- dodano 09.04.2013 15:37 --

jeszcze jedno - oponki oryginalne chyba będą dobre co? Cały czas planuję zakup jakichś błotnych ale na nich bym nie pojechał.

_________________
RAJD TURCJA 2012
pozdrawiam, Krzysztof


Ostatnio zmieniony przez seal, 09.04.2013 15:37, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.